Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tipa da si ti pljuvao Granita

    Imam osjecaj Mahrez Riki da vam stize
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ja njegove sposobnosti nisam pljuvao.Ja sam se odma izjasnio da ga ne volim zato što se ponaša kao naduvani pevac.Ja nisam govorio da on ne zna,da je fudbalski promašaj itd prosto ne sviđa mi se njegov karakter i njegovo ponašanje.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Pa ako već njeguješ tu kulturu slobode mišljenja, zašto je problem da ja kritikujem osrednjeg Volkota, dok ti imaš animozitet prema Xhaki, a oba su Arsenalovi igrači?
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Jel tebi neko zabranio da bilo koga kritikuješ ili dolaziš ovde da bi glumio neku žrtvu i tražio dlaku u jajetu? Niko ti se nije ni obratio niti ti nešto rekao za tvoju kritiku što se mene tiče udaraj do sutra ako uživaš u tome da samo kritikuješ .
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post

            Imam osjecaj Mahrez Riki da vam stize
            Jel ovo namerno ga ucestalo spominjes da bi izbaksuzirao njegov dolazak

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Jel tebi neko zabranio da bilo koga kritikuješ ili dolaziš ovde da bi glumio neku žrtvu i tražio dlaku u jajetu? Niko ti se nije ni obratio niti ti nešto rekao za tvoju kritiku što se mene tiče udaraj do sutra ako uživaš u tome da samo kritikuješ .
              Originally posted by Lord Gangarić View Post
              Ne znam koja je fora sa konstantnim pljuvanjem naših igrača al ajde valjda se ljudi bolje osećaju kada pljuju druge
              Malkice si licemjeran u konkretnoj situaciji, Gangara. Ne glumi sad nevinost. Prozivaš, odgovaram na prozive. Nema potrebe za davanjem većeg značaja svemu. Meni, kao i tebi, ovaj forum zadnja rupa na svirali u životu.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Malkice si licemjeran u konkretnoj situaciji, Gangara. Ne glumi sad nevinost. Prozivaš, odgovaram na prozive. Nema potrebe za davanjem većeg značaja svemu. Meni, kao i tebi, ovaj forum zadnja rupa na svirali u životu.
                To što ti vidiš kao prozivke je tvoj problem tebi se niko nije obratio a ako hoćeš da glumiš drama kraljicu izvoli glumi mene tvoje mišljenje uopšte ne zanima.Taj moj post se odnosio prvenstveno na današnje navijače koji samo znaju da kritikuju a niko ne zna da kaže svaka mu čast igra 10 godina na top nivou dao je 150 golova za dres.Najlakše je spuštati druge i osporavati ih.I još jednom ću da ponovim da ne mislim direktno na tebe nego na većinu navijača i twitter stručnjaka.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  To što ti vidiš kao prozivke je tvoj problem tebi se niko nije obratio a ako hoćeš da glumiš drama kraljicu izvoli glumi mene tvoje mišljenje uopšte ne zanima.Taj moj post se odnosio prvenstveno na današnje navijače koji samo znaju da kritikuju a niko ne zna da kaže svaka mu čast igra 10 godina na top nivou dao je 150 golova za dres.Najlakše je spuštati druge i osporavati ih.I još jednom ću da ponovim da ne mislim direktno na tebe nego na većinu navijača i twitter stručnjaka.
                  Trebao si odmah reći, da skratimo priču.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ovo se izgleda baš zakuvalo

                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Navodno će ovi da nam traže nekih 80mil nečega

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Ma to je samo blef da se uzme što više. Ide Lemar za 45 - 50 miliona bez problema.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • To sam i ja nacitao, kao nije im u interesu da ga prodaju pa ce da odvale cenu a igrac nije spreman da se pobuni da zatrazi transfer. Tako da manje vise nista od Lemara ove godine kao i Mbappe-a. Ostaju obojica da se bore za svetsko. Nije to kao kod nas imas jednog krstenog napadaca Mitra koji i nije standardan u championshipu proslu godinu za svoj klub ali je i dalje udarna igla i da kucnem u drvo zasada je bio odličan. Zato je i Laca progutao to sto ne igramo LS, mada imace on ovde ozbiljnu konkurenciju u napadu.

                          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                          Comment


                          • Hajmo prebrojat igrace koji idu:

                            Perez
                            Debuchy
                            Walcott
                            Giroud
                            Gibbs

                            mozda Ox
                            Iwobi na posudbu.

                            Mjenjas Gibbsa sa Seom, Monreal ce vjerovatno na stopera u buducnosti. Mjenjas Pereza sa Lakazetom. Mjenjas Walcotta sa Lemarom i mjenjas Girouda sa Mbappeom.

                            Welbeck ce vjerovatno igrati desnog wing back-a ili krilo u 4231.

                            Mi ne znamo koje su ideje Wengera, mozda hoce da igra sa Mesutom malo povucenije a ispred napad Alexis Laka Mbappe.

                            Vidjet cemo sta ce se desiti.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Prestani sa Mbappeom Aki vise. Jasno je da od toga nema nista.

                              Lacazette ja zamjena za Girouda, ne Pereza.

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Hajmo prebrojat igrace koji idu:

                                Perez
                                Debuchy
                                Walcott
                                Giroud
                                Gibbs

                                mozda Ox
                                Iwobi na posudbu.

                                Mjenjas Gibbsa sa Seom, Monreal ce vjerovatno na stopera u buducnosti. Mjenjas Pereza sa Lakazetom. Mjenjas Walcotta sa Lemarom i mjenjas Girouda sa Mbappeom.

                                Welbeck ce vjerovatno igrati desnog wing back-a ili krilo u 4231.

                                Mi ne znamo koje su ideje Wengera, mozda hoce da igra sa Mesutom malo povucenije a ispred napad Alexis Laka Mbappe.

                                Vidjet cemo sta ce se desiti.
                                Previse, previse...

                                Comment

                                Working...
                                X