Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sta da kazem ovu godinu sam bukvalno preplakao Wenger po ko zna koji put ispada glup sa njegovom taktikom i forsiranjem pojedinih igraca .
    Sinoc ako nisam dobio 20 poruka sa prozivkama nisam manje , cak me i senilni sef jebe u mozak .Sledeci potez nam je naravno prodaja Persija i Songa sa obrazlozenjem da otplacujemo stadion same old crap again.
    Jedino mi je zao kralja ovakav oprostaj nije zasluzio

    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Ne znam sta da kazem ovu godinu sam bukvalno preplakao Wenger po ko zna koji put ispada glup sa njegovom taktikom i forsiranjem pojedinih igraca .
      Sinoc ako nisam dobio 20 poruka sa prozivkama nisam manje , cak me i senilni sef jebe u mozak .Sledeci potez nam je naravno prodaja Persija i Songa sa obrazlozenjem da otplacujemo stadion same old crap again.
      Jedino mi je zao kralja ovakav oprostaj nije zasluzio


      Kod mene je ista situacija sa porukama bila. .
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Ovo je stvarno bilo sramotno od Arsenala.Meni samo nije jasno da neko igra celu jesen i bori se za prolaz dalje a onda kada dodju do onoga zbog cega su se borili odigraju tako malokrvno i jadno. Tako nesto mogu ocekivati od nase reprezentacije ali ovo je ipak svetski klub (ili je bio)

        Comment


        • Moram ponovo da odbranim Ramseya. Zapamtite ovaj post. On ce proraditi kada se Jack Wilshere vrati. Videcete.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • J**o te Remzi hteo sam da ga pljujem sinoc al eto necu zbog tebe
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • jbt ostana nam trka za jedinim trofejom ove god,al ako ne osvoimo FA kup ove sezone ja nzm sta ce biti sa poedinim igracima citam negde da vlasnici oce da prodaju van persija i nzm jok koga da bi kolko toliko otplatili dug za stadion njih nije briga za nas navijace

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                jbt ostana nam trka za jedinim trofejom ove god,al ako ne osvoimo FA kup ove sezone ja nzm sta ce biti sa poedinim igracima citam negde da vlasnici oce da prodaju van persija i nzm jok koga da bi kolko toliko otplatili dug za stadion njih nije briga za nas navijace
                Rekao je covek da im treba 10,20 miliona godisnje da "otplate stadion" Persi,Song,Walcott ulaze u zadnju godinu ugovora tako da gledaj i sam dokle smo stigli treba tu upravu motkama rasterati
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Tezak poraz, ali sta da se radi. Nadigrali su nas ljudi i zasluzeno dobili. Ko zna sta bi bilo da Wenger nije menjao formaciju koja je igrala odlicno, sigurno bi bilo drugacije da je Ox od pocetka igrao, jer je tesko traziti od Walcott-a, ako znas da je jedini krilni igrac...znaju da ce preko njega napadati, isto vazi i za Robin-a, nije bilo akcija sa krila i nije imao ko da mu doda upotrebljivu loptu. Jako cudna sezona Arsenala, moram priznati...Nedostatak srece i stalni problemi sa povredama su mi neverovatni. Jack nam je gotovo propustio sezonu, taman kada se Andre Santos uklopio, povredio se, Gibbs takodje stalno povredjen, Song je bio povredjen, pa stvarno, nigde kraja....Ja se iskreno nadam da ce barem LS da izbore preko PL-a, pa da kako tako sacuvamo ovu sezonu. Verujem da mozemo da zavrsimo na tom 4-om mestu.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ali ako je ono bio penal,posle je sudija mogao komotno i nama da sudi kad drzali Persija i na kraju ga oborili
                    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                    Comment


                    • Koj je djavo nasim golmanima,2 gola smo primili zbog loseg ispucavanja,secam se Lemana,covek nije znao pravo da izbije loptu,tako i SceNsni, ne kazem da je on kriv, ali mogao bi malo da poradi na ispucavanju
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Budimo realni, Persi kolko mi se cini ovog leta puni 29 godina, sto nije nikako malo. Da sam ja vlasnik , ja bih ga prodao i konacno otplatio taj stadion, jer se moze uzeti 30+- miliona za njega. Bice novih klinaca, makar to ASN ne fali. A uzgred, prodao bih i Volkota, jer vidim nema od njega leba .

                        Comment


                        • Originally posted by Drogba View Post
                          Budimo realni, Persi kolko mi se cini ovog leta puni 29 godina, sto nije nikako malo. Da sam ja vlasnik , ja bih ga prodao i konacno otplatio taj stadion, jer se moze uzeti 30+- miliona za njega. Bice novih klinaca, makar to ASN ne fali. A uzgred, prodao bih i Volkota, jer vidim nema od njega leba .
                          al nam ostadose i dalje rogovi dok ne osvoimo neki trofej

                          d-wade mene samo interesuje kako cemo se oporaviti posle ovakog katasrofalnog poraza

                          Comment


                          • Kad smo se oporavili od Junajtedovog bombardovanja oporavicemo se i od ovog
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Kad smo se oporavili od Junajtedovog bombardovanja oporavicemo se i od ovog
                              ako dobijemo ovu sad imas komplet lepinju od mene sa tonu pretopa

                              Comment


                              • Koscelni povredjen,Mertezaker najverovatnije propusta sezonu ostali nam samo Djura i Vermalem na CB i naravno nas MVP Skilaci \o/
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X