Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema potrebe, jer on ako gubi 30 lopti u prosjeku po tekmi, to znaci da u cijelokupnoj sezoni on vise odmaze, nego pomaze.

    A evo ti primjer, igras vaznu tekmu 0-0, Sanchez gubi loptu, mi primamo go. Tekm zavrsava 1-0. U sljedecoj tekmi, potpuno nevazna, pobjeda 5-0, hetrik Sancheza i 2 asistencije.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Comment


      • Walcott imao 19 golova i 2 asistencije, a totalno irelevantan fudbaler po svima ovdje.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Walcott imao 19 golova i 2 asistencije, a totalno irelevantan fudbaler po svima ovdje.
          Kakvu statistiku Sanchez ima?

          Comment


          • Originally posted by Samuraj View Post
            Kakvu statistiku Sanchez ima?
            31 go, 13 asistencija.

            Giroud je drugi po renkginu sa 27 golova i 6 asistencija i onda Walcott sa 19 golova i 2 asistencije.

            Jel ovo znaci da je Walcott treci najvazniji fudbaler Arsenala?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • On ima takav stil da vise rizikuje nego ostali, voli da ima loptu u nogama samim tim mnogo je skloniji greskama. Slazem se ja da donosi dosta stete ponekad ali sve kad se sabere i oduzme neozbiljno je reci da nije bio najbolji prosle sezone i vukao ceo tim.

                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  31 go, 13 asistencija.

                  Giroud je drugi po renkginu sa 27 golova i 6 asistencija i onda Walcott sa 19 golova i 2 asistencije.

                  Jel ovo znaci da je Walcott treci najvazniji fudbaler Arsenala?
                  Pa od ofanzivnih igraca jeste. Zato se i doveo Lacazette i ganjaju se Lemar ili Mahrez.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    31 go, 13 asistencija.

                    Giroud je drugi po renkginu sa 27 golova i 6 asistencija i onda Walcott sa 19 golova i 2 asistencije.

                    Jel ovo znaci da je Walcott treci najvazniji fudbaler Arsenala?
                    Nema Ziru 27 odakle vadis to?

                    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      On ima takav stil da vise rizikuje nego ostali, voli da ima loptu u nogama samim tim mnogo je skloniji greskama. Slazem se ja da donosi dosta stete ponekad ali sve kad se sabere i oduzme neozbiljno je reci da nije bio najbolji prosle sezone i vukao ceo tim.

                      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                      Ne.

                      Alexis je sebicno djubre koje kad ne dobije loptu par minuta, pocne da tersa po terenu, onda dodje na centar i primi loptu, okrene se i sacekaju ga 3 grmalja, otmu mu loptu i vozdrica. Ili proba neki holivudski potez koji prodje u 10% slucajeva, a u 1% slucajeva padne go iz takvih situacija, znaci od 1000 pokusaja, samo 10 budu golovi.

                      Edit:

                      Giroudu sam sabrao statistiku i za repku slucajno. 3 gola i 2 asistencije manje onda.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ne.

                        Alexis je sebicno djubre koje kad ne dobije loptu par minuta, pocne da tersa po terenu, onda dodje na centar i primi loptu, okrene se i sacekaju ga 3 grmalja, otmu mu loptu i vozdrica. Ili proba neki holivudski potez koji prodje u 10% slucajeva, a u 1% slucajeva padne go iz takvih situacija, znaci od 1000 pokusaja, samo 10 budu golovi.

                        Edit:

                        Giroudu sam sabrao statistiku i za repku slucajno. 3 gola i 2 asistencije manje onda.
                        Ziru imao 16 golova za Arsenal prosle sezone u svim takmičenjima, ali je i mnogo manje igrao nego prethodnih sezona. Onih 11 su mu svi za repku gde je redovno bio starter cak je uracunato i sa evropskog prvenstva

                        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                        Comment


                        • Ima jos jedna bitna stvar za Sancheza, umjesto da zagrli liniju i siri prostor, on udje unutra i napravi guzvu na sredini gdje se 5 igraca nakupi i onda je kontra protiv nas smijesno laka za organizovati.

                          Meni je Sanchez vrhunski fudbaler, ali nenormalni egoista koji igra timski sport samo za sebe, ne i za ekipu.

                          Ako nastavi ova zajebancija sa ugovorom, ja bih ga prodao, bez previse razmisljanja.

                          Iako je to oko ugovora, vec zavrsena stvar, ostaje u Arsenalu.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ima jos jedna bitna stvar za Sancheza, umjesto da zagrli liniju i siri prostor, on udje unutra i napravi guzvu na sredini gdje se 5 igraca nakupi i onda je kontra protiv nas smijesno laka za organizovati.

                            Meni je Sanchez vrhunski fudbaler, ali nenormalni egoista koji igra timski sport samo za sebe, ne i za ekipu.

                            Ako nastavi ova zajebancija sa ugovorom, ja bih ga prodao, bez previse razmisljanja.

                            Iako je to oko ugovora, vec zavrsena stvar, ostaje u Arsenalu.
                            Pazi nisam ga ni ja gotivio u početku kada se jos nije raspucao a sad je druga prica zasluzan za 44% golova sto se mene tice takvi i ne moraju igrati nesto angažovano odbranu a on preteruje nekad kako je igra, mozda bi mu bolje bilo da se usmeri vise na napad a u odbrani pridrazava postavke i sistema i ne izlece toliko... Ni ja mu ne bi davao neku suludu platu sto se pise da trazi ako je to istina slobodno neka ide...

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment


                            • Ma taj Sancez je precenjen, jedino sto zna da gusi igru jednog Tea Lolkota. Teraj to sto dalje

                              Comment


                              • Evo da pitamo javno fanove ostalih klubova iz PL da li bi zeleli u svom timu majstora poput Alexisa cisto da Aki shvati koliko gresi.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X