Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bendtner View Post
    Prica se da ce Pep Gvardiola da nasledi Vengera,a da ce Venger da ostane u klubu kao direktor
    Wenger kao direktor to mi je zivotni san veruj mi .

    Inace danas sam procitao da ce vlasnici da odrese kesu na leto (da opet ta prica) navodno ce da daju Persiju platu koju hoce i pokusace da dovedu Hazarda i Gecea ,jeste da malo glupo zvuci poznavajuci nasu upravu mada ko zna mozda se i desi .
    Evo ceo tekst

    It's being reported this morning that there are set to be major changes at Arsenal this summer, with the Gunners board preparing to finally break out there “transfer fund” and use it to strengthen the team.

    Arsenal have been raking in the profits in the last few years and they have been building up a sizeable kitty said to be in the region of 160 Million Pounds, and now they have realised that it’s time for some serious rebuilding.

    The Mirror reveals that the first big change will be the scrapping of the wage restraints which will enable them to double the wages of Robin Van Persie to stop him being poached by the likes of Manchester City, and also to pay the new “super-star” arrivals.

    They also report that Arsenal will make a concerted effort to bring in the Belgian star Eden Hazard or Mario Gotze to also appease the fans and persuade Van Persie that they are making serious efforts to win that elusive trophy next season.


    Source Mirror
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Gecea tesko,Hazard je vec realna meta.Sto se tice Vengera idealna pozicija mu je u lozi kao direktor.

      Comment


      • Ali nek odresi tu kesu pre 31. Avgusta. Da ne bude kao sad na leto 2011 kad su doveli 4-5 igraca u zadnjim satima prelaznog roka.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • I skroz bzv doveli Benajuna,samo da kazu da su doveli nekog...
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Inace citao sam da je Ibrahimovic savetovao Robina da ide iz Arsenala ako zeli da osvoji trofej. I slazem se sa tom Ibrinom izjavom. Plus ce i Arsenal zaraditi dobre pare za njega. Mislim da Songa nece prodati, ali cini mi se da Walcotta,Arshavina,Rosickog i tu ekipiu hoce.
            A Ramseya je trazio i Ferguson u to vreme kad ga je Wenger doveo. Znaci talenat je sigurno cim ga je Ferguson trazio. Kazem opet, dajte mu vremena(sledecu sezonu sa Jackom).
            Da da,Ibrahimovic je uvek znao da napravi sjajnu odluku sto se transfera tice.
            2008-2009 Igra za Inter,LS osvaja Barsa.
            2009-2010 prelazi iz Intera u Barsu,LS osvaja Inter
            2010-2011 prelazi iz Barse u Milan,LS osvaja Barsa.Mani me cige nosatog,prodao bi baku za novogodisnju jelku.

            A iskreno se nadam da je ovo za Gordona Remzija i Fergusona sala.

            Comment


            • On je svoj obraz pokazao kad su Juventus izbacili u drugu ligu od tad sam prestao da ga cenim kao coveka a ovo sto je izmenjao rivalske klubove kao carape ne treba ni spominjati bolje mu je da se pokrije usima i da cuti ;)

              @dart Gordon Ramsay you say ?

              Last edited by Lord Gangarić; 19-02-12, 12:02.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Tog cigu nosatog bi pozelela svaka ekipa.Covek je klasa i nema za dzabe 6 titula u 5 razlicitih klubova.Mozete da ga ne volite ali fudbalsko znanje mora da se postuje.Sto se tice izjave nije nista mnogo pogresno ni rekao,ne vidim kako ce Van Persie da uzme neki ozbiljan trofej ako ostane u Arsenalu,naravno uvek postoji opcija da nije tu zbog trofeja.

                Comment


                • Batice nije fora prelaziti u gotove ekipe poput Barse,Milana,Intera u vrhunci svoje moci i osvajati titule fora je odrzavati jednu solidnu ekipu da bi mogao da se nazove "klasa igrac" svaka njemu cast necu da osporavam njegov talenat, jedan od najboljih napadaca u Evropi jeste ali klasa kao sto ga zoves nije . Klasa su Giggs,Lampard,Gerrard ,Totti,Buffon itd koji su vukli svoje ekipe i u dobrim i u losim danima a ne prelazili u drugu ekipu cim malo zagusti .
                  Last edited by Lord Gangarić; 19-02-12, 12:37.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • @Pomislih da bi zbog prezimena bar u kuhinji bio dobar.Ne deluje previse pametan,nije ucio skole,trenirao je dva sporta,a kako mu fudbal bolje ide,onda o tom drugom(ragbiju) ne treba trositi reci.

                    Ali evo,kako kaze Tobdzija,cim se vrati Vilser,Remzika ce dati 50 golova samo u FA kupu sledece sezone,a do 2013 ce preteci Anrija i postati najbolji strelac u istoriji kluba.Imace i par stotina asistencija,a Vels ce kroz par godina odvesti do finala svetskog prvenstva(nece uzeti trofej zato sto tu ne igra sa Dzekom)


                    Pa Layzick,ne zeli ga svaka ekipa,eto Barsa ga je sutnula za smesne pare kada se pogleda za koliko je doveden.Ja nisam rekao nista o njegovom fudbalskom umecu,on jeste vrhunski fudbaler,to sto je on meni ekstremno antipatican je druga prica.
                    Last edited by dart gunner; 20-02-12, 16:31.

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Batice nije fora prelaziti u gotove ekipe poput Barse,Milana,Intera u vrhunci svoje moci i osvajati titule fora je odrzavati jednu solidnu ekipu da bi mogao da se nazove "klasa igrac" svaka njemu cast necu da osporavam njegov talenat, jedan od najboljih napadaca u Evropi jeste ali klasa kao sto ga zoves nije . Klasa su Giggs,Lampard,Gerrard ,Totti,Buffon itd koji su vukli svoje ekipe i u dobrim i u losim danima a ne prelazili u drugu ekipu cim malo zagusti .
                      Vuk'o je Ajax,vuk'o je Juventus,vuk'o je Inter sad vuce Milan,covek je jedan od najboljih napadaca sveta.

                      Comment


                      • Mora li se kroz ovo prolaziti nakon svakog poraza ? :\
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Vuk'o je Ajax,vuk'o je Juventus,vuk'o je Inter sad vuce Milan,covek je jedan od najboljih napadaca sveta.
                          Jeste vuko je ....
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment



                          • Arsene Wenger is to be given £55 million

                            The powers that be have apparently informed Arsenal boss Arsene Wenger that he is to be given a base of £55 million to strengthen the squad in the summer – how much extra will depend on who is sold of in the summer, but how far will that money actually get him, with players such as Mario Gotze and Eden Hazard costing around the £30 million mark each, and most top players costing over the £15 million mark, though that’s not the only concern, there is of course the concern of being to attract no big names to the club if they fail to land Champions League football next season.

                            A report in the Daily Mail today, states that the Arsenal board are ready to underline their commitment to their profit making manager, by handing him a heft transfer budget, but in today’s terms is £55 million enough to bring big game players and not youth players now, to bring back some credible experience to the team.

                            It is said that this summer Arsene Wenger is planning a huge overhaul of his squad, and well it is certainly needed but will that also include the exit’s of the clubs top players such as Sagna, Song and of course captain Van Persie who is still non committal towards signing a new contract at the club as of yet until the summer – presumably to see where the club finishes at the end of the season, and whether or not the final contract he signs will be at a Champions League club or not – as a player in his prime who can really blame him for that.

                            Poceli su nenormalno da pisu o ovome mozda i bude nesto
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Trebalo bi biti, nema smisla vise ovo sto rade ovi na vrhu...
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Za Sanju i Songa se mogu naci dostojne zamene i ja ih vidim u obliku Gonzala Kastra i M'Vile.Za Van Persija ne moram nista da pricam, sve je jasno ko dan kad se cuje njegovo prezime.

                                Ja sam u nekom tripu da ce Arsenal za velike pare prodati Van Persija Realu, a dovesce Demba Bu i to za neku sicu posto mu je mala odstetna klauzula.

                                Imate malu prednost u odnosu na Liverpul i Celzi posto cete imati samo ligaske meceve do kraja sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X