Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas me interesuje sta ce biti sa Vojcekom kada mu istekne pozajmica. Roma ga nece otkupiti. Mozda ne bi bilo lose dati mu da brani u kupovima i LS, a da Ceh brani u ligi, kao sto Barsa radi sa golmanima.

    Comment


    • Probao Wengerica s Ospinom to ove sezone u LP, pa smo vidjeli na sta je to licilo dok nije Cehara strasni stao medju stative protiv Bayerna.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
        Gledaj kako se Wojčeh bacio samo i biće ti jasno
        Ma on se samo onako bacio u stranu nije uopšte očekivao da će lopta proći kroz noge Dinju, očekivao je da Dinj to izblokira ako Hese krene da šuta u tu stranu a on da čuva prvu, ali baš fino Hese rastegao Francuza i onda jak šut kroz noge.

        Samo bi TOP golmani imali šanse da odbrane ono, Vojčeh to nije ali je jako dobar. Baš bih voleo da ostane još jednu sezonu, ali izgleda da je Brazilac Alison već otkupljen.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Probao Wengerica s Ospinom to ove sezone u LP, pa smo vidjeli na sta je to licilo dok nije Cehara strasni stao medju stative protiv Bayerna.
          Ospini treba kontinuitet igara da bi bio na nivou, Vojcek je drugi tip. Vojcek je strasan potencijal, samo je problem sto u glavi nije sazreo. Ako mu se desi prosvetljenje kao Kokelanu, eto njega medju top golmanima.

          Comment


          • Ceh glavni kandidat za kapitena sledece sezone

            Comment


            • Žao mi je Voje ali pored Čehare nema šta da traži čovek , sad samo pitanje koliko će Čehara biti u solidnoj formi ali po svemu sudeći osigurao je Wengerica sebi golmana barem dok je on u klubu
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Cehara je na nenormalnom nivou, samo da ga ne ureknem. Moze on jos 5 godina da oscilira na ovom nivou i da bude u top5 golmana svijeta pjeske.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Kakvu postavu ocekujete u subotu? Ozil i Sancez igraju ili odmaraju? Ja ocekujem u startnoj Cembersa, Elnenija i Velbeka, a za ostale nemam pojma..

                  Comment


                  • Originally posted by PRINCONI View Post
                    Ceh glavni kandidat za kapitena sledece sezone
                    Pih ja mislio Arteta se dozivotno za to obavezao

                    Puna podrska Cehari,pravi lider,iskusan,zna jezike Samo ce ga jos vise motivisati traka,Odlicna odluka Wengera ako bude i zvanicno,prvo njegovo angazovanje,pa i traka,
                    Samo kad se setim koliko nam je Leman pomogao,u slicnim godinama je dosao i Ceh
                    nesto slicnom se nadam
                    Spoiler

                    Originally posted by Dimitrije View Post
                    Kakvu postavu ocekujete u subotu? Ozil i Sancez igraju ili odmaraju? Ja ocekujem u startnoj Cembersa, Elnenija i Velbeka, a za ostale nemam pojma..
                    Ospina
                    Bellerin Chambers Per Nacho
                    El Neny Coq
                    OX Iwobi Kembel
                    Wolkot

                    Nije svakako ni blizu najjaceg sastava al valjda je dovoljno posto ipak kuci igramo,ima par igraca koji moraju da se dokazuju,Zadnjih pola sata,da udju Flamini(Coq,)Welbek,(Wolkot)Jeff(OX),ako se Teo pokaze ponovo dobro ko pre kao CF,startovao bih ga u utorak,dovoljna doza samopuzdanja,plus ume u velikim tekamam da mune

                    Mike Dean nam sudi Makar ga necemo valjda gledati protiv Junajteda i Kokoski
                    Last edited by Jack; 18-02-16, 18:54.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kokelan: ,,Svaki put kada sam na terenu ja igram za Arsena Vengera. On je taj koji je uvek verovao u mene i koji je zasluzan za moj uspeh."

                      Steta sto mnogi nisu umeli da ovako cene onog koji im je ukazao priliku. Ali to valjda govori o njima.

                      Comment


                      • Bruka ako ne dobijemo Junajted za 2 nedelje, pa nema ko ih nije tukao, evo danas jedan Mtyjelland ili kako se vec pise...
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Ako im ne damo 3 komada nismo nista uradili, ja sam bas gledao mec sinoc, ono je u najmanju ruku smesno...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma dobicemo ih smesni su ko cirkus. Nego bilo bi dobro da odradimo i Barcu makar neki x da izvučemo da ne primimo vise od 1 gola kuci a najbolje bi bilo clean shit

                            Comment


                            • Ma najgore je sto samo mi ne pobedjujemo te "raspad" ekipe, one sezone kad ih je vodio Moyes mislim da smo samo bod izvukli, a ove sezone 2 poraza od Celsija koji je u kanalu cele sezone, sto je najjace gol im nismo dali.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Jao samo da se Cazorla vrati,ne mogu da verujem koliko nam on fali pa mi ljudi ne mozemo da prenesemo loptu kako treba,Remzi me je bas razocarao ne moze da kontrolise loptu duze od 30 sekundi,zaista ne znam kako cemo protiv Barse.

                                Comment

                                Working...
                                X