Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aha, znaci Rojs bi dosao ako bi Arsenal platio otkupnu klauzulu?

    A da npr klauzulu plate Real, Barsa, Bajern, Juventus, Junajted, Celzi i Arsenal sta mislis gde bi presao?!

    Jer takvog igraca bi svako zeleo u ekipi, ne samo Venger.

    EDIT: Pritom da je npr Junajted hteo Ozila, tj da je imao ponude Junajteda i Arsenala sa bukvalno istim uslovima sta mislite gde bi presao?
    Last edited by Sir Giggsy; 08-09-13, 16:42.

    Comment


    • Mislim da je uzaludna prica da li bi Ozil dosao da se desilo ovo ili ono, poenta je da je Venger doveo najbolju desetku na svetu ...

      Takodje mi je bz. vz. uporedjivati koji je klub bolji na osnovu toga ko je vise dogurao LS iz prosle sezone. I da je Borusija izvukla Bajern umesto Arsenala, i Borusija bi ispala, realno.

      Nadam se da ovaj Rumun nece u Arsenal. Pa od njega u Salkeu je i Puki imao prednost . A i izgleda da ce se racunati na Bandericu posto je brat promenio broj i uzeo 23
      http://www.arsenal.com/first-team/pl...cklas-bendtner

      Comment


      • A da je Arsenal izvukao Real kao sto je Borusija, da li bi prosli Real?

        Comment


        • Uslovi ne mogu biti isti, Venger>>Mojes.

          Da je ostao SAF onda bi bila druga prica.

          A i ja mislim da je prakticno nemoguce dovesti Rojsa.

          Edit
          Ne moze porediti dvomec sa jednim mecom finala, realno...
          Last edited by Dejan78; 08-09-13, 16:49.
          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post


            EDIT: Pritom da je npr Junajted hteo Ozila, tj da je imao ponude Junajteda i Arsenala sa bukvalno istim uslovima sta mislite gde bi presao?
            Pa sigurno da bi radije otisao u Arsenal da ga trenira Venger nego kod Mojesa

            Comment


            • Mesut Ozil: How Arsène Wenger convinced me to join Arsenal

              Mesut Ozil has revealed that a long telephone call from Arsène Wenger last Monday convinced him to sign for Arsenal and has hit out at the lack of "trust and respect" at Real Madrid. The Germany midfielder, who joined the Gunners for €50m (£42.5m) on deadline day, was persuaded by Wenger, who is fluent in German, that a move to England was the right one despite the player initially wanting to stay at Real.

              "Somehow this telephone call just flicked a switch in me," Ozil told Die Welt. "I thought: 'What he is telling me is what I have missed at Real: transparency, trust, respect. He told me exactly how he sees me [as a player], how he wants to use me, what he expects from me and what he hopes I will contribute."

              The 24-year-old, who has already won 48 caps for Germany, reiterated that he is desperate to help Arsenal end a trophy drought that now stretches back eight years. "I want to win titles and will do everything in order to do that. That is my mentality."

              Asked whether a tough Champions League draw, in which Arsenal were paired with Borussia Dortmund, Napoli and Marseille, was discouraging, Ozil said: "We will do everything to get as far as possible in all the competitions. I learned that at Real. I don't go into any competitions saying: the aim us to reach the semi-finals or the final. When I play, I want to win."

              Ozil, who played in Germany's 3-0 win against Austria on Friday and is set to face the Faroe Islands on Tuesday night, said that he had travelled to Munich to meet up with his international colleagues on a return ticket but that he has now had to ask for a single ticket to London on Wednesday morning.

              "I did not even have time to pack so my Dad is sorting all that out," he said, before adding: "The transfer fee has nothing to do with me. I would have joined Arsenal on a free."

              Ozil is expected to make his Arsenal debut against Sunderland at the Stadium of Light on Saturday
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                A da je Arsenal izvukao Real kao sto je Borusija, da li bi prosli Real?
                A da je Santani ponisten gol zbog ofsajda protiv Malage u nadoknadi, da li bi Borusija dosla do dvomeca sa Realom?

                Comment


                • Ok, Venger protiv Mojesa... izabrao bi Vengera.

                  Old Trafford protiv Emirates... izabrao bi OT.

                  Runi, Van Persie, Nani, Kagava, Vidic, Evra, Ferdinand protiv Kazorle, Zirua, Volkot, Vilsir, Koscelni, Mertesaker, Sanja... hmm...

                  Junajted protiv Arsenala... ali nebitno, ovi ga nisu hteli ili nisu hteli da plate tu svotu novca i sve se zavrsilo u korist Arsenala naravno.

                  Comment


                  • Da, tako sada stvari stoje ali ne znamo kaki su planovi LeProfa za buducnost i sta je on ustvari rekao Ozilu u tom razgovoru.

                    Ali i Podolski i Per dosta znace...
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Nabrajas Runija koji celo leto hteo da ide iz kluba, Nanija koji se naigrao prosle sezone, Kagavu koji u Mancesteru nije ni blizu partija iz Dormunda, a Vidic, Evra i Ferdinand ne verujem da ce se jos dugo zadrzati u klubu.

                      Comment


                      • A gde je Runi izjavio da zeli da napusti klub? Ja to nigde nisam procitao, osim nagadjanja novinara i "pouzdanih" izvora.

                        Na kraju krajeva nije ni bitno... ovo prica sada ne bi ni postojala, ali Aki je poznat po svojoj "objektivnosti" koja dovodi do ovakvih i slicnih diskusija.

                        Comment


                        • Aki je svojim besmislenim postovima napravio od Arsenalove teme najvecu temu na forumu, a ako vi mislite da su besmislene i glupe zasto uopce se uplicete u diskusiju? ;)

                          Sto se tice ovih klubova koje ste nabrojali da npr plate klauzu i sad je na igracu da bira, izabrao bi onaj tim u kojem bi najbolje se razvio. Tim koji ima menadzera koji ce ga razviti jos vise i tim koji ce pogodovati njegovoj igri..

                          Pitajte Wadsona sta sam mu rekao za Ozila prije 15 dana, kad se pricalo o Di Marii, slobodno pitajte ga

                          A Rooneya je Fergi htio otjerati isto kao sto je otjerao mnogo igrace prije njega..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...al-Madrid.html

                            BRAT MOOJ

                            I daj nek neko skine ili promjeni ovu anketu, ostarila je
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              A gde je Runi izjavio da zeli da napusti klub? Ja to nigde nisam procitao, osim nagadjanja novinara i "pouzdanih" izvora.

                              Na kraju krajeva nije ni bitno... ovo prica sada ne bi ni postojala, ali Aki je poznat po svojoj "objektivnosti" koja dovodi do ovakvih i slicnih diskusija.
                              Bogami bih i tvoju objektivnost doveo u pitanje ovaj put. Pomirite se sa tim da Jedinstvo vise nije isti tim bez Fergija, kao sto ni Arsenal nije nakon prelaska na Esbarton. Renome imena moze dovesti igraca u Mancester prije nego u Arsenal, ali igrac koji razmislja i koji poznaje situaciju u PLu ce u ovom trenutku uvijek izabrati prije Arsenal nego li Mancester. Idu susne godine za crvene, ko hoce da vidi, jasno mu je ...
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Aha, idu susne godine za Junajted a Arsenal ce da se naosvaja titula pored trenutnog Celzija i Sitija.

                                Comment

                                Working...
                                X