Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije po meni.

    Tu nam je dovoljan jedan gol da prodjemo, a ovako dva, a u slucaju da primimo jedan, trebaju nam tri gola.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Taj rad samo jedan gol u gostima i ja sam srecan i sa remijem
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • 2 kao kuca ...Arsenal..dobija ovu utakmicu
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • Originally posted by ledeni 80 View Post
          gori je po meni rezultat 0-0,jer ako u revansu milan da gol nama treba 2 da bi prosli dalje stoga se nadam barem 1 golu u mrezi milana veceras
          Kako moze da bude gore kad odigras nereseno nego kad izgubis?
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Ja samo molim boga da Djuru ne stavi na levog beka pa da bude guzenje u najavi
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • 20ak ljudi iz Srbije je otislo na tekmu u Milano
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Arsenal:Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Song, Arteta, Rosicky, Walcott, Ramsey, Van Persie
                Substitutes: Fabianski, Djourou, Coquelin, Arshavin, Benayoun, Oxlade-Chamberlain, Henry.

                Ox rezerva
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Steta, velika steta! Ox leti po terenu, mali razbija u zadnjih par utakmica...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Kako moze da bude gore kad odigras nereseno nego kad izgubis?
                    jbt kad u 1 tekmi odigras bez golova jebeno je u revansu ako 1 primis gol,jer posle mora da se jure 2 gola da bi se proslo dalje,ali ja ne ocekujem taj rezultat vec ili 1:1 ili 1:2

                    Comment


                    • Hvala Tijeriju(koji sigurno cita ovo) na svemu sto je ucinio za klub.Nadam se da ce se jednom dana opet vratiti,na poziciju menadzera,i ostati tu bar 20-ak uspesnih sezona.Long live the king!

                      Comment


                      • Danasnju igru necu komentarisati, samo cu reci kao i uvek bice bolje.

                        Nego nije se valjda Koscielny ozbiljnije povredio ?
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • ne razumem samo zbog cega je venger poceo utakmicu sa remzijem,rosickim i artetom zajedno u postavi, sva trojica su slican tip igraca, i cini mi se da je arsenal mnogo bolje igrao u poslednjih par utakmica sa cemberlenom i volkotom na krilu. da je igrao pato umesto robinja, mislim da bi rezultat bio jos ubedljiviji

                          Comment


                          • A nikad zajedno nisu igrali Arteta,Ramsey i Rosicky. I danas nije poceo u toj formaciji 4-3-3 sa 2 krila.
                            Mislim da je ta odluka presudila.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Steta, stvarno steta...Tim kao sto je Arsenal ne sme sebi da dozvoli onako sramotnu igru...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Lako je sad meni da sudim ali protiv onakvog milana Wenger je imao igrace koji vise igraju po sredini umesto da razvuce sa brzim krilima....Milan im nije dao da disu...sem one dve sanse Van Persija Arsenal nista nije pokazao. Krivo mi je bas sam mislio da mogu izbaciti Milan
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X