Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Cista perverzija.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • http://www.bloomberg.com/news/articl...nst-oil-to-u-s

      Pocinje dominacija.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ali brate u naslovu stoji "Arsenal star" 😂

        Comment


        • Originally posted by krele90 View Post
          Ma dobicemo ih smesni su ko cirkus. Nego bilo bi dobro da odradimo i Barcu makar neki x da izvučemo da ne primimo vise od 1 gola kuci a najbolje bi bilo clean shit
          Posto mi inace rutinski odradjujemo njih uvek na OT,previse olako shvatate mec,,Jesu oni losi,al ni mi nismo u bog zna kakvoj formi bez obzira na zadnje 2 pobede,igra mora mnogo bolja,derbi je derbi,bice izuzuzetno zaebano al nadam se nekoj minimalnoj pobedi...

          Protiv Barse kako god,nikad nisam voleo da budem optimista veliki,naucio se vremenom dok sam navijao za ovaj klub tako da realno bice mnogo tesko biti blizu prolaska,videcemo,treba dosta kockica da se poklope
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • E konačno da pogledam tog Egipćanina....

              Šteta što Venger nije upario njega i Coqe-a, da vidim kako funkcionišu...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                E konačno da pogledam tog Egipćanina....

                Šteta što Venger nije upario njega i Coqe-a, da vidim kako funkcionišu...
                Da nas ne ceka barsa i junajted mozda i bi a i to bi bilo previse defanzivno za nas ukus Elnenya ocekujem tek od naredne sezone da pokaze sta se ocekuje,prliagodjavanje ce da bude dugo,ipak je igrao u Svajcarskoj
                sigpic

                Comment


                • Idemo tripletaa
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • 100 mec Wengerice u FA cupu

                    Spoiler
                    sigpic

                    Comment


                    • Wenger i jubileji ne idu jedno sa drugim.
                      Sramotan mec protiv rezervnog tima Hula eee
                      Pusti suteve odbrane,moralo se dobiti ovo,Teo nista!Ne znam sta je sa deckom,treba da se nadamo da je ustao na desnu nogu svaki put,kad su usli Ox,i Alexis isto ocajno....Mora Wenger a ih izriba u svlacionici dobro
                      sigpic

                      Comment


                      • Naravno da smo igrali isto kurac jer Barcelona dolazi i naravno da smo kiksali jer smo debili na kvadrat sa razmisljanjem " 'ta ce mali Hull, daj Barcu"

                        Svaki put isto, dodje velika tekma igraju ko navijeni. Dodje neko slabiji, isto 11 picki na terenu, dosli na termin malo da se izigraju.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Pa to ..klasika sa nedostatkom motiva kod nas,ne znam koga da krivim dal menadzera ili igrace..Ali sve ce da padne u vodi ako se iskupe dobrim rezul.protiv barse,ili sto se mene tice dovoljno i 3 boda na trafordu..ako osvojimo ligu nek ispadnemo i od Hala i Barse sa 0 10 gol.razlikom..
                          Sto je najgore ja bi opet sa Teom krenuo na CF.I logicno da ce Teo da ima mnogo vise prostora nego danas za utrcavanja ,kontre
                          sigpic

                          Comment


                          • Meni je osim nedostatka zavrsnice sve bilo vrlo dobro. Posebno Elneni i Ivobi su za izdvojiti jer su jer su pokazali koliko nam se sa njima sire opcije. Druga je prica sto nam ovaj rezultat nikako nije trebao. A motivacije brate nije falilo nikako, mozda kreativnosti.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • S obzirom da je Walcott danas odigrao cijeli meč, mislim da protiv Barce uopće neće startati. A nebi ni volio, radije bi da Welbz starta

                                Comment

                                Working...
                                X