Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa vidis da Kutinjo ne igra a pod ugovorom je, tako da sve moze. A Aleksis je jos i happy [emoji16]

    Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      Pa vidis da Kutinjo ne igra a pod ugovorom je, tako da sve moze. A Aleksis je jos i happy [emoji16]
      To sto ne igra, ne znaci da je odbio da igra.

      Comment


      • Toral prešao u Hal. Vjerujem da će da dominira i da će ga u naredne 2-3 godine kupiti neki veći tim, tipa Everton, Valensija, Lacio, pa u sledeće dvije otići za masu miliona u top klub. Sretno mu, kako god bilo!


        https://www.arsenal.com/news/toral-joins-hull-city
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ox ce biti prodan izgleda.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja mislim da Mahrez čeka Arsenal. Zbog toga nije htio u Romu.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Ox Chelsea - Mahrez Arsenal. Sasvim ok bi bilo
                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                До поновног сусрета, твој Швабо

                mala H2H 2018/19
                suicide
                2019
                velika H2H 2019/20

                Comment


                • Dobar je OX u poslednje vreme, ,Al mmogo je to,mnogo,tek treba da dokaze da vredi celu ovu sezonu pa da pricamo o toj cifri.Mora Tim da se pojaca bez obzira otisao OX ili ne, ne svidja mi sto se sa nikim ne povezujemo ,doduse ume i to da prevari iz ranih rokova
                  sigpic

                  Comment


                  • Mislim da ce vam ostati Ox..a sad ko ce uzeti Mareza,a ko Barklija ,al nesto mi mirise da ce Marez pre u CFC,a Barkli kod vas ili Spurse, ako mu neko da platu koju on misli da zasluzuje...

                    Comment


                    • Prodat Oxa dovest najjaceg desnog beka svijeta Serge Auriera kupit jebeno desno krilo i centralnog veznog i stopera i sobri smo.

                      To sve napraviti za 7 dana, kada je Arsenal u pitanju, nemoguca misija.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Bice zanimljivo gde ce Orije na kraju zavrsiti ,i meni je licno top desni bek i ofanziva i brz,AFC bi legao najbolje i CFC,al mislim da njega zeli Poketino i da ce da fura sa 3 stopera,dolaskom Kolumbijca,a mislim da je Afrikancu bitno da igra i LS

                        Comment


                        • Ox tek danas ima meeting za novi ugovor, nije tacno da mu je ponudjeno toliko klasicna novinarska navlakusa... Nadam se da nindža kornjaca ostaje, makar ne produžio ugovor kad vec imano 2 sto ne bi i sa troicu pustili sledece leto za free

                          Comment


                          • Taj sastanak o kojem ti pricas, desio se juce.

                            Ponuda nije 180k, ovo je njegov menadzer floatovao medijima, jer je to ocito ono sto zeli, a te pare nece dobiti jer je u najboljoj sezoni dao isto golova koliko je debeli Andre Santos dao u jednoj jadnoj sezoni.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • On je sad na 65k ne moze dobiti 3x vise po nijednom osnovu...

                              Comment


                              • Ox je za razliku od nekih drugih nekoliko puta istakao kako želi da ostane u Arsenalu, da se bori za trofeje baš s ovim klubom i da ne razmišlja o odlasku. Baš kao i Giroud. To treba poštovati.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X