Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Jos da je jedan dobar napadac ako RVP ode gdje bi im kraj bio.
    Pa doveden je Giroud, malo li je najbolji strelac Francuskog prvenstva, a imas i Podolskog.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • http://www.goal.com/en/news/9/englan...e=breakingnews


      ono sa songom nidje veze, pa momak ima 2 godine ugovora plus je voljan da ga produzi
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Pa doveden je Giroud, malo li je najbolji strelac Francuskog prvenstva, a imas i Podolskog.
        Podolski je krilo ili poluspic,on je bio prislijen jedan dio sezone u Koln-u da igra klasicnog napadaca,nije to valjalo nista,gola nije mogao da zabije s onako komotnim odbranama u Bundes-u,ovdje to tek ne bi valjalo...on je i tamo igrao iza Novakovica ili krilo,sam u spicu ne ide to bas

        Giroud uredu,mene zanima kako ce se on uklopiti...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Asked on specific names, Sergio said “Song is a very good player. Young, hard-working and physically strong. As for Sergi Roberto, he’s more than ready but I think he’s more of an inside player … Barça has a lost a lot without Keita, both on and off the pitch. He was a very popular player who gave us a lot of strength on the field.”
          Busquets ovo izjavio za Barsin sajt. Znaci, krecu da smaraju oko Songa, da mu spustaju cenu, da kenjaju kako mi imamo nerealne zahteve oko obestecenja, da svim igracima naredjuju da ga u medijima mole da dodje u Barsu, da je to za njega najbolje. Cigani najgori!
          Last edited by Wilshere_10; 02-08-12, 14:39.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Mogu se oni jebat ako Song nece da predje.. Song je jednom izjavio da ima zelju da igara u Italiji i da se ne moze zamisliti ni u jednom klubu pored Arsenala i nekog italijanskog diva
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Podolski je krilo ili poluspic,on je bio prislijen jedan dio sezone u Koln-u da igra klasicnog napadaca,nije to valjalo nista,gola nije mogao da zabije s onako komotnim odbranama u Bundes-u,ovdje to tek ne bi valjalo...on je i tamo igrao iza Novakovica ili krilo,sam u spicu ne ide to bas

              Giroud uredu,mene zanima kako ce se on uklopiti...
              Ma znam, naveo sam ga onako kao neku opciju u napadu. Ionako Arsenal igra sa jednim napadacem, i bice vrlo interesantno ako RVP ostane, da l' ce Giroud biti grejac na klupi. Dosta opcija sada ima Wenger u napadu, po krilu, Volkot, Lukas, Zervinjo, Ox i Kazorla po potrebi, a vezni red ce isto biti bolestan ako dodju Santi i Sahin, pravi Wenger tim koji ce ovog puta imati dubinu.
              Najvece pojacanje a to sam nekoliko puta govorio bice zdrav Jack, ali ne znam koliko je to moguce, cuo sam da je njegova situacija ozbiljna.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Mogu se oni jebat ako Song nece da predje.. Song je jednom izjavio da ima zelju da igara u Italiji i da se ne moze zamisliti ni u jednom klubu pored Arsenala i nekog italijanskog diva
                To je prica 95% fudbalera dok Real i barcelona ne dodju po tebe,onda pocnu kalkulacije u glavi da rade...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  To je prica 95% fudbalera dok Real i barcelona ne dodju po tebe,onda pocnu kalkulacije u glavi da rade...
                  Realno svakome bi ali nekako Song je to, ima neku vezu sa Arsenalom, a u isto vrijeme ima neku vezu za italijom, prvenstveno radi mode i tih budalastina ali ne vjerujem da ce wenger da da jednog od najboljih pojedinaca prosle sezone barci sada kada je teskom mukom izbetoniro temelje, prizemlje i prvi sprat ekipi
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ma ne verujem ni u kakvu vernost i odanost klubu, to kao navijac Arsenala sam najbolje osetio i naucio. Samo Jack, kao dete kluba, njemu jedino verujem da ce ostati u Arsenalu. Meni Song nije nezamenljiv, strasan je kad krene da deli one njegove asistencije, ali precesto ostavlja rupe pozadi. Mada, smesno je da za njega uzmemo bednih 15m funti. Bez 25m, ne bi ni poceo pregovore.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Realno svakome bi ali nekako Song je to, ima neku vezu sa Arsenalom, a u isto vrijeme ima neku vezu za italijom, prvenstveno radi mode i tih budalastina ali ne vjerujem da ce wenger da da jednog od najboljih pojedinaca prosle sezone barci sada kada je teskom mukom izbetoniro temelje, prizemlje i prvi sprat ekipi
                      Navijac(simpatizer)Arsenal-a vjeruje nekom igracu i to strancu...mora da me zajebavas

                      Ova recenica koju sam istakao govori dosta za sebe,samo moras biti realan i sjetiti se par imena i reci sve je moguce...mnogima je Wenger bio kao otac,gradio ekipu oko njih i sta se desilo
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Tesko je odbiti Real ili Barsu, nece oni svakoga..Song je klasa igrac, jos moze i na mestu stopera da igra, razumljivo da ga traze najjaci timovi, ali nesto mi on deluje kao tip kojeg i ne interesuju pare toliko, koliko da bude standardan i da ima puno poverenje trenera. Verujem da ce on ostati u Arsenalu, ubedjen sam.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • @AK47 realno upravu si, ali opet kad pogledas malo.. Fabregas posto nostalgican za spanijom i bilo je tu i neko obecanje wengera ali to je ne potvrdjeno, nasri je bio u posljednjoj godini ugovora i nije htio da produzi, uostalom postao KRETEN, al onaj klasicni, i fala bogu pa nema vise takvog igraca u ekipi da narusava team chemistry.. Song ima 2 godine ugovora i to je po meni dovoljno da on nece otici ali vidjet cemo ..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Tesko je odbiti Real ili Barsu, nece oni svakoga..Song je klasa igrac, jos moze i na mestu stopera da igra, razumljivo da ga traze najjaci timovi, ali nesto mi on deluje kao tip kojeg i ne interesuju pare toliko, koliko da bude standardan i da ima puno poverenje trenera. Verujem da ce on ostati u Arsenalu, ubedjen sam.
                            Jbg Wada mozda mu daju vecu platu,valja prehraniti 20 clanova porodice
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • by the way


                              @SCazorla12: I want to say that since this moment I'm a Gunner. Quiero decir que desde este momento soy Gunner

                              EDIT:

                              Navodno je cijena za Cazorlu 12.5 miliona funti sto je apsolutno ne zamislivo i ako je wenger uspio da ovako jeftino kupi igraca takve klase onda je on najbolji menadzer za poslovanja u fudbalskom svijetu IKADA!!!
                              Last edited by maliajnstajn; 02-08-12, 15:16.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Jbg Wada mozda mu daju vecu platu,valja prehraniti 20 clanova porodice
                                Pa da budem iskren, ne verujem nesto da ce mu dati sada neke ogromne pare u odnosu na platu u Arsenalu, a i tu bi dobio vecu platu nego trenutnu. Song jeste klasa, ali problem je u tome sto i Real i Barsa imaju mlade igrace na njegovoj poziciji. Jedino ako bi ga uzeli kao stopera, sto je malo cudnije da se uzme zadnji vezni pre klasicnog stopera.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X