Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Oo, dobro jutro, kako je vasa malenkost danas? Pocastili ste nas svojim komentarom danas jeeee

    Mah jurimo mi sviju, samo losa vjest da je Larse Bender produzio ugovor do 2019. a bas sam se njemu nadao drama, al eto jebiga
    Valjda je u starom ugovoru postojala klauzula na 14m koja bi bila aktivna narednog leta. Sad je ta cifra sigurno duplo veca.
    Nama i dalje treba zadnji vezni
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Da je postojala cifra od 14m onda bi bila aktivirana ponudom od 18m koju je Arsenal poslao, tako da te cifre nije bilo.. Mozda novi ugovor sadrzi klauzu, ali tesko..

      A sto se tice Lewandovskog, ja koliko znam ne moze se potpisati u januaru predugovor sa timom iz iste drzave, vec samo u inostranstvu, bar sam ja tako shvatio Bosmanovo pravilo, a i nedavno je izjavio da nije sigurno da ce ici u Bayern, tako da ta saga ima mnogo prevrtanja
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Da je postojala cifra od 14m onda bi bila aktivirana ponudom od 18m koju je Arsenal poslao, tako da te cifre nije bilo.. Mozda novi ugovor sadrzi klauzu, ali tesko..

        A sto se tice Lewandovskog, ja koliko znam ne moze se potpisati u januaru predugovor sa timom iz iste drzave, vec samo u inostranstvu, bar sam ja tako shvatio Bosmanovo pravilo, a i nedavno je izjavio da nije sigurno da ce ici u Bayern, tako da ta saga ima mnogo prevrtanja
        Klauzula koja vazi od narednog leta, ne sad.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Da je cifra 40m ne bi zalio. Rjesenje za narednih 5 godina na poziciji koja najvise skripi..
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Nisam htio da objavim taj interviju vezan za Emirate sa Arshavinom, jer je tema bukvalno umrla otkako je wilsirica mali postao moderator

            Uglavnom, ove budale dodju da gledaju show i uzivaju u fudbalu, dok away fanovi umiru navijajuci za svoj tim..
            Budimo realno uopsteno navijaci cele lige su nula u poredjenju na neke druge zemlje, jbg priterao ih zakon mora se :/
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Nije bas tako kako je Arsavin rekao. Ne znam kako je na stadionu ali na ulicama Londona znam kako. Tacno se zna ko je ko. I ne moras da divljas da bi pokazao za koga navijas. Bio sam prosle godine u Londonu i bilo nas je svugde . Gde god se okrenes nacices lika u navijackoj majici i uglavnom je to Arsenal. Samo sam Kineze vidjao sa Mancesterovim dresovima .
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...o-Walcott.html

                Ja cu da vezem masnu, nikakav problem.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Haj se skinite Walcottu sa kicme. Bez njega prosle sezone bi kite bili sad u LP. Prije dvije godine bi isto van Persie kite bio najbolji strijelac. On ce da ostane i zavrsi karijeru Arsenalu, te ca da bude legenda kluba.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Takodjer pojavljuju se informacije da bi Lewandovski mogao kod nas, ako uracunamo u to da mu je najbolji drug Woja to nije nemoguce, a bit ce smjesna cijena za njega
                    Povezuje se dosta klubova sa Levandovskim, među njima i Arsenal. Ne znam sada koliko je tačno da se baš svi interesuju za njega, ranije se spominjalo da gotovo sigurno ide u Bajern ali ne bih bio iznenađen ako ode iz Njemačke.
                    Last edited by ognjen; 01-11-13, 13:11.

                    Comment


                    • Ozilov klinac xD
                      http://www.youtube.com/watch?v=Vfad6hlIIJ8

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...o-Walcott.html

                        Ja cu da vezem masnu, nikakav problem.
                        Walcott im najmanje potreban, oni imaju jedno 3-4 kvalitetnija i talentovanija krila. Nebuloza klasicna...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ha ja, nema mene, nema ni postova

                          Uglavnom, navodno Woja potpisao novi ugovor tezak 100k sedmicno. I takodjer se Arsenal raspitivao o mogucnosti transfera Diega Coste. Para se ima, sad da li ce ga prodati ili ce on htjeti da ide mislim da nece..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Nema teoretske sanse da se Voji da 100k znaci prosto nema :/
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Sta mi puca kita syo je dobio 100k, realno zasluzio je kolko nas je puta izvadio prosle sezone..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Diego Costa potpisao novi ugovor tek, bas kada je LFC poslao ponudu koja je bila njegova otkupna klauzula, nema teorije da on nigde, ako mislis sada na januar, mada ni na leto tesko da ce on ici...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X