Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by krele90 View Post
    Santi mogao da ostane bez noge. Sretan je sto je opet stao na noge. Toliko sam video sad pre par dana u jednom clanku.

    Sto se tiče današnje tekme ne ocekujem apsolutno nista veliki smo autsajderi i ako izvucemo neki bod mozemo biti presretni. City trenutno najbolji u Evropi ne samo u PL.
    Video i ja dosta jezivo morao da skida kozu sa ruke i stavlja na nogu,a danas je srce moje uz Wengera,samo da se Ozilu igra smestice on i brat Despacito sigurno gol,dva Pepu,e sad odbrana je bas problem nisam siguran koliko moze da izdrzi

    Comment


    • Opet kao protiv Liverpula tumbanje linija... Zasto dva leva beka, zasto nema Lakazeta?! Monreal i Koss stoperi bice veselo... Izbacio Merta jer je prespor ok ali sto Lakazeta? A ubacio Kokelana i Ivobija koji inace greju klupu
      Last edited by krele90; 05-11-17, 13:20.

      Comment


      • Ponosan na danasnje izdanje u derbiju. Bili smo u tekmi borili se. Sudija nas je ostetio kod oba njihova gola u drugom poluvremenu. U prvom smo bili nadigrani ali imali smo i tad periode dobre igre, treba imati na umu da je ovaj Siti trenutno najbolji tim u Evropi. Po meni nema ko da ih zaustavi u pohodu na titulu. Lakazet morao da pocne ne znam sta Venger izvodi i sta ga ostavlja na klupi u gostujućim derbijima. Alexis je previse odsecen u takvim situacijama.

        Comment


        • Steta za ovakav raspored da u ovom trenutku se vezu dvije utakmice u ligi City-Tottenham. Nije danas bilo bas tako lose. Jedino nekih dvadesetak minuta prvog poluvremena gdje je City dominirao. Ramsey top3 veznjak lige trenutno.

          Comment


          • Evo ga Robi sa svojom ocenom sezone za sada:

            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Po pobedu danas!
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Uzbudjenje raste pred derbi,i u Londonu i na ovoj temi
                sigpic

                Comment


                • Jel moguce da Dean sudi, pa javna tajna jeste da je on "pevac".

                  Comment


                  • moguce,moguce,sto je najgore verov.im nece trebati njegova pomoc,toliki sam ti ja optimista Al Laka,Mesut i Alexis su dobto pokazali protiv evertona,videcemo danas
                    sigpic

                    Comment


                    • I ja cu posmatrati sa posla.

                      Ja cu se osiliti i reci da ocekujem pobedu danas. Nema izgovora za losu igru!
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Koja li je kvota da bude penal za Spurse...

                        Deluje po postavama da će biti dosta ofanzivna tekma.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Koja li je kvota da bude penal za Spurse...

                          Deluje po postavama da će biti dosta ofanzivna tekma.
                          Ne znam za penal,al inace ove prve tekme po pravilu padaju 3+ tako 2 1 da bude ,super

                          Pokusaj D2+ gg pa moze biti i 2 3
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Jack View Post
                            Ne znam za penal,al inace ove prve tekme po pravilu padaju 3+ tako 2 1 da bude ,super

                            Pokusaj D2+ gg pa moze biti i 2 3
                            Odigrao sam da dajete 2+...

                            Ovde vidim nešto tipa 2-2, 3-2, 3-1....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Arsenal u prvom poluvremenu izdominirao protiv Tottenhama i to glavnim oružijem "pevaca", a to je organizovan presing! Ubili ih.

                              Comment


                              • Iskusno je Arsenal otresao najantipaticniji klub PL-a. Bravo!
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X