Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Htio ga je Wenger, al ne po cijeni po kojoj ga je kupio United.

    Mislim meni je zao sto je vama otisao, al jebiga, ako ce vamo neko bolji, nemam nista protiv, al cisto sumnjam da ce iko bolji doci, odnosno sumnjam da ce iko doci na tu poziciju.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Pa ako za njega nije hteo da izdvoji kes ne znam tek kako ce za nekog drugog koji je bolji plus znatno skuplji...

      Comment


      • Zato kazem, ne vjerujem da ce iko doci na tu poziciju.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Planira li Venger da dovede nekog štopera? Ja mislim da timu treba jedan proveren štoper već najmanje 3, ako ne i više sezona. Neverovatno je da to svi vide osim Vengera izgleda.

          Neće da ih pretplati, kapiram...ali opet mi je bolja opcija da da 10 miliona više nego da ne kupuje uopšte.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Moj zola svi se to pitamo, evo vec par godina.

            Ja sam se nadao ili Benatii ili Kulibaliu, al nista od toga.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja jaučem za štoperima od kad sam došao na forum Jedno vreme sam mislio da će Verma , Kos biti taj famozni tandem pa se Verminator povredio i Pera zauzeo njegovo mesto
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • A vala i losi su bili u tandemu Verm i Kos.

                Kos je bolji kao ljevi stoper, treba njemu desni stoper. Benatia ili Kulibali bi legli savrseno, al dzaba. Sad molit boga za standardnim Hevedesom
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Nisu oni bili toliko loši koliko nisu bili uigrani. Koščelni po pravilu treba da igra desnog štopera zato što je dešnjak a Verma je levak tako da su tu bili ok. Ali eto taj period je Mertezaker dominirao i izbacio je Vermu za koga je bila sramota da sedi na klupi i dešava se šta se dešava. I da se odma razumemo Merta je sasvim solidan štoper ali mu samo fali ta brzina i slabo možemo da ga koristimo u visokim defanzivnim linijama .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Nije Verma levak da ulivas nesto u njega, on je levonog

                    Comment


                    • Na to sam mislio ^^
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Nadam se da nećemo dovesti Subotića sa kojim se povezujemo već nekolio dana. Mislim veoma dobar je štoper i bio sam za taj transfer, ali tek sad vidim da se zadnje 3-4 sezone nije baš naigrao, redao je povredu do povrede, a to ga u Arsenalu neće sigurno zaobići.
                          German press confirm that Subotic is close to leaving @BVB & is in talks with a club. Premier League move likely.
                          Neka se nadje...
                          Marquinhos' brother Luan has claimed Arsenal are one of the clubs looking to sign the PSG defender. [L'Equipe]
                          Arsenal will turn to Lacazette if Real Madrid don’t drop their £57million asking price for Alvaro Morata. (Source - Evening Standard)
                          Arsenal have made a £42.5m bid for Wolfsburg winger Julian Draxler. [ESPN]

                          Comment


                          • Markinjos bi trebao u Barsu.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Kakva Barsa,zavrsili ljudi Umtitija "jedva"
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Svidja mi se sto krece povezivanje sa Drexlerom,ma i Suboticem..Samo da krene nesto da se desava,kriziram od kad nas Vardi ostavio posle prvog sastanka,mirisalo je na dugu vezu..
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X