Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez euforije... Prvo da se dovedu i Joveta i covek sa frizurom . Pa onda da se radujemo .
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ajmooo krv ti jebem da guzimo citav svijet.. jos fabregasa kad bi doveli mati mila to bi bilo sprdanje sa ligom.. novi nepobjedivi bi se rodili...
      Morate da se dogovorite.

      Evo, u Celzijevoj temi, iz dana u dan, se prica o surovoj dominaciji koja predstoji.

      Ovde se radjaju nepobedivi koji ce da guze ceo svet...

      Niste u balansu.
      sigpic

      Comment


      • Bitch please ako Aki kaze tako mora da bude
        Dobar bi bio transfer ali ne sviđa mi se cifra.Izgubili smo Songa koji je u istom rangu sa Felainijem za mnogo manje para i samim dovođenjem moramo da izbacimo Remziku ili Wilshera iz prve postave
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Bitch please ako Aki kaze tako mora da bude
          Dobar bi bio transfer ali ne sviđa mi se cifra.Izgubili smo Songa koji je u istom rangu sa Felainijem za mnogo manje para i samim dovođenjem moramo da izbacimo Remziku ili Wilshera iz prve postave
          Daj, čovječe, kakav Song u rangu sa Felainijem, niđe veze. Song eventualno zna poslat' odličnu loptu u prostor i to je to. U svim ostalim segmentima: skok igra, svestranost, defazivna igra, pozicioniranje, kratki pas, građenje itd. sramota mu je i fotku stavit' uz Mauranovu. Stvarno ne znam šta ti bi.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Da samo napomenem ja sam spucan alkoholom ko budala pa ako sta nebulozno bude zna se od cega je

            uglavnom, prica o nepobjedivim je ta da ako je jednom uradio, onda moze opet Wenger to da uradi..

            Rooney je zamazivanje ociju.. Danas je eksplodiro twitter, pricalo se o tome da u 48h se ocekuje prvo vece pojacanje..

            Jebiga Fellaini je tip igraca koji fali Arsenalu od Viere.. Tenk na terenu koji se zna diskretno udarat i lomit noge.. Jednostavno receno zna sjebat napade drugima i zna dat go i nogomi glavom, pravi onaj box to box igrac.

            Sa Fellainiem u ekipi, Arsenal dobiva novu dimenziju.. Kreativni igraci ce imati vise slobode jer ce znati da im jedan grmalj cuva ledja.. Jack bi procvjetao uz Fellainia.. Moguce je da ce Wenger igrati i sa Remzikom i Fellainiem i Jackom i Santiem neku vrstu 4-4-2 gdje Jack je poluspic kao desetka odma iza napadaca.. Santi ljevo Theo desno i spic naprijed.

            Sve je ovo pod uslovom da Fellaini dodje, ali mnogo se prica, a volio bi drama

            Sto se cifre tice, to je njegova otkupna klauza za klubove koji igraju lp i to je neka cifra koja se moze podnjeti.. Nakon ovako ludacke sezone njemu je cjena i skocila, s obzirom da je mlad i sa iskustvom EPLa strasan igrac za te pare...
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Bitch please ako Aki kaze tako mora da bude
              Dobar bi bio transfer ali ne sviđa mi se cifra.Izgubili smo Songa koji je u istom rangu sa Felainijem za mnogo manje para i samim dovođenjem moramo da izbacimo Remziku ili Wilshera iz prve postave
              Ne mozes ovo napisat ali nikako.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Koga interesuje nek trazi sam po twitteru, ali Geoff je upravo objavio da ne moze potvrditi aktiviranje otkupne klauze, ali da sa sigurnoscu postoje razgovori sa Evertonom..

                E da rekao je jos jednu stvar. Ako Arsenal uspije se dogovoriti sa Rooneyem za platu, on ce biti igrac Arsenala...

                Wenger poludio izgleda
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Koga interesuje nek trazi sam po twitteru, ali Geoff je upravo objavio da ne moze potvrditi aktiviranje otkupne klauze, ali da sa sigurnoscu postoje razgovori sa Evertonom..

                  E da rekao je jos jednu stvar. Ako Arsenal uspije se dogovoriti sa Rooneyem za platu, on ce biti igrac Arsenala...

                  Wenger poludio izgleda
                  A valjda ce mu dati tu platu. Jako bih voleo videti Runija u Arsenalu. Ne znam sta bih uradio kad bi doveli i Fellainija i Runija.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Bjezi ba ne smijem ni razmisljat o tim igracima da se samo sjebem posle .
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Bjezi ba ne smijem ni razmisljat o tim igracima da se samo sjebem posle .
                      Kako tacno.. Pocnem kontat sta bi Wenger sa njima ucinio
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • je l' 22 ili 24 m ta klauzula Maruanova?
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Izgleda da je za sve ostale timove van TOP 4 u PL 24, a za nas u TOP 4 22.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • e Arsenalovci, jel zna neko šta će biti sa Thomas Vermaelenom, jel ostaje ili odlazi ovo ljeto?

                            Comment


                            • Originally posted by DelBoy View Post
                              e Arsenalovci, jel zna neko šta će biti sa Thomas Vermaelenom, jel ostaje ili odlazi ovo ljeto?
                              Vjerovatno nece nigdje
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Изгледа да сте послали званичну понуду од 26 милиона евра за Фелаинија.

                                Comment

                                Working...
                                X