Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Kad skontas da gubis kuci tekme, a u gostima meljes od marta ove godine..

    E da kad sam vec pri jebanju, htio bih da jebem mater svakom onom fanu na stadionu. Moja nana u grobu bi bolje navijala nego oni
    E za navijanje si u pravu u potpunosti. Jedino sto se kako-tako cuje je "Ooo Santi Cazorla". U par navrata se vise culo skandiranje Murinju nego navijanje Arsenalovih navijaca.
    Bice problem ove sezone igranje tih velikih utakmica, eto videli smo kako je bilo protiv Dortmunda i veceras. A tek protiv Liveproola i u toku sledece nedelje ce biti pravi testovi.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      E da kad sam vec pri jebanju, htio bih da jebem mater svakom onom fanu na stadionu.
      Aki, to 50 'iljada ljudi...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Aki, to 50 'iljada ljudi...
        Neka ima on vremena

        Comment


        • Imam ja testosterona dovoljno i za 60 hiljada sad kolko su mi pritisak digli
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Neka ima on vremena
            Ne kapira, nije gledao film covek...

            Bogami, vi na nas idete bez krstenog zadnjeg veznog, bice to mnogo zajebanija tekma, sa Flaminijem bi bio uveren da imate mnogo velike sanse da uzmete pobedu, ovako bice "rutavo".
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ma vratit ce se Arteta, nema problema sa tim. Ovo je presporo za LFC. Ako ovako budu igrali nemaju sanse, ako ubrzaju samljet ce vas, jer sigurno Rodgers nece ih onemoguciti da igraju. Mnogo prosotra ce biti, ako bude onakva brzina kakva je bila protiv Napolia bice jedan blitzkrieg i to je sah-mat, al sa ovakvom igrom od veceras mogo bi Suljaga bas da nas unakazi...

              Pobjeda u subotu bi bila fina uvertira za srijedu, protiv BvB, ali vidjet cemo. Tezak posao je pred Wengerom, treba uzdici ovu ekipu..
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Aki, to 50 'iljada ljudi...
                Braćela očigledno nisi upoznat sa Akijevim mogućnostima
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Potpuno je u pravu
                  http://www.espn.co.uk/football/sport/story/253031.html

                  Najglasniji su kada treba kritikovati, a kada treba navijati i podrzati tim onda ih moze nadjacati i 5000 ljudi...
                  sigpic

                  Comment


                  • Nisam htio da objavim taj interviju vezan za Emirate sa Arshavinom, jer je tema bukvalno umrla otkako je wilsirica mali postao moderator

                    Uglavnom, ove budale dodju da gledaju show i uzivaju u fudbalu, dok away fanovi umiru navijajuci za svoj tim..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ja jedino sto cujem na stadionu to je skandiranje "OOO SANTI CAZORLA", ostalo veoma slabo. Mora to bolje, nadam se da ce se popraviti vec u subotu protiv Liverpoola.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Navodno cemo juriti Winstona Reida na zimu, momak igra u West Hamu i pokriva stopera i desnog beka.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Navodno cemo juriti Winstona Reida na zimu, momak igra u West Hamu i pokriva stopera i desnog beka.
                          Oo, dobro jutro, kako je vasa malenkost danas? Pocastili ste nas svojim komentarom danas jeeee

                          Mah jurimo mi sviju, samo losa vjest da je Larse Bender produzio ugovor do 2019. a bas sam se njemu nadao drama, al eto jebiga
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Navodno cemo juriti Winstona Reida na zimu, momak igra u West Hamu i pokriva stopera i desnog beka.
                            Ovo sam i ja procitao danas. Momak mislim da ima najvise poena na fantaziju sto se odbrambenih fudbalera tice. Meni to vise lici kao zamena za Verminatora, a ja nisam za Vermin odlazak.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Takodjer pojavljuju se informacije da bi Lewandovski mogao kod nas, ako uracunamo u to da mu je najbolji drug Woja to nije nemoguce, a bit ce smjesna cijena za njega
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Takodjer pojavljuju se informacije da bi Lewandovski mogao kod nas, ako uracunamo u to da mu je najbolji drug Woja to nije nemoguce, a bit ce smjesna cijena za njega
                                A ako uracunamo da je on sam nedavno rekao da je sigurno novi igrac Bayerna sta cemo onda

                                http://www.mirror.co.uk/sport/footba...bayern-2299314
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X