Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Ima li malo istine u tome da vi mjerkate Alexa?
    Moguće , mada još jedan štoper
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Moguće , mada još jedan štoper
      Vjerovatno ga Wenger hoce jer ce se prodati za nekih 5M jer ulazi u posljednjih 6 mjeseci ugovora...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Vjerovatno ga Wenger hoce jer ce se prodati za nekih 5M jer ulazi u posljednjih 6 mjeseci ugovora...
        Bila bi pozicija baš prenatrpana mada sve je moguće

        Btw danas je Frimpong na treningu igrao štopera
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Bila bi pozicija baš prenatrpana mada sve je moguće

          Btw danas je Frimpong na treningu igrao štopera
          Frimpong je lud.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Sa mnom je potpuno drugačije. Ja bih volio da Arsenal osvoji PL!
            To se podrazumeva, ali sam mislio na to da bih vise voleo da City osvoji, nego Man Utd.

            Inace, sta se ocekuje sutra ? Ja ocekujem pobedu od 2-3 razlike. Everton je u losoj formi, nece im igrati par igraca. Moramo to iskoristiti. Steta sto nema prenos na SK obicnom, vec na Primeu, a taj nemam.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Mene brine ovaj levi bek ako Đura bude igrao kao protiv Olimpijakosa loše nam se piše mada bi voleo da vidim Frimponga kao štopera sa Mertezakerom al bi bilo kidanje
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Da se oglasim na bratskoj temi,klubovi su rivali ali to na forumu nije slucaj,lagano cetvrtfinale LS

                Steta sto je Diaby konstantnoo povrijedjene,opet je vidim obnovio neke stare povrede,steta igrac koji ima dosta dobre predispozicije i dobro i dosao Wengeru u rotaciji
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Pres konferencija sa Anrijem koja se upravo završila


                  Henry: "I'm more than proud - honoured, privileged. I always have something to say usually but I'm speechless."
                  Henry: "I never thought I would have been out there. I was fortunate to win a lot here but you never dream about that."
                  Henry: "What the boss said in his speech about me was overwhelming."
                  Henry: "I heard it first from Tom Watt and I thought he was joking. I had to check it was for real."
                  Henry: "I always watch Arsenal and I always will. I think they are on the right track and they have to keep on going."
                  Wenger: "I've only been here for 15 years and I have known some exceptional players."
                  Henry: "I played with some great players and without them I wouldn't be here now.
                  "What can I say about Robin? I came here and he wasn't the easiest guy to deal with, like me. I am in admiration now.""
                  Wenger: "The bad news we have is that we lost Santos for a while. The ankle injury is more severe than expected. More than three weeks."
                  Wenger: "We would like to be at the level of the history of the Club tomorrow and just be focused on the game."
                  Wenger: "The pace dictated by the teams in front of us is tremendous. We need to keep picking up points."
                  Wenger: "It's difficult to predict how it will affect the title race. It's always a big disappointment going out the Champions League."
                  Wenger: "The Europa League will be a very interesting competition quality-wise this season."
                  Wenger: "Man Utd have been in three of the last four Finals - it was an accident."
                  Wenger: "Thomas Vermaelen is a likely option at left-back. Koscielny is absolutely convincing in his position. It's not ideal for us,"
                  Wenger: "We won't be in the market for any centre-back."
                  Wenger: "Ryo needs to play and I will decide that [a loan] at the beginning of January."
                  Wenger: "Arteta has been a fantastic addition to our team. He is a winner, a fighter and a team player."
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Izvinjavam se za dupli post ali mora

                    Statue su konačno pogledale svetlost dana Anri legenda zaplakao kad su navijači počeli da skandiraju njegovo ime evo i par slika ubaciću još kad nabasam .













                    Last edited by Lord Gangarić; 09-12-11, 17:38.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Pametno je poslati Rya na pozajmicu. Nadam se da sutra nece igrati ni Djorou, a ni Squillaci.
                      Idemo na pobedu sutra !
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Everton je nezgodna ekipa i u gostima. U kakvom god sastavu istrce, nezgodni su, tvrdi...
                        Ali sada Arsenal ima napadaca koji igra najbolju sezonu u svojoj karijeri i ako zagusti, on moze rjesiti utakmicu.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • i ja mislim da ce sutra biti ne tako laka pobeda,al neka bude 1:0 ja sam zadovoljan, nek man.citi izgubi od chelzi to je sve

                          Comment




                          • Stvarno nemam reči legenda bio legenda ostao !!!
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Svaka mu cast zaista
                              Meni jedan od najdrazih igraca koje sam pratio u premier ligi a nikad necu zaboraviti njegovu oprostajnu utakmicu sa Hajberi-a kada je Arsenal potopio Vigan a Anri dao Hetrick i nakon treceg gola poljubio travu.. to ce mi nekako ostati u sjecanju uvjek

                              Comment


                              • gangrena daj nadji snimak kad je anri dao bartezu gol na mecu arsenal-man.junajted cini mi se 2001 to je po meni bio njegov najbolji gol ikada

                                Comment

                                Working...
                                X