Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaboravili ste Jacka.
    Ne znam sta ce nam M'Vila, iako bi mu se ja obradovao... Plasim se da dolazak Podolskog, i eventualni dolasci Vertonghena i M'Vile ne znace prodaju Songa i RvP-a...
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Gde si video to samo nemoj da je neka FB stranica

      @Ves ne znam brate i meni nije jasno verovatno se planira prodaja Song-a ili je u pitanju neka nova formacija nista drugo mi ne ide u glavu
      Jeste 2-3 stranice su to objavile, kao napisali su da sve novine to pisu.
      Iskreno za RVP-a mi ne bi bilo tako zao da ode, kao sto ce mi biti u slucaju da ode Song. .
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_19 View Post
        Zaboravili ste Jacka.
        Ne znam sta ce nam M'Vila, iako bi mu se ja obradovao... Plasim se da dolazak Podolskog, i eventualni dolasci Vertonghena i M'Vile ne znace prodaju Songa i RvP-a...
        Covek je propustio celu sezonu ne moze se od njega ocekivati da odma uleti i da bude glavni playmaker sledece sezone , pogledaj samo Remziku indijanca godinu dana mu je trebalo samo da nauci da doda loptu
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Covek je propustio celu sezonu ne moze se od njega ocekivati da odma uleti i da bude glavni playmaker sledece sezone , pogledaj samo Remziku indijanca godinu dana mu je trebalo samo da nauci da doda loptu
          Naucio je da doda loptu, a sledece sezone postaje 1 od nosilaca igre Arsenala.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Nisam mislio da nam Jack bude taj playmaker, nego da moze da pokrije poziciju gde su Song, Coquelin i Frimpong. I inace, ja Jacku ne prognoziram da ce ikad uspeti da preuzme Fabregasovu ulogu i da "vuce konce" na sredini. To ce, ako mu Bog da malo pameti, da radi Remzika.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Sta ste to pusili vas dvojica kakav crni Remzika da nam bude plej pa ispali bi u Championship
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ramsey zna fudbala, ali nema samopouzdanja. Dobar je on, ali ne koliko ga Topdzija hvali.
                Sto se mene tice, mogucnost da nam bude organizator igre sam video kad je protiv FUlhama dao genijalnu loptu Koscielnom, koju je ovaj sproveo u gol.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Sta ste to pusili vas dvojica kakav crni Remzika da nam bude plej pa ispali bi u Championship
                  ma dogurali bi smo i nize nego u Championship-u

                  Comment


                  • Dete im j***m gledam sad na nasem sajtu neki ameri skoro svaku tekmu dolaze u London a mi slepci ne mozemo jednom godisnje te zbog vize te sto nas kosta nesmalo celu platu -.-
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Dete im j***m gledam sad na nasem sajtu neki ameri skoro svaku tekmu dolaze u London a mi slepci ne mozemo jednom godisnje te zbog vize te sto nas kosta nesmalo celu platu -.-
                      Kad si vec pomenuo tekme u Londonu, pre jedno godinu dana procitao sam da neki covek iz Amerike vec 40-ak godina svaki drugi vikend ide na domace utakmice Arsenala. Ovo je RTL objavio jos ranije, naslov teksta je bio "Najverniji navijac na svetu".
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Topdzija View Post
                        Kad si vec pomenuo tekme u Londonu, pre jedno godinu dana procitao sam da neki covek iz Amerike vec 40-ak godina svaki drugi vikend ide na domace utakmice Arsenala. Ovo je RTL objavio jos ranije, naslov teksta je bio "Najverniji navijac na svetu".
                        Znam za njega neki brkati cica secam se i ja toga , sta ih boli uvo kad mogu -.-
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • : | ...
                          Attached Files
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Je li moguce ovako upropastiti dres?

                            Katastrofa, sta im ova crna traka znaci?
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Je li moguce ovako upropastiti dres?

                              Katastrofa, sta im ova crna traka znaci?
                              Crno se Topdzijama pise.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Kako su ruzni dresovi ne verujem
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X