Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poslati ga u Bolton da procveta, a onda od sezone 2013-2014 postace nezamenljiv.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Poslati ga u Bolton da procveta, a onda od sezone 2013-2014 postace nezamenljiv.
      di nadje Bolton,a jos ako ispadne

      Comment


      • Originally posted by ledeni 80 View Post
        di nadje Bolton,a jos ako ispadne
        Ko god bio tamo je procvetao, imas nekoliko primera iz Arsenala.
        Meni u ovom trenutku deluje da ce QPR ispasti, ako jos Bolton iscupa bod protiv vasih komsija trebace im jos jedna pobeda za sigurni opstanak.QPR gostuje Sitiju i dolazi im Stouk.Mozda ce samo izvuci jedan bod.Navijajmo svi za Bolton za bolju buducnost Remzike.

        Comment


        • pa bilo bi zaista divno kad bi Bolton otkinuo barem bod nasim komsijama,a imas pravo da su dosta njih iz Arsenala upravo procvetali u Boltonu npr Wilsher ;)

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post
            Kazite vi sta hocete, ali moj miljenik je kapiten svoj nacionalnog tima. .
            Jak im tim kad je Remzika kapiten
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Princ Poldi u Arsenalu od sledece sezone i zvanicno..

              http://www.fc-koeln.de/news/detailan...52832f171c8384
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Odlicno! Treba nam jos jedan dobar stoper koji moze da menja Koselnog i Vermalena.Jedan desni bek u rezervi,a ne da nam igra Djura tu.
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • I nas sajt je potvrdio tako je bre konacno da dovedemo nekog normalnog samo da RvP ne ode i da napokon mozemo da opletemo 4 4 2
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ako RvP ne bude hteo da produzi ugovor, treba ga prodati, jer tesko da ce ponoviti ovakvu sezonu. Mozda dovesti nekog crnca za napadaca, ako RvP ode, a ako ostane, treba jedan ofanzivni vezni, kakvi su ovi trenutno, nikada dovoljno igraca. Svaki mesec je drugi igrac povredjen jbt. Desni bek bi dobro dosao, mada je Sagna retko povredjen, a tu je i Jenkinson.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Arsene Wenger has set his sights on making Jan Vertonghen Arsenal’s next signing after unveiling Lukas Podolski, (Daily Mirror)

                      Navodno se ceka potvrda za Jan-a
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ocekivao sam da ce se to desiti, u nekom drugom klubu ga nisam video.A i gde Venger nece iskoristiti ovakvu priliku kada igrac ulazi u poslednju godinu ugovora.

                        Comment


                        • Evo jedna zanimljiva slika

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Arsene Wenger has set his sights on making Jan Vertonghen Arsenal’s next signing after unveiling Lukas Podolski, (Daily Mirror)

                            Navodno se ceka potvrda za Jan-a
                            Vertrongen je valjda potvrdjen jutros, ceka se M'Villa.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Hoce mi neko objasniti zasto Mvila ? Kontam ja, klasa je on, potencijal da bude bolji od Songa. Ali, ako vec imamo Songa, Frimponga i Kokelana na toj poziciji, i univerzalca Vertongena koji DM pokriva u reprezentaciji, cemu ? Mislim da je kreator igre daleko potrebniji ekipi . Treba nam neki novi Fabregas, s tim da ne bude pi$ka !
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                Vertrongen je valjda potvrdjen jutros, ceka se M'Villa.
                                Gde si video to samo nemoj da je neka FB stranica

                                @Ves ne znam brate i meni nije jasno verovatno se planira prodaja Song-a ili je u pitanju neka nova formacija nista drugo mi ne ide u glavu
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X