Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • sigpic

      Comment




      • Zamislite ekipu:

        ............................... Lacazette .....................................
        ....... Griezmann................................ Wilshere................




        http://www.telegraph.co.uk/football/...ine-griezmann/
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment



        • sigpic

          Comment


          • haha..Kronke ponudio Usmanovu da 525m da otkupi preostale akcije i preuzme klub 100%,kuku ako mu proda ovaj ce 2 ligu da vas otera

            Comment


            • Neće, tamo nije takva zarada
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Usmanov Ne bi mogao da prepostavim na sta bi licilo da Ozil i Alexis odu za dz,a Kronke uzme 100% klub

                  In other news....
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako je istina da se Ozil dogovorio sa Prevodiocem, neophodno je maknuti ga sto pre iz tima. Meni je bio sumnjiv njegov sistem moralnih vrednosti cim je dosao u ovoj temi da ga Akan hvali, znao sam da tu nesto ne stima, a sada to polako izlazi na videlo

                    Comment


                    • E moj princonoviću, a kada sam ja pre tri godine upozoravao na tog trojanskog konja bio sam ismejavan.

                      Comment


                      • Generalno ne volim pisati ovde ali evo moram postaviti pitanje. Da li se misljenje za sklanjanje iz tima odnosi i na Sanceza posto se i on valjda dogovorio sa Gvardiolom ili je u pitanju cisto Prevodilac i Junajted?
                        Da dodam da ja nesto i ne verujem u tu pricu o dolazku Ozila u Junajted, a nesto ga preterano i ne prizeljkujem, jedino sto je za dz pa moze.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Generalno ne volim pisati ovde ali evo moram postaviti pitanje. Da li se misljenje za sklanjanje iz tima odnosi i na Sanceza posto se i on valjda dogovorio sa Gvardiolom ili je u pitanju cisto Prevodilac i Junajted?
                          Da dodam da ja nesto i ne verujem u tu pricu o dolazku Ozila u Junajted, a nesto ga preterano i ne prizeljkujem, jedino sto je za dz pa moze.
                          Isto važi i za Alexisa i nikad mi neće biti jasno što se navijači opterećuju cenama igrača kao da iz svog džepa daju. Evo ja bih voleo da Arsenal da milijardu evra za Mesija koji ima 30 godina, ionako su to samo brojevi u kompu i pranje para.

                          Comment


                          • Ja ću opet ponoviti, jer se to i u praksi potvrđuje. Arsenal ne treba da kupuje igrače iz timova za koje vlada neko opšte mišljenje da su veći od našeg kluba. Razlozi su očigledni. Santi je veći majstor od obojice pomenutih. Čisto da spomenem.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              E moj princonoviću, a kada sam ja pre tri godine upozoravao na tog trojanskog konja bio sam ismejavan.
                              Ti si osporavao njegove fudbalske kvalitete, a ovde je rec o moralnim vrednostima.

                              Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Generalno ne volim pisati ovde ali evo moram postaviti pitanje. Da li se misljenje za sklanjanje iz tima odnosi i na Sanceza posto se i on valjda dogovorio sa Gvardiolom ili je u pitanju cisto Prevodilac i Junajted?
                              Da dodam da ja nesto i ne verujem u tu pricu o dolazku Ozila u Junajted, a nesto ga preterano i ne prizeljkujem, jedino sto je za dz pa moze.
                              Srdjane, ti si moderator, tvoja je duznost da volis sve teme ovoga foruma podjednako kao svoju decu i da u njima pises . Naravno i za Sanceza. Mada, Sancez za razliku od Ozila uvek daje maksimum, pa i da igra za rezerve. Takav je profil osobe, voli uvek da pobedjuje i jasne je zasto nece da produzi ugovor. Sa druge strane imas Ozila koji glumi povredu da ne bi putovao u Belorusiju.

                              Comment


                              • Originally posted by Princoni View Post
                                Ti si osporavao njegove fudbalske kvalitete, a ovde je rec o moralnim vrednostima.
                                Princonoviću nemoj podmetati neistine, ja sam upozoravao na njegovu kurcobolju i mali work rate, a to ne spada u ono što zovemo čisti fudbalski kvaliteti.

                                Comment

                                Working...
                                X