Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    O jbt zivot, pa ne znam da li da se smijem kada ga vidim kako se sjeba ali opet kad sam vidio stopalo, nije mi do smijanja.

    Nevjerovatno stvarno i nesvakidasnje.
    Da stvar bude jos gora u toj akciji smo primili gol-.-
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • To nisam znao...

      Meni je dosta zao sto Wilshere ne igra. Nadam se da ga povrede nece pratiti kroz karijeru, jer bi to bila ogromna steta kada je u pitanju ovaj momak. Strasan talenat i igrac sa stilom.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Da stvar bude jos gora u toj akciji smo primili gol-.-
        ali mene je zacudilo da covek nije uopste zastao,a sudija nije prekinuo igru

        Comment


        • Nema sta da se staje tu na slicnu foru je Celsi primio gol na Terijevu gresku

          Wenger: "Djourou will replace Mertesacker in the central defence. With regard to the rest of the formation, I still haven't decided yet."
          Last edited by Lord Gangarić; 14-02-12, 20:06.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Da je to na sredini negde,da nije kontra pa da se stane.
            Jedva cekam da pocne utakmica, valjda necemo da krenemo da se branimo, to bi bilo vrlo lose.
            Neka napise neko ko nadje nasih prvih 11,a moze i Milanovih prvih 11 ako nadjete.
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Nesto se Wenger zali na teren dal ga je ovaj sneg urnisao il sta je ..
              btw ja ocekujem Szczesny,Sagna,Vermaelem,Kos,Gibbs,Song,Arteta, Ramsey ,Ox,RVP,Theo
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Idemo veceras da izvucemo dobar rezultat.

                Bice izuzeetno tesko, jer svi znamo koliko je Milan jak, ali sta da se radi...Izacice nekako Vane Persie, Theo i Alex na kraj sa njima..

                Idemo!
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Trening pred tekmu sa Milanom kome nije mrsko da gleda :P

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • odigrao sam X na vecerasnju tekmu,al opet prizeljkujem iz prikrajka pobedu od 2:1 za nas
                    i jos ako HENRY da gol da se oprosti od kluba za ovu god i ako bog da da se vrati nam brzo
                    ovakva ikona se 1 radja u zivotu
                    a setite se sta je di kanio uradio kad se golman povredio samo se toga setite,al ta vremena se nece vratiti

                    Szczesny,Sagna,Vermaelem,Kos,Gibbs,Song,Arteta, Ramsey ,Ox,RVP,Theo ja bih ovde samo umesto Ramsey-a ubacio Rosicky
                    kad se vraca Zervinjo?
                    Last edited by ledeni 80; 15-02-12, 13:28.

                    Comment


                    • Zervinjo bi trebao da igra protiv Sanderlenda u kupu
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • bitno da nam se polako kompletira ekipa al wilher nam jos fali

                        Comment


                        • Ma gde ce oni matorci stici Walcotta i Chamberlaina. Mogu ih zaustaviti jedino na iskustvo.

                          Prizeljkujem dobar rezultat veceras. Mozda izgubimo sa jednim golom razlike, ali onda u revansu moramo da ih SAMELJEMO u Londonu.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Samo da Volkot ne masi one zicere kao sto je dosad masio.Ja igrao iz X u X,realno,mada jeb*s tiket,nek dodje 2
                            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                            Comment


                            • Najnezgodnije bi bilo izgubiti 1-0..Najopasniji rezultat uvek bio i ostao...Ja se iskreno nadam i pobedi..tako da o porazu i ne razmisljam.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Najnezgodnije bi bilo izgubiti 1-0..Najopasniji rezultat uvek bio i ostao...Ja se iskreno nadam i pobedi..tako da o porazu i ne razmisljam.
                                gori je po meni rezultat 0-0,jer ako u revansu milan da gol nama treba 2 da bi prosli dalje stoga se nadam barem 1 golu u mrezi milana veceras

                                Comment

                                Working...
                                X