Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VINE]inE7huOW5YB[/VINE]
    sigpic

    #WengerOut

    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

    Come on you Gunners!

    Comment


    • Comment


      • Dobili smo kako smo dobili da je bilo dobro baš i nije , bili smo katastrofalni u mnogim segmentima ali bitno je da se pobeđuje makar i ovako ružno
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Da se podsetimo

          dosta me puta iznervira sa izmenama Arsen,al ovog puta pravo u centar
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Vratio se Danny boy i to je najsretnija vijest ove godine, bez obzira na gol, pobjedu ili bilo sta. Racunam da Ziru i Volkot padaju u drugi plan kroz 2 -3 utakmice. Nije skromno, ali s Velbekom racunam da cemo do titule ...
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • U ovoj trojici definitivno ima kvaliteta i sva trojica su doprineli ovoj pobedi protiv lisica. Mene brine Sanzes kao sto je vec neko napisao izgleda jako predvidljivo, mora on i moze puno bolje.
                Cekamo Akija da nam se vrati
                Last edited by krele90; 14-02-16, 20:16.

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                  Dobili smo kako smo dobili da je bilo dobro baš i nije , bili smo katastrofalni u mnogim segmentima ali bitno je da se pobeđuje makar i ovako ružno
                  Sta si ti gledao Gangaro pa video te katastrofe

                  Comment


                  • Originally posted by PRINCONI View Post
                    Sta si ti gledao Gangaro pa video te katastrofe
                    Brate Sančezova završnica , brat Mesut ne zna gde bije , treba nam 60 minuta da pokodimo okvir gola ?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Pre crvenog nismo nesto bolji bili,neki egal ,nekako fali nam onaj nas prepozantiljiv stil,kad lopta nepogresivo ide,samo se redjaju prilike,utrcavanja itd.Tako nesto je bilo kad je Santi bio u sredini a Ramzika desno,ali ono,sad me najmanje zanima kako igramo,bitna su samo3 boda,..Mesut je sjajno centrirao u 2 navrata,jedna je pretvorena u odlucujuci gol,a ono Per nije munuo,Al mora Mesut jos vise da bude ukljucen u igru,da diktira tempo non stop,kao u 1delu sezone,Alexis se nadam da ce se vratiti na beast mode,Kok sad kad je u timu,mnogo lakse,moramo do kraja da guramo ovo,mislim na PL, Ovoj barsi ne znam sta im raditi,kako se braniti,bice zaebano
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Jack View Post
                        Ovoj barsi ne znam sta im raditi,kako se braniti,bice zaebano
                        da se nadjemo na 4 komada? salim se,sem ako neko ne slomi nogu ili mu tog dana ne umre baba pa ga to poremeti ,ne vidim kako mozete sa nama
                        MESSI 10

                        Comment


                        • Ma kljucan mi taj pocetak tekme u Londonu,pa posle i 2 pol,nekako se odbraniti dobro i na kontre napasti,Ceh da ima dan,bice tu brzine kolko oces od nas,samo da salecemo sa strana,Teo,OX,Alexis,Welbek,cak i Belarin moze da bude kljucan a i imace motiva,igrati na ivici kartona non stop agresivno maksimalo,seckati igru,sve ono netipicno za nas
                          Tako i u Barsi,ako prodje ok prvi mec,na ok mislim i 0 0 ,1 1
                          sigpic

                          Comment


                          • Kraj ere aparthejda, postajem Nelson Mandela.

                            Sreca pa me nije bilo danas da me banuju na 5 dozivotnih sta bi sve onom sudiji nagovorio.
                            Last edited by maliajnstajn; 14-02-16, 22:56.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Pozdrav braćo Topnici!

                              Velika pobjeda danas, idemo dalje za iste pareee

                              Evo moj osvrt na utakmicu sa Barcom...

                              Povratku Welbza sam se strašno radovao, i potajno se nadao da bi mogao zaigrati protiv Barce, a evo, sve je izgledanije da će biti i više nego spreman do tad

                              Giroud teško da se može naigrati i biti puno od koristi u toj utakmici, osim ako Wenger ne misli napasti od početka, ali nije valjda toliko lud haha
                              Welbeck možda nije baš tolika prijetnja po gol kolika je Giroud, kod ubačaja, prekida i sl.(ma da svejedno je opasan tu), ali je daleko bolji u postavci na kontre. Dobar je sa loptom u nogama, ima i odličan smisao za kombinatoriku, puno prostora otvara, veliki je radnik, a to nam puno znači u odnosu na Walcotta, koji nam je bio do sad jedina izgledna opcija za takvu postvku igre na kontre. Jer protiv Barce nam uz svu brzinu i to sve treba netko tko može konstantno raditi i pritisak na Busqeutsa i zadnju liniju Barce - a nema ni blizu boljeg tandema od Welbza i Alexisa za to, da konstantno u smjena u sredini grizu katalonce!

                              Puno trke u sredini, i brzina prema naprijed, jedini je način da se naškodi ovakvoj Barci i izvuče neki povoljan rezultat, bar da se ne osramotimo ako ništa. Drugog načina mislim da nema.

                              Welbeck je i u Unitedu uglavnom bio siguran starter u tim velikim utakmicama u LP, i većinom je bio odličan, tako da polažem nade u njega. Očekujem da starta protiv Hull-a u kupu i odigra 60-70 minuta za zagrijavanje


                              Očekujem ovo za Barcu 4-1-4-1, sa puno trkača:

                              ----------------Čech--------------
                              Bellerin Gabriel Koscielny Nacho
                              --------------Coquelin------------
                              --Ramsey - Ozil - Elneny - Alexis
                              ------------- Welbz---------------
                              Last edited by Mario14; 14-02-16, 23:05.

                              Comment


                              • Dobit ce Arsenal Barcelonu na Emiratima, samo je fazon koliko ce sudija zajebat na Camp Nou.

                                Bit ce 4-1-4-1

                                Sa Perom i Kosom stoperima. Coq ispred. Krila Alexis i Welbeck. Veza naravno Ozil i Remzika. Spic Theo. Giroud u toj tekmi nazalost nema sta da trazi, bit ce odsjecen totalno.

                                Nek me neko nazove ludim, ali ja ne vjerujem Gabrielu. Nekako misli mu odlutaju i pogubi se pa mora trcati da bi ispravio gresku. Kod Pere su rijetke greske, a pri tom je najinteligentniji defanzivac u igri. Fenomenalno se postavlja.

                                Danas ga Vardy ni jednom nije ugrozio, a toliko je price bilo prije utakmice da ce Vardy da unisti Peru.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X