Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na Remziki se jos tada videlo da ume, ali je bio konfuzan i nesiguran, kada je postao zreliji dosli su i golovi i asistencije, isplatilo se moje verovanje.

    Ja sam gledao tekmu, znaci mec kao da je trajao ceo dan, toliko puta mi se menjalo raspolozenje tokom utakmice, u pocetku euforija Lacazette dao gol, kasnije sam bio kao posran kada su oni vodili 1-2 i 2-3, a kad je Giroud dao gol radovao sam se kao da je mec za trofej. Xhaku sam pljuvao, ali iskupio se asistencijama, Holding je kriminalan bio, najgori igrac u ekipi u petak. Kolasinac odusevljava, mnogo je borben, jak i mnogo truda ulaze, samo neka tako i nastavi. A za Girouda sta reci, idealan za jokera, on i Lacazette su dobro funkcionisali onih 30-ak minuta.

    Sad u subotu bismo trebali da otresemo mesare iz Stouka, Ozil nastavlja da igra sa kurcoboljom. Znaci gledao sam tu utakmicu sa jednom zenskom i ona sama po Ozilu, kaze kakvo je to trcanje, gledaj ga sto kaska, seta po terenu.

    Nadam se da Sanchez ostaje sa njim cemo biti mnogo jaci i opasniji, ali pocinje da me smara njegovo nezadovoljstvo i zahtevi. Pravo ovi novopeceni igracici postaju kao neke hirovite klinkice(Sanchez,Coutinho,Neymar)...
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • I onda kazu da nije uspeh top4, pogledajte vi ovu silu od tima [emoji23]

      Comment


      • Hahahah kakve velicine. Kakav je majstor Wenger ustvari, sa ovako ispod prosecnim fudbalerima on je igrao LS i zavrsavao u TOP4.

        Nasao sam da je to bilo protiv Olimpiakosa u grupnoj fazi. Ne moze gore od stoperskog tandema Djuru-Skilaci, ne moze. Kakva su sve imena igrala za nas, kad se setim ono Ignasi Miquela ili sta je vec, pa Park Chu Young, Denilson itd.
        Last edited by Tobdzija; 15-08-17, 13:59.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Ma strašno, ovaj tim bi se borio za opstanak danas u PL dobro sa Vengerom ne bi ali po imenima bi

          Comment


          • Pa to je rezervni sastav. Nisu ti igraci osigurali top4.

            Comment


            • Pre bi rekao da su ostali bili povredjeni i da je ovo u tom trenutku bio mozda i najaci sastav.

              Comment


              • Originally posted by krele90 View Post
                I onda kazu da nije uspeh top4, pogledajte vi ovu silu od tima [emoji23]
                Ovo je druga postava u poslednjem kolu grupne faze LS kada je prolazak dalje vec bio obezbedjen.

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • To je niđe veze priča. Nama CF ne treba. Ali nikako.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Alexis i Ox ostaju u Arsenalu!


                      http://www.bbc.com/sport/football/40...linkname=sport
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Comment


                        • Ode nam Gabriel za koliko je dosao. Sta znam imao je svoje i dobre i lose periode ali uvek je davao 100% na terenu! Ne znam sto smo ga prodali da li ovo znači da dolazi jos neki štoper?

                          Comment


                          • Gdje si vidio to? To bi znacilo da Cembers ostaje, sto mene raduje. Pravio sam ranije neku usporedbu njih dvojice i dao razloge zasto mislim da je bolje sacuvati Kaluma.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Na mnogo mesta sam naleteo i sinoc i jutros vezano za ovu vest. Cak je i Valensija izbacila neki ,,teaser" po kom se moze naslutiti da Gabrijel stize kod njih. Nije mi najjasnije sta Venger pokusava. Perica nam ide u penziju, a kao i Kos, sklon je povredama. Ostaje jedan krsten stoper, ostalo sve se uigrava. U vezi ostaju samo Remzi i Xhaka. Kazorla povredjen jos ko zna koliko, Kokelan i Elneni nisu na tom nivou. Za Vilsera je Venger rekao da ce mu dati sansu ove godine, ali i to je preveliko kockanje. Takodje, mislim da bi N'Zonzi bio odlican izbor za rotaciju sa Remzijem i Xhakom.

                              Comment


                              • Ode Gabrijel, a ni engleski ne nauci

                                Comment

                                Working...
                                X