Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavrsiti sezonu na 4-om mestu pa videti koliko ce para biti za dovodjenje igraca..Da se ugrabi sansa i da se uzme Demba Ba za male pare..

    A za dalje cemo videti..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Nema sanse Wado da on dodje gomilamo spiceve ko blesavi vec imamo dve zamene Persiju i Velu na pozajmici mislim da nam je sredina kljucno polje sto se tice transfera .
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Na koje zamene ti mislis? Nije valjda na Park-a i Chamakh-a? Ako bi se ne daj Boze Van Persie povredio, i ovi igrali umesto njega, ne bi mu gola dali do kraja sezone...

        Alex bi mogao od sledece sezone komotno da bude starter, ako ne dodje neko drugo krilo, a i od Gervinho-a ocekujem bolju drugu sezonu, jer ove sezone deluje izgubljeno i previse petlja.

        Stoper jedan bi nam legao kao budali samar, Per, Koscielny i Vermaelen nisu dovoljni, ako uzmes u obzir koliko su cesto povredjeni sva trojica, a Djuro je realno za drugu ligu..

        Vezni, manje vise, Song, Jack, Arteta, Frimpong, nije toliko lose..

        Mada, ako se nudi M'Vila, Hazard ili neko treci, recimo Muniain ili Ganso, samo daj..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Nemoj potcenjivati Parka klasa je on za ovu drtinu Samaka pravo je pitanje koju poziciju kupiti .Na krilima mislim da ce igrati Ox i Gervinho iskreno bila bi greota ne forsirati taj tandem trenutno nas muci taj srednji vezni ili ti Remzika tako da bi Gece pao kao slag na tortu .Hazarda nebi uzimao posto je drugi Nasri ako ne i gori od njega ,jednog stopera kao backup kao sto si i sam rekao i ja sam srecan .
          Najpametnije bi nam bilo kad bi odresili kesu za jednog word class igraca nego da cigancimo kao sto smo ove sezone uradili i naravno da se otarasimo nepotrebnih igraca (Almunije,Skilacija,Arshavina) njih trojica idealna plata jednoj zvezdi .
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Da, ne podcenjujem, ali ja racunam da on ode u vojsku..ako u tom periodu Ramsey da gol, ne znam sta ce se desiti...

            Ako Theo ode, treba nam jedno krilo, ali po tom pitanju, treba uzeti nekoga ko nije superzvezda, ali dobar igrac, da ne gubimo kada i ako nam je recimo Alex povredjen ili Gervinho, neko tipa Marin..koji je jako dobar igrac...Voleo bih Andre Ayew-a da dovede Arsen...

            A, sto se tice veznog, M'Vila-Song-Jack bi bilo idealno po meni.

            Ne mora on toliko ogromnu svotu novca ni da trosi, ne treba nam sada celi tim renovirati, vec dovesti par dobrih igraca, 50-60 miliona bi trebalo da pokrije to.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Zenit make Arshavin approach

              Zenit St Petersburg are hoping to bring Andrey Arshavin back for a second spell at the club, with a loan approach having been put to Arsenal.

              The Russia international has struggled for form with the Gunners this season, sparking speculation that he could soon be on his way out of the club.

              A return to his homeland was widely touted during the January transfer window and could still be pushed through as Russian clubs have until the end of February to complete their transfer business.

              Zenit are looking to pull off a major coup by snaring Arshavin, with it their intention to tempt the 30-year-old with the promise of regular football in the build-up to Euro 2012.

              "Arshavin would interest us in terms of having him on loan," Zenit general director Maxim Mitrofanov was quoted as saying by local media on Wednesday.

              "[Besides helping Zenit] Andrey would also be well prepared for the upcoming Euro 2012 finals. The question is what Arsenal really want, would they want a loan deal?"

              Asked if Zenit had already made contact with Arsenal, Mitrofanov said: "We had [initial] talks with them. Let's see how they respond now."

              Arsenal signed Arshavin from Zenit in January 2009 and he has made over 130 appearances for the club.

              Arsene Wenger has previously stated that he has no desire to part with the talented playmaker, with players of his ability in short supply.

              Zenit accept that Arshavin would rather remain in England and recapture his best form at Arsenal, but have made it clear that their door is always open should he change his mind.

              "The fact is Andrey still wants to play in England," Mitrofanov said.

              "But he really wants to do well at Euro. [Zenit] would be a good solution for him in this case."
              http://www1.skysports.com/football/news/11670/7538596/
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Moram dupli post , sta da radim kad ste mnogo aktivni

                Djuru i Jenkinson ce biti spremni protiv Totenhema (nisam siguran da su kao neko pojacanje timu al ajde),Gazidis je dao izjavu za oficijalni sajt sto se tice sezonskih karti smesna stvar je da je lopuza htela da podigne cenu iako smo medju najskupljima u Engleskoj ali zahvaljujuci ovoj nasoj fenomenalnoj igri cene ce najverovatnije ostati iste za sledecu sezonu .
                Intervju http://www.arsenal.com/news/news-arc...-ticket-prices
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ajde ocerupajte ih prije nego sto mi to uradimo, cisto da ih malo smirimo i spustimo na zemlju

                  Comment


                  • Verujem u pobedu mog voljenog tima nad pilicima.
                    Procitao sam na jednoj stranici na fb da ce biti 100 milioncica na raspolaganju za transfere na leto. I najvise se spominju Gotze i Podolski.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Verujem u pobedu mog voljenog tima nad pilicima.
                      Procitao sam na jednoj stranici na fb da ce biti 100 milioncica na raspolaganju za transfere na leto. I najvise se spominju Gotze i Podolski.
                      Da da navodno ce Kroenke da pljune 100 milki daj boze daj boze Inace Kroenke ce biti na Emiratima protiv Totenhema lepo je videti da se zainteresovao malo za klub ...
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • kako to lepo zvuci 100 milki al samo nam je vazno da prebrodimo to mucenje sa povredama i da napokon osvoimo trofej koi nam je i ove godine izmakao

                        Comment


                        • Derbi protiv Tottenhama , ja ocekujem X ;)

                          Comment


                          • Bas sinoc pricamo ja i ledeni sto se pojacanja tice najverovatnije ce naci zamenu Remziju u medijima se najvise spominju Gece i Podolski mada ja nebi otpisao ni Ayewa i Eriksona , bilo kako bilo jedan srednji vezni dolazi gotovo sigurno
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Arshavin set for Zenit loan

                              Sky Sports sources understand Arsenal and Zenit St Petersburg have agreed a loan deal for Andrey Arshavin.

                              The 30-year-old Russia international has struggled for form this season, leading to speculation his days at the North London club could be numbered.

                              No transfer emerged during the January window but, with Gervinho back from Africa Cup of Nations duty and the Russian transfer window still open until Friday, a deal has now been agreed.

                              The move will see Arshavin return to his homeland and the club from which he joined Arsenal in January 2009.
                              http://www1.skysports.com/football/news/11670/7544734/

                              U prevodu gotovo sigurno ide na pozajmicu ,Rusi naravno nisu blesavi da pljunu pare za njega a on mora da ide ako hoce da nastupa na EP
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                http://www1.skysports.com/football/news/11670/7544734/

                                U prevodu gotovo sigurno ide na pozajmicu ,Rusi naravno nisu blesavi da pljunu pare za njega a on mora da ide ako hoce da nastupa na EP
                                Izgleda nista od toga, vracen je u 1. tim.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X