Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A što mi ne bi izvalili pare i uzeli Griezmanna. Dosta više zajebancije na naš račun
    sigpic

    Comment


    • Produzio ugovor i nova klauzula mu je 100m eura.

      Mozda, kad Simeone ode, al i tad jako tesko.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ja bi uzeo Draxlera ako ne moze Mahrez.

        BILD juce rekao da smo formalno kontaktirali Wolfsburg za Rodrigeza. 19m funti otkupna.
        Draxler mi je već dugo san, ali i za njega bi sad trebalo izvaliti poprilično vrtoglavu sumu novca. Da smo bili pametni pa ga doveli odma iz Schalkea.

        Ali ajde...proradit će Gnabry ove sezone, bar tako kaže Ozil
        Last edited by Mario14; 26-06-16, 23:31.

        Comment


        • Čile sinoć odbranio titulu , Alexis proglašen za najboljeg igrača prvenstva Pomalo dosadna utakmica ali je bilo kidanja sa obe strane , jedva sam ustao jutros za posao bem ti vremensku razliku Inače morao je da izađe sa terena u nadoknadi imao je manju povredu , još onu što je vukao pre utakmice ali mislim da nije ništa strašno.

          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Identicno kao i prosle god, opet 0-0, opet Cile dobije na penale, opet Alexis player of the tournament.
            Spoiler
            Last edited by Lillard; 27-06-16, 11:18.
            sigpic

            Comment


            • Espn Brazil kaze da Gabigol ima ponudu od nas i jako mu se svidja, ali ga Brexit brine.

              Najjace od svega je da sam ja prvo morao da guglam da vidim ko je Gabigol, da bi skontao da je to Gabriel Barbosa

              Daj njega odma.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Nisam ga gledao nikad, ali pompa oko njega kao oko Neymara onomad. Kapiram da mozda nije taj nivo talenta, ali ako je i blizu, za 18m nece da skodi koliko se cena spominje.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Navodno ima klauzulu 18m eura, ali ga Santos cijeni na 50m eura.

                  Ne vjerujem ni da bi dobio radnu dozvolu sad odma, posebno nakon ovog sranja, ali svakako bih kupio osobu koju nazivaju novim Neymarom
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Sta se desilo sa fudbalom i napadacima? Nekad je svaki drugi tim imao klasnog centarfora, sad u ligi ako ima dvojica..

                    Comment


                    • Verovatno bi dobio dozvolu u drugom krugu kada se uzima u obzir cena/transfer fee ,plata ,plus uzece u obzir to da li i o kakvom se talentu radi

                      To bas mora da bude neki slab transfer,da nije nahajpan,manja cena,plata pa da ga odbiju

                      Pa nas Kenedi je dobio dozvolu a on je kostao daleko manje
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Za mene će biti pravo čudo ako Venger potpiše u ovom prelaznom roku još jednog igrača za prvu postavu...

                          A evo jedan je već odustao da pređe kod nas (Vardi), a ozbiljnih insajderskih informacija nema da smo zainteresovani za još nekog.
                          sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Rodrigez za sad samo sto su insajderi rekli.

                            Miki je propao.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Misliš "insajderi".

                              A ni ta priča oko Mikija nije bila previše ozbiljna, to uglavnom agenti koriste Arsenal.

                              Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Ma dobro navodnici gore dole

                                Za Mikija se pricalo od aprila i ovi su previse trazili.

                                Steta jebiga, zajebo Vardy Wengericu, mogao je na brzaka zavrsiti par stvari i onda malo da ceka sta se dalje desava
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X