Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Santi je igrao AMC-a brate a ne krilo
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Mario14 View Post
        Ovako nekako ja to zamisljam uz potencijalni dolazak Lemara i ostanak Alexisa. Naravno ima tu jos dosta varijanti i opcija gledajuci na širinu i kvalitet kadra. ( Ne znam kakav je Lemar bas defanzivno i koliko moze da pokriva, ali po onome sto sam gledao cini mi se da moze iznjeti mozda koliko i Ox).
        Moze i Kolasinac na mjesto Lemara a nazad Monreal/Holding recimo, za dodatnu čvrstinu, ma da protiv 70% utakmica u PL po meni ova postavka moze prolaziti glatko.


        ----------------------Lacazette----------------------

        ---------Sanchez -------------------Ozil-----------

        Lemar - Xhaka - Ramsey - Bellerin/Ox

        ----------Kolasinac - Kosc - Mustafi--------

        ---------------------------Cech---------------------
        I ja isto ovako zamisljam! Od ovoga tesko da moze bolje

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangarić View Post
          Santi je igrao AMC-a brate a ne krilo
          Igrao krilo brate u Villarealu, a i kod nas je onu sezonu kad je Mesut tek dosao
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Igrao krilo brate u Villarealu, a i kod nas je onu sezonu kad je Mesut tek dosao
            Nikad nije igrao krilo nekoliko utakmica vezano,čovek je ceo život igrao amc i mc.Nekad su ga stavljali na levo krilo alo to je bila jedna utakmica po sezoni možda ni toliko Čovek nosio osmicu u Viljarealu brate pola asistencija dao sa polovine terena i bio prepoznatljiv po pasu u prostor
            Last edited by Lord Gangarić; 09-07-17, 21:02.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Kazorla je iz Malage presao u Arsenal tako da treba postaviti pitanje sta je igrao u Malagi. Ne znam ja da je on ikada igrao krilo, mozda se nekada izvlacio na krilo tokom utakmice ali nikada primarna pozicija.

              Comment


              • Santi igrao jednako često i AMC i LMF, kako u pređašnim klubovima i Arsenalu na početku, tako i u reprezentaciji. A to da je čitav život igrao MC je čista nebuloza. Ja sam baš na ovom forumu isticao kako se lik vraća po loptu i kako ga treba gurnuti nazad na MCa, pa me redom ismijavali, sve u fazonu kako je on nizak i kako bi ga satrali na toj poziciji.

                Prije Arsenala nije igrao MC.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Во право е Аки,Санти честопати во Арсенал играше лево крило,посебно сезоната кога дојде Озил.Само првата сезона 12-13 играше ам,летото кога со Подолски направија трансфер,а си отиде курвата.

                  Comment


                  • Da baš je često igrao LMF daj bre Ves nemoj trabunjati više života ti ..U Arsenalu odigrao dve utakmice i to kad je Ozil došao i kad je Venger skontao da Santi mora da igra da je greota da sedi na klupi,ista priča i u Viljarealu i u Malagi čovek odigrao jednu utakmicu na LMF u sezoni možda ne i toliko..
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Znaci ne racuna se ni na Sčesnog pomislio sam da ce dobiti sansu makar...

                        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                        Comment


                        • Ode on u Juve. Isplatit ce mizernih 13m eura.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ja se vala secam Santija na krilu i u Engleskoj i u Spaniji

                            Comment


                            • Originally posted by Princoni View Post
                              Ja se vala secam Santija na krilu i u Engleskoj i u Spaniji
                              Sećam se i ja po utakmicu,dve kad je morao.Nikad mu primarna pozicija nije bila krilo
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Sećam se i ja po utakmicu,dve kad je morao.Nikad mu primarna pozicija nije bila krilo
                                Screenshot_20170710-134855.jpg

                                https://www.transfermarkt.co.uk/sant.../spieler/15799
                                Last edited by Lion; 10-07-17, 12:54.

                                Comment

                                Working...
                                X