Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Nije lose biti zena, npr. ovdje je svaka velicina za tebe. Samo nesto kmezis i kukumaces, ne smijes nikad direktno nista da kazes, provociras muci i kad ti neko odgovori onda dignes nos i pokusas da otjeras zene sa foruma
    Uf pa da sigurno nisam direktan zato što sam direktan zato i jaučete i ponašate se kao razmažena derišta,normalno je da ću da kažem kada se neko ponaša van granice normale a to što se preosetljivi postali to je vaš problem.Ja nikome nisam rekao da napusti forum i ja ne mogu da odgovaram za to što je neko preosetljiv i što napušta forum kada ga neko iskritikuje.

    I meni će Vladan da kaže kako ja provociram,čovek koji piše više u Arsenalovoj temi nego u Junajtedovom i kome je svaki drugi post provokacija Arsenala,trenera ili navijača.Bravo
    Last edited by Lord Gangarić; 06-07-17, 09:26.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      I meni će Vladan da kaže kako ja provociram,čovek koji piše više u Arsenalovoj temi nego u Junajtedovom i kome je svaki drugi post provokacija Arsenala,trenera ili navijača.Bravo
      Apsolutno tačno.

      Originally posted by Vladan View Post
      Samo nesto kmezis i kukumaces, ne smijes nikad direktno nista da kazes, provociras mucki i kad ti neko odgovori onda dignes nos, naljutis se
      Potpisujem.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • To nisu provokacije, ja kad provociram to svakako drugacije radim, to je misljenje, kritika, ja mislim da Arsenal ne moze nprijed s Vengerom. Isto tako mi je bilo zao Vengera kad je izgledao da mu se svijet srusio tokom utakmice sa Totenhemom i to sam vrlo jasno rekao. Mogao bih da vas opucam sto nije Arsenal u LS i LE vam je u onom pravcu i te fore koje ste mjesecima sibali za Mancester, ali necu, to mi je meh. Mada vidim da se od amnezije boluje

        Ja nikad nisam ni za jednog igraca Arsenala rekao da je drvo i sl. kao vi sto ste za Felainija, da je Arsenal mali klub kao sto rece Gojko juce za Mancester, da Arsenal igra bunker ill kao Stouk na nivou sezone, a itekako ga je igrao prosle sezone i cak kopirao Kontea sa tri stopera, ali na kraju dana nikad nisam patetisao za nekim proslim vremenima i optuzio Olju kako je kriva za cijelo stanje. No, no Gagice.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          To nisu provokacije, ja kad provociram to svakako drugacije radim, to je misljenje, kritika, ja mislim da Arsenal ne moze nprijed s Vengerom. Isto tako mi je bilo zao Vengera kad je izgledao da mu se svijet srusio tokom utakmice sa Totenhemom i to sam vrlo jasno rekao. Mogao bih da vas opucam sto nije Arsenal u LS i LE vam je u onom pravcu i te fore koje ste mjesecima sibali za Mancester, ali necu, to mi je meh. Mada vidim da se od amnezije boluje

          Ja nikad nisam ni za jednog igraca Arsenala rekao da je drvo i sl. kao vi sto ste za Felainija, da je Arsenal mali klub kao sto rece Gojko juce za Mancester, da Arsenal igra bunker ikl kao Stouk na nivou sezone, a itekako ga je igrao prosle sezone i cak kopirao Kontea sa tri stopera, ali na kraju dana nikad nisam patetisao za nekim proslim vremenima i optuzio Olju kako je kriva za cijelo stanje. No, no Gagice.
          A mogao si ... za Manekena komotno. I jos poneke.
          Zasmisli koliko moras da budes drvo, da bi zajebao i Felainija - jbm li ti sunasce, ala Maneken dominira u toj disciplini onda.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Sad cu da ti dam negativnu Dusane!
            sigpic

            Comment


            • Vlajko izvukao si iz konteksta, ja sam dao objašnjenje.

              I šta je navijanje bez provokacija, apsolutno ih podržavam.

              Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

              Comment


              • Svakako je bilo dvosmisleno, a jos vise netacno. Mancester prosle sezone nije igrao nikakav bunker, na kraju sezone kad su dosle povrede, prije toga nikako.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Sad cu da ti dam negativnu Dusane!
                  Onda ne bi bio Vladan, nego G(ang)ladan.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Da ti nikada u životu nisi provocirao Arsenal mora da sam popio previše vinjaua ovo jutro ne znam šta mi je.Niko Olju nije optužio ni za kakva vremena ja sam Olji samo rekao da nije u redu da ga opominje i da mu preti banom zato što su ga dva dana pre toga tovarili na sve moguće načine i čim je počeo da se brani odma su pale pretnje a to što je ona počela da drami oko toga to je njen problem ne moj.

                    Ja tada čak nisam ni čitao tu temu nego su mi pojedinci slali pm-ove i žalili se na Olju ali eto nisu imali muškost da bilo šta kažu i da su iole ljudi sada bi se javili ovde a ne bi se krili iza suknje i uvlačili se toj istoj Olji i glumili joj šatro prijatelje i borce za pravdu.Iskreno da ti kažem Olju sam tada cenio koliko cenim sada Limara i Aleksu i mali milion puta sam stao na njenu stranu i napdao istog tog Akija kada nije bio u pravu ali onaj dan prosto nije bila u pravu kao što sve one prozivke na Akijev račun nisu bile na svom mestu.Razumem celu priču fudbalski pdf mora da bude prozivanja i sve nije balet u pitanju ali brate ako oni njega trpaju dva dana nemoj njemu pretiti kada krene da se brani. I nisi mi jasan šta ti sada glumiš kažeš meni da ja nekog provociram dok ti sada potenciraš priču i prodaješ mi tu fazone malog Aleka.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ma kakav bunker Mancester da igra... Nas kad gledas, ko da nam je Zeman na klupi
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                        Da ti nikada u životu nisi provocirao Arsenal mora da sam popio previše vinjaua ovo jutro ne znam šta mi je.Niko Olju nije optužio ni za kakva vremena ja sam Olji samo rekao da nije u redu da ga opominje i da mu preti banom zato što su ga dva dana pre toga tovarili na sve moguće načine i čim je počeo da se brani odma su pale pretnje a to što je ona počela da drami oko toga to je njen problem ne moj.

                        Ja tada čak nisam ni čitao tu temu nego su mi pojedinci slali pm-ove i žalili se na Olju ali eto nisu imali muškost da bilo šta kažu i da su iole ljudi sada bi se javili ovde a ne bi se krili iza suknje i uvlačili se toj istoj Olji i glumili joj šatro prijatelje i borce za pravdu.Iskreno da ti kažem Olju sam tada cenio koliko cenim sada Limara i Aleksu i mali milion puta sam stao na njenu stranu i napdao istog tog Akija kada nije bio u pravu ali onaj dan prosto nije bila u pravu kao što sve one prozivke na Akijev račun nisu bile na svom mestu.Razumem celu priču fudbalski pdf mora da bude prozivanja i sve nije balet u pitanju ali brate ako oni njega trpaju dva dana nemoj njemu pretiti kada krene da se brani. I nisi mi jasan šta ti sada glumiš kažeš meni da ja nekog provociram dok ti sada potenciraš priču i prodaješ mi tu fazone malog Aleka.
                        Olja je jedina koja drzi jos uvijek neki red i koja je maksimalno popustljiva i objektivna prema svima, a ti si se junacki obrusio na nju. I sad nema vise nikakve kontrole jer joj je potpuno normalno svega preko glave. Eto ti nisi ni citao temu ali si odlucio da budes drama queen, a taj dan se komentarisala utakmica izmedju Totenhema i Arsenala i ti si toliku frku napravio oko nicega maltene, jer je bilo mnogo gorih situacija na forumu od te i mnogo zategnutijih i svaki post ti je bilo likovanje, ali svaki. Likujte, uzivajte i na kraju si napravio problem bez ikakve potrebe. A komentarisala se utakmica najnormalnije.

                        Meni evo sad stizu pmovi u vezi tebe pa evo ja cu kao njihov potparol opet sve da ti kazem. Kao ti Olji tada. Taj rad stari.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Olja je jedina koja drzi jos uvijek neki red i koja je maksimalno popustljiva i objektivna prema svima, a ti si se junacki obrusio na nju. I sad nema vise nikakve kontrole jer joj je potpuno normalno svega preko glave. Eto ti nisi ni citao temu ali si odlucio da budes drama queen, a taj dan se komentarisala utakmica izmedju Totenhema i Arsenala i ti si toliku frku napravio oko nicega maltene, jer je bilo mnogo gorih situacija na forumu od te i mnogo zategnutijih i svaki post ti je bilo likovanje, ali svaki. Likujte, uzivajte i na kraju si napravio problem bez ikakve potrebe. A komentarisala se utakmica najnormalnije.

                          Meni evo sad stizu pmovi u vezi tebe pa evo ja cu kao njihov potparol opet sve da ti kazem. Taj rad stari.
                          Pročitao sam tek kada su mi pojedinci poslali PM.I znam od koga ti stiže PM od mog imenjaka koji eto voli tako da ogovara iza leđa i ima osobine lasice a posle se uvlači u zadnjicu.Nisam se ja na nju obrusio nego je ona bila ta koja mu je pretila banom i normalno je da ću njoj da se obratim neću tebi ili Akanu kada niste ni bili tu.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Pa sta je ovo, zadnja dva dana sam fulio dva fajta.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Velike su ovo pare brate mili Inače Princoviću znaš i sam da je Laka prošle godine bio čini mi se najviše fauliran igrač u Ligue 1,šta misliš kako će preživeti ove mesare u PL ?

                              Ako ih je preziveo na primer Sancez, ne vidim zasto ne bi i Laka

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Pročitao sam tek kada su mi pojedinci poslali PM.I znam od koga ti stiže PM od mog imenjaka koji eto voli tako da ogovara iza leđa i ima osobine lasice a posle se uvlači u zadnjicu.Nisam se ja na nju obrusio nego je ona bila ta koja mu je pretila banom i normalno je da ću njoj da se obratim neću tebi ili Akanu kada niste ni bili tu.
                                Lololololo ..... Ja sa Vladanom ne moram da se dopisujem, da bih znao sta misli. A prema tebi sam uvek bio fer i korektan i vise od toga, dok ti odjednom nisi poceo da me ignorises - zasto ne znam. Mora da te neko opasno lagao.
                                I molio bih Vladan da kaze pred sivma, neka proveri ako treba, kada mu je od mene poslednja poruka stigla.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X