Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi samo volimo da se kurcimo.
    Ne znam, meni je drago sto smo seicima ukrali igraca, da David pobedi Golijata u finansijama, lep je osecaj.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • http://www1.skysports.com/football/news/11670/7979118/

      Nemaju nameru da prestanu...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • A brate jesu dosadni, treba im zabraniti to da rade ipak fudbal je postao biznis, a u biznisu nema price oko dionica, ako vec pricajuo njemu onda mu samo cijena treba da raste i ugovorom je vezan do 2015. tako da tesko !
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Por que ne mozemo i mi sto navijamo za Arsenal lijepo diskutovati o bozijim taktikama Arsena Wengera i pojacanjima i svemu kao oni dobri ljudi na podforumu liverpoola pa im se i ja moram pridruziti jer volim da diskutujem

          Ajmo ljudi malo da pricamo o ovom ALMIGHTY KLUBU
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Zavisi dosta od prelaznog roka, moze da se igra 4-3-3 ako dodje Sahin lagano, ili na primer, da igraju 4-3-2-1, sa dva ofanzivna vezna iza RVP-a ili Giroud-a, ko god bude prvi napadac, pa da se igra bez krilnih igraca, ali bi onda ispao Podolski po toj formaciji...Ili jednostavno 4-2-3-1 i svi srecni.

            Cazorla ce verovatno na mesto ofanzivnog veznog, samo je pitanje ko ce igrati na krilnim pozicijama, ako pretpostavimo da je Poldi levo, onda za desno krilo imaju Ox i Theo, Miyaichi je levo, a tu je i Gervinho..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Walcott desno SIGURNO, Podolski ljevo SIGURNO.. Ofanzivni vezni je Cazorla, pozadi su Arteta i Song, naprije Robin... Bice tu mnogo rotacija posebno ako dodje Sahin, a ako dodje, to bi se trebalo znati do ponedeljka, onda ce sigurno biti rotacija za artetu.. Diaby ce glumit univerzalca, al nije potpuno spreman za 90, igrat ce od 60. min.. Gervinho ce da bude izmjena ili walcottu ili podolskom, a posto je wenger rekao da giroud i poldi nece biti spremni onda on pociinje na toj lijevoj strani.. Chamberlain ce igrati kao zamjena za cazorlu u sredini. Ryo ide na pozajmicu sasvim sigurno.

              Dobro je sto ima se dosta versatile igraca posebno cazorla, podolski i chamberlain i bice tu dosta rotacija Robin moze igrati srednjeg igraca u 4-2-3-1 a giroud spica, napadi bi isli preko krila.. Da to bi smanjilo efektivnost van Persia ali tim je tim

              BTW, svidja mi se avatar, limitless ako se ne varam
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ako Sahin dodje, nece Arteta igrati, barem ne po meni. Sahin nije neki ekstra defanzivac, ali je bolji od Arteta-e, sa njim u ekipi ispalo bi da Arsenal igra sa pet ofanzivnih igraca. Bolje deli lopte od njega, tako da mislim da bi igrao pre, a sto se tice ostalog, pa dobro, ne mislim da je Theo bas toliko siguran, moze Ox pre njega, sto ne mora da znaci da hoce. Mada i tebe razumem, ipak Sahin nije tako cesto igrao, pa bi trebao mozda Arteta imati prednost, ali mislim da bi u toku sezone Nuri uzeo mesto startera.

                Gervinho isto u konkurenciji za startnu postavu..

                Hvala, jeste Limitless.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Arteta npr je po meni krucijalan u ekipi on se prestrasno krece, ko pcela radi na terenu i skoro uvijek je otvoren, takav igrac je prijeko potreban i on igra i obranu i napad.. prosle sezone je cuvao zadnju cetvorku vise nego song i zato je vazan


                  Mene vise interesuje sta ce da se desi sa desnim bekom, koga tu stavit.. valjda doleti onaj van der wiel ima on jednu dvije sezone pred sobom, al bojim se da bi mogo biti flop
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Da, odlican je bio Arteta, vrlo kvalitetan fudbaler, ali Sahin to isto radi i sto je najvaznije za Arsenal, radi to bolje od njega.;)

                    U svakom slucaju, odlicna rotacija za Wenger-a, a sto se tice desnog beka, ne verujem da bi Wiel mogao biti flop, odlican bek, ofanzivno dosta jak, solidan u defanzivi, ali sta je tu je, ne moze svako biti savrsen u svakom aspektu. Plus, mlad je igrac, znaci resenje na duze staze, a posto je Sagna na zalost imao dosta problema sa povredama, imao bi vremena da se dokaze.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Van der wiel bi osudio jenkinsona na propast, koji po meni izgleda kao najobicnija picka kad igra, uopceno ima taj neki look.. ima dobar crossing ali je strasno sklon kiksevima, pokazala je tekma sa unitedom 8-2 i sa cityem 0-2 , cesto ostane van pozicije, ali ne kao gibbs koji ostane kilometar daleko naprijed, vec ovaj mulac ostane na sredini terena pokrivajuci igraca kojeg bi zadnji vezni ili stoper trebali zaustaviti, a onda jedno brzo krilo proleti i eto ti problema i vrlo vjerovatno gola, poznatijeg kao pacerski go
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Pa Kagawa je manje kostao od Santija... zar ne?
                        11.7 miliona je jos uvijek manje od 12 miliona


                        Manchester United have agreed a deal reported to be worth an intial £12m to sign Japan midfielder Shinji Kagawa from German side Borussia Dortmund.
                        A i 16 miliona je jos uvijek manje od 17 miliona, zar ne ?

                        It is thought the fee could reach £17m depending on success and appearances.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ne razumem kako bi jedan igrac koji dodje na pozajmicu imao prednost u odnosu na igraca koji je jedan od kljucnih igraca ekipe, barem prosle sezone.

                          Comment


                          • A dobro, decko je iz Charlton-a, gde je btw bio rezerva, dosao u Arsenal da igra PL, nije to bas tako lako.

                            Gibbs kao i Santos vise vole da napadaju nego da brane, sto je problem za Arsenal, al' jbg, neko vise voli ofanzivne bekove, sto je mozda i bolje u nekim situacijama, ali kada igras protiv tima sa brzim krilnim igracima moze biti kobno. Drugi problem bi mogao biti sto nema neki defanzivni bek, a da je ta klasa za Arsenal na trzistu, jedino Baines, ali ne verujem da je on opcija, jer je dobra situacija sa levim bekovima, vise je kritican taj desni bek. Bez Sagna-e je Arsenal u problemu, kako ofanzivno tako i defanzivno.

                            Mozda bi trebalo igrati sa jos jednim defanzivnim veznim, jer Song veoma cesto ide napred, hoce covek da da gol, a i bekovi ne mogu sve da pokriju jbg..zato bi mozda dobro bilo da dodje M'Vila.

                            @Sir Giggsy

                            Jbg, dolazi covek da unapredi igru, da Sahin ne treba, ne bi ga ni trazili.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Koliko se pricalo o M'Vili, na kraju nece nigde ni otici!

                              A koliko ja znam, spominje se Sahin kao pojacanje United-a, tako da ni to nista nije reseno. ;)

                              Comment


                              • Pa da, ali ga nece ni United moci kupiti.;)

                                Arsenal ima prednost po meni, prvi su ga kontaktirali i Wenger je vec pricao sa njim.;)
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X