Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prolazite Barsu!
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Mi Barselonu mozemo dobiti uz dosta srece i samo na kontre. Imamo mi roster za nadigravanje sa njima, ali nam za tako nesto trebaju zdravi Jack, Danny i Santi. I naravno da su svi u relativno dobroj formi. U stanju u kakvom jesmo kontre su jedini spas, ali i za te kontre fali igrac koji bi vrsio tranziciju, a to u nasem timu protiv tima kakav je Barsa mogu samo Santi i Jack. Niko drugi. Mislim da ce, s obzirom na okolnosti, Wenger pokusati sa teskom defanzivom uz povremene nalete.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Budite realni ljudi , msm nisam neki pesimista ali ono ne treba živeti u iluziji . Barsa i Bajern su ove godine klasu iznad svih ostalih pogotovo u LŠ . Da smo pametni da se defanzivno postavimo pa ako bog da neku kontricu nešto ..
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
          Budite realni ljudi , msm nisam neki pesimista ali ono ne treba živeti u iluziji . Barsa i Bajern su ove godine klasu iznad svih ostalih pogotovo u LŠ . Da smo pametni da se defanzivno postavimo pa ako bog da neku kontricu nešto ..
          Pa jarane, nisam li upravo to napisao?
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Pa jarane, nisam li upravo to napisao?
            Nisam ni rekao nešto za tvoj post nego uopšteno .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ja se samo nadam da necemo da se osramotimo..

              Comment


              • Koliko bi znacio Santi Kazorla protiv Barse, bas steta sto je povredjen.

                Comment


                • Iskreno se nadam da Venger neće staviti Flaminija u prvih 11 protiv Barse. Jednostavno, mislim da nije na tom levelu i da to može biti slaba tačka...

                  A ko će štoperi da budu? Koš i Pera ili Koš i Gabrijel? Mada, mislim da Venger nema poverenja u Gabrijela za takvu tekmu...
                  Ali onako spori Pera protiv MSN-a...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Verovatno ce biti sredina Remzi / Kokelan. Pera ce igrati 100%, funkcionisala je odbrana sa Perom protiv Bajerna na Emiratima sasvim solidno, videcemo.

                    Comment


                    • Mozda na sredini Le Coq i Tutankamon,a desno Remzi najboji fudbal smo ove sezone igrali kada je Remzi delovao po desnoj strani,a za Kamp Nou mislim da ce vratiti Wilshere ili omaleni spanski madjionicar .

                      Comment


                      • Najblizi je oporavku Velbek, ali mislim da ni on nece biti spreman za Barsu, bar za mec u Londonu. Za onu drugu mozda i bude neko od njih tu, ali Kazorla nikako. Mislim da je cak i Aki negde napisao da je njegova sezona gotova..
                        http://www.arsenal.com/team-news
                        Pise ovde sve.

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                          Nisam ni rekao nešto za tvoj post nego uopšteno .
                          to me ignorises?
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • ako barsa bude na nivou na kom su poslednjih par meseci msm da je svejedno elneny,flamini,coq,vilsir,remzi,santi..mozete da iznenadite nekim golom,ali ipak je to dvomec
                            MESSI 10

                            Comment


                            • Bez obzira sto se mozda igrao najljepsi fudbal sa Rambom na krilu mislim za Barca bi treba da bude uparen sa Kokelanom. Mozda Ox ili Joel ne znam. Ox bi bio dobar za kontre sa brzinom njegovom i nekim potezom. Gabriel bolja opcija, samo da ne kiksa ka protiv bornmuta.
                              A vidjeli smo da se i taj Bajern moze dobit kad se hoce i mora. Brza kontra i to je to. Ali budimo realni opet i bajenr ima strasan tim ali ovi imaju 3 Vanzemaljca ispred

                              Comment


                              • Za Barselonu se gotovo sigurno priprema potpuno drukcija formacija u odnosu na ovu trenutnu. Realno, nama su sreca i faktor iznenadjenja najvece sanse. Igrali smo mi i sa boljom Barselonom od ove u vremenu kad smo mi bili losiji. Ali bez obzira, vidljiva je razlika u kvalitetu.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X