Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aki, koliko je ovo pouzdano za Moratu i 60 miliona? Ja sam i dalje od napadaca za Lacazetta.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Nemam pojma, jutros je more tih nekih glasina za Moratu izletilo, ali nista pouzdano.

      Ono sto sam ja od pouzdanih vidio jeste da su identifikovane mete u 3 kljucna podrucija, napadac, veznjak, stoper, plus jos cover za neke pozicije.

      Tako da nije nemoguce da dovede i Kantea i Xhaku.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Wenger je valjda prvi put u xy godina rekao direktno u kameru nakon tekme s Aston Villom da ce dodat tri igraca sastavu ovo ljeto. Dosad je uvijek nesto maskirao, trollao, mozda ga je novinar uhvatio off guard ili se slucajno izletio.

        Rekao je da zbog situacije s Welbeckom mora ic po napadacko pojacanje, odlazak trojice u vezi takoder trazi adresiranje.

        https://youtu.be/L01oxiJp5Po?t=2m58s

        Comment


        • Ne verujem da će najviše da posvete pažnju napadaču , trenutno nam je vezni red prioritet , sad je pitanje da li će se dovesti neke backup jeftine opcije ili neki upgrade . I ja po dobrom običaju kukam za nekog world class štopera i po običaju to će biti šarena laža
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Aki ove priče slušamo svake godine od nazovi Twitter stručnjaka tako da ono više ne obraćam pažnju na to
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Vidjet ces ove godine.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Comment




                  • Daj mu sansu Arsene, daj mu sansu. Izmislio fudbal za kvazi fudbalera Arona Remzija.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Toral jedna od opcija za rotaciju sledeće sezone definitivno , taman da se udruži sa svojim ortakom sa La Mestaje ko zna možda uleti i u prvi tim .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Docice napadač ali beckup za Girua. dovede li 2 Dm + Kokelan stvarno ne znam čemu toliko gomilanje igrača. Možda ima neku novu fomaciju za nas. Sa 2 zadnja vezna. U svakom slucaju neko od postojeći igrača će biti ugrožen za First team.

                        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                        Comment


                        • Kokelan i Faraon DM , Remzika i Santi CM i eventualno Toral kao backup za ovu četvoricu bi bilo sasvim dovoljno za te dve pozicije barem za neku normalnu ekipu kojoj se ne povredi 20 igrača po sezoni
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • To je goli kurac bez jednog wc dm-a,spica i stopera ide opet ista sezona kao ova pa mozda cak i gora.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Xhaka 100% dolazi, to je vec rijeseno. Bit ce objavljeno vjerovatno uskoro, hoce ovaj sve oficjelno da bude do Eura.

                              Za spica pitanje je ko ce, ali ima metu i nadam se da ce je uzeti.

                              Doci ce i stoper, i nije nemoguce da uzme i Kantea isto tako.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Nadam se da ce pored Rosickog,Flaminija i Artete rijesiti i Walcotta,Oxa,Gibbsa i Wengera .
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X