Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Aki, jel istina da je ovog Pereza Evertonu preporucio isti onaj skaut sto je za Lester provalio Kantea, Vardija i Mahreza ?

      Comment


      • Hvala Vengeru za poklone, inace, danas mi je rodjendan

        Comment


        • Navodno će Chambers biti poslat na pozajmicu.
          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • Originally posted by princoni. View Post
            Aki, jel istina da je ovog Pereza Evertonu preporucio isti onaj skaut sto je za Lester provalio Kantea, Vardija i Mahreza ?
            Jep
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • [VINE]5bPi2m3t0ml[/VINE]
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Ali moj Junior sto je nagodan malo je ko ...da nije Wenger ovaj prelazni rok odradio tesko da bi ikad saznao za Xhaku,Pereza i Mustafija
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Xhaku sam gledao fakat, Mustafija u repki samo iako je tamo i desnog beka igrao. A Pereza fakat nikad, al sam gledo onu tekmu protiv Barcelone kad je pravio dar mar, al se ne bi sjetio da me pita neko.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Comment


                    • Prosle sedmice su rekli ne, jer je Campbell jos uvije bio u klubu.

                      Cisto ja sumnjam da ce on dobiti devetku.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ja još ne mogu da povjerujem da će Wenger dati toliki novac za defanzivca jbt, ne vjerujem : D

                        Napadača da smo našli boljeg koji bi bio instant pojačanje sigurno bi i platili, ako dajemo 35m funti za Mustafija dali bi i za napadača i više, ako je kvalitet, netko tko ti garantuje da će biti upgrade na toj poziciji. Wenger je i sam nekoliko puta izjavljivao da ako se nađe igrač koji će unaprijediti tim na određenim pozicijama da se ne boji platiti koliko god treba. Ovo što je donekle i dostupno od napadača tipa Lacazette, Icardi sve je prenapuhano cijenama i sigurno nebi bili pojačanja kakvim ih neki smatraj u odnosu na ono što imamo i tu je Wenger apsolutno u pravu što ne želi da preplati i rekao sam odma da se slažem sa tim i da ga podržavam. Ono što smo nudili recimo za Lacazettea je više nego realna cifra i bilo bi van svake pameti ići preko.

                        Comment


                        • Ja sam generalno zadovoljan.

                          Potpisano je ono sto je trebalo da se potpise, a to je stoper, veznjak i spic.

                          Potpisali smo svabu koji ce vrlo vjerovatno savrseno da se uklopi sa Kosom. Potpisali smo Xhaku koji je vrhunski potencijal, plus je vec sada na vrhunskom nivou i potpisan je spanski Vardy. Sve sto je bilo potrebno potpisano je da se popune rupe u ekipi.

                          Sada cekamo madness ako se desi, ako se ne desi, necu biti nezadovoljan.

                          Jedna je stvar ganjat jednoroge kada imas rupe u ekipi, a totalno druga kada imas popunjene pozicije u ekipi i samo ces da pojacas vec snaznu ekipu.

                          Poprilicno bi depresivno bilo da se ovo nije zavrsilo, ali sada s mirom mozemo da gledamo narednih 7 dana i uzivamo u potencijalnom madness-u.

                          Plus Debuchy i Chambers odose na posudbe.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • I sada kada se zna prakticno tim, sta ocekujes objektivno od ove sezone?

                            Comment


                            • Samo quadrupla dolazi u obzir.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Last edited by Dejan78; 26-08-16, 09:09.
                                sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X