Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by Lord Gangarić; 11-08-17, 06:12.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Predsezona je bila prilika da se testiraju neke druge varijante na terenu, neki novi klinci itd. Mene lično najviše je impresionirao mali Nelson. Odmah bi ga bacio u vatru da se bori sa Beljerinom i Oxom za mjesto u prvih 11. Ipak, realno je da će otići na pozajmicu.

      Elem, pored ostalog, dosta se kombinovalo i u zadnjoj liniji. Pokušavao je Profa sa klincima, čak je i Elneni igrao štopera, tu je sad i Kolašinac kao opcija i tako. Neko je primjetio kako zapravo nemamo uigranu kombinaciju. Odlučio sam iskoristiti ovu novu ulogu na forumu i napravili anketu o tome koja bi trojka bila najbolja za prvih 11. Palo mi je na pamet da ponudim sve kombinacije, ali to bi bilo suludo. Glasajte za igrače koji po vama trebaju činiti zadnju liniju ( možete za više njih ), pa ćemo na osnovu rezultata znati kako bi prema većini trebala izgledati odbrana, a ujedno koga smatrate najkvalitetnijim štoperom u ekipi.
      p.s. Ako neko ima prijedloge za temu, u smislu novih anketa i sl. , pustite u inbox, rado ću razmotriti.
      Last edited by Ves; 11-08-17, 11:10.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Veseli, za koliko si prodao svoju dusu administraciji? Reci nam, budi iskren

        Nemam neki dobar osecaj sto se tice vecerasnjeg otvaranja sezone, mada je to mozda i posledica jer je Arsenal pobedio samo jednom u prvom kolu u poslednjih sest godina. Ocekuje se povratak Ozila i Ramzija u prvih 11

        Comment


        • Za flašu vinjaka. Ti ne bi?
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Za flašu vinjaka. Ti ne bi?
            Meni su nudili te funkcije, ali odbio sam. Mene ne mogu da kupe

            Comment


            • Ma ti si siva eminencija.

              Nego, kakav se sastav ocekuje veceras? Ivobi i Ozil iza Lake ili ? Ima li sanse da Wenger ove sezone pripremi nekoliko taktickih planova ili ce se kao i ranije tvrdoglavo i bez obzira na razvoj situacije na terenu drzati jednog te istog? U svakom slucaju, roster mu je pogodniji nego ikad za uigravanje vise formacija, a nije da nije mijenjao i sto ne bi ni sanjali da hoce u zadnje vrijeme.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Nema tu tajni ni iznenadjenja igrace se 3-4-2-1 a sad ti pogodi tacnih startni 11. Mislim da ne bi trebalo da gura rovite Ramsey-ja i Ozila iako su trenirali punim intenzitetom juce. Bolje neka stavi Elnenija koji je po meni imao odličnu predsezonu, kao i Ivobi. Neka stavi isti sastav kao protiv Celzija samo Sead levo od starta. I Per po meni ne bi trebao da bude starter jer postoji velika opasnost od kontri Vardi je mnogo brzi. Ocekuje se pobeda pa makar 1-0. Lester takodje ulazi oslabljen i to na sredini tako da od nas zavisi. Ako krenemo ozbiljno od starta ocekujem pobedu ako budemo previse oklevali ko zna mozda bude remi.

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  Meni su nudili te funkcije, ali odbio sam. Mene ne mogu da kupe
                  Koliko smo propali kada tebe zovu

                  Ti si "umetnik" i ti se ne prodajes za pare!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Još malo, idemo po tripletu

                    Last edited by Dejan78; 11-08-17, 15:21.
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Last edited by Dejan78; 11-08-17, 18:46.
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Zikaklupa

                        Comment


                        • Xhaka alfa! To se i ocekuje. Nego, gledam u postavu, jeste logicna, al opet me iznenadi zadnja trojka. Zaboravio na Kosa, Pero se povrijedio, a Mustafi nije jos fit.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Po meni najbolja postava , kada su svi spremni bi bila

                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Jesam ja lud sto sam ocekivao Iwobija u prvih,bas je decko pokidao na pripremama,steta,Mora da udje prvi....Idemo po pobedu !,red je

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              Last edited by Jack; 11-08-17, 19:33.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kos vuce crveni karton

                                Comment

                                Working...
                                X