Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono koliko sam ja znao jeste da ide odma unaprijed oko 30m eura kesa, ovi bonusi su kraj.

    To je to. Od sredine marta se prica vrti i mislim da je sada definitivno rijeseno.


    Naravno da su odma engleski novinari poceli pljuvati po tom transferu, kao nije uzeo Kantea za 20m, dokazanog u PL, a uzeo ovoga za bruku vise para.

    Najjace ce biti kad sviju istroluje i uzme obojicu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Gdje ce igrat taj? Arsenije voli u sredinu gurat Ramseyja, Cazorlu, tu su jos Elneny i Coquelin.

      Comment


      • Igrat ce deep playa, kao i sto igra.

        Covjek koji je nacinio najvise faulova u bundesu u zadnje dvije godine. Napokon neko sa dva testisa.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Previse je to para, Venger koji je protivnik preplacivanja sad zestoko preplacuje igraca i maltene salje poruku da ce jos samo jednog ozbiljnog igraca dovesti na ljeto. A treba mu i stoper i napadac.

          Dobar igrac Dzaka inace, ali ako se Andre Gomes cijeni 20-25 miliona, Gece manje od 30, a a Kanteu je klauzula 20 ili Gindo koji kosta 20-30 ako cemo istu poziciju da gledamo, onda je 50 previse. Svi su skocili da kritikuju Junajtted zbog Martijala, Venger je prvi rekao da su prevelike pare u pitanju i sad isto radi za vezistu.
          sigpic

          Comment


          • Svakako da ce imati prednost u odnosu na Egipcanina i Coquelina koji je nekako potpuno nestao sa mape u ovoj godini. A mozda i u odnosu na Ramseya, s obzirom na to kako ovaj igra.

            Dobar je to transfer ako se desi, a sve su prilike da ce se desiti. Xhaka je odlican igrac, bas ono sto trazi Wenger, odlican na lopti, dobra resenja pod pritiskom, ima vrhunski pass range, i poprilicno je odgovaran po pitanju defanzivnih zadataka.

            Jos napadaca, i onda moze Wenger konacno po titulu.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman View Post
              Svakako da ce imati prednost u odnosu na Egipcanina i Coquelina koji je nekako potpuno nestao sa mape u ovoj godini. A mozda i u odnosu na Ramseya, s obzirom na to kako ovaj igra.

              Dobar je to transfer ako se desi, a sve su prilike da ce se desiti. Xhaka je odlican igrac, bas ono sto trazi Wenger, odlican na lopti, dobra resenja pod pritiskom, ima vrhunski pass range, i poprilicno je odgovaran po pitanju defanzivnih zadataka.

              Jos napadaca, i onda moze Wenger konacno po titulu.
              Ne velim ja nista kontra transfera no Wengerica ima neku svoju listu miljenika. Ramseyja stalno gura da igra, ako ne moze u sredinu onda ga spakuje na krilo, bitno da je na terenu kako god igrao (a igra prelose proslu i ovu sezonu). Drugo milo dijete mu je carnik lopte Cazorla, taj je isto stalno igrao. Samo racunam kad gledam te ogromne pare tko ce njemu igrat.

              Ramsey je beton u prvoj postavi, Coquelina se zanemaruje iako je pokidao prosle sezone. Elneny je dobar transfer, ali ako preseli na klupu i pred njega bude stavljan Cazorla ili Ramsey onda je taj transfer bio bezveze, krpanje. Vise manje znamo kako Wenger funkcionira, ne bi se cudio da spakuje Ramseyja na krilo, Cazorlu i Granita u sredinu terena.

              Sto se napadaca tice, moze taj iz tvog avatara, ne bi se zalio

              Comment


              • Remzika ce kod Pepa fino u City za 40m funti.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Nece Venger prodati Remzija, voli on te svestrane, igra mu na pet pozicija. Nece se odreci ni Kazorle, a ni Vilsira, tako da ce Elneni biti rotacija, Kokelana mozda proda ali sta ce da radi sa napadom, ako proda Volkota, na Velbeka se ne moze osloniti jer je stalno povrijedjen, mada ne moze ni na Vilsira, Aleksis ako ostane sigurno igra, Ivobi najvjerovatnije, Ozil je zakljucan, Ziru rotacija, a mora dovesti top napadaca kojih nema sem Obamejanga ili Iguaina, koji opet kostaju 70-100 miliona eura, sto nije Vengerov put. Isto tako Gabrijel ne smije da bude ni blizu prvom timu, potreban mu je neko pored Kosijelnog, Per je idealan treci stoper. Zato mi je cudno ovoliko para sto je izdvojio za Granita.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ima Wenger para i nije ovo preskupo za Xhaku. Vrijedi on sigurno ove pare. Covjek koji rjesava situaciju presinga na 40m od svog gola sa 2 protivnika oko sebe bez problema sa 23 godine. Pravi Wengerov igrac. Plus ima one dijagonale ala X. Alonso i savrseno. Plus ti bonusi su bezveze. Iako ja jos uvijek mislim da je ovo inflated cijena da da se odbije moguce gepekovanje.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Wenger se cigani za par milja funti gore dolje kad treba dovest Suareza i slicno, a onda ce da ni ne trepne za nekog tamo Betona Šaku uvalit 50 milja eura.

                      Nece dovodit nekog xy igraca gornjeg razreda jer taj trazi 100k plus placu, a onda ladno produzi rekreativcu Arteti ugovor i njemu i raspalom Rosickom daje kombinirano nekih 150 k tjedno da mrse muda po tribini i tu i tamo se pojave u kakvom youtube videu.

                      Cudni su putevi sovuljage Arsenija.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Remzika ce kod Pepa fino u City za 40m funti.
                        Da li stvarno misliš da Gvardiola želi jednog Remzija koji izgubi 30 lopti po utakmici

                        Što se ove priče oko transfera tiče najviše me zanima šta će biti sa Alexisom nekako mi je to bitnije od tih šatro pojačanja . A cela ova priča oko Xhake mi je totalna glupost , gomilamo igrače na poziciji koja nam je prepuna a ne pojačavamo odbranu koja je problem zadnjih 10 godina
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Joj ja cu poludit. Haj napravi jos neko sranje, pa da se opet samobanujes. Kolko gluposti lupas, mati mila

                          Suareza nije kupio jer je Liverpool lagao, a nije se islo na sud i opcenito tu je Arsenal popusio zestoko jer je ostao i bez Pipite kojeg je zavrsio skoro i bez Suareza. Napoli hladno gepekovao Pipitu dok su se ovi vrtili oko Suareza.

                          Arteta je dobio ponudu da ide kod Pepa da mu bude asistent u City, a i Arsenal mu je ponudio da bude trener u akademiji. Rosicky ode, Flamini isto tako.

                          Pero nece dobiti novi ugovor i ganja se Benatia iz Bayerna ili Manolas iz Rome.

                          Sto se tice napadaca prva meta je Lewandovski, druga Aubemeyang. Ako to ne uspije, nece dovesti napadaca, jer nece imati napadaca svjetske klase da dovede.

                          Zainteresovan je i za Mahreza i za Kantea. Mahrez 99% ostaje u Lesteru, dok Kante vjerovatno ide. Nije nemoguce da i njega dovede. Vrlo moguce je i da dovede Mikhtarijana kao bocnog plejmejkera.

                          Treba mu cover za desnog i ljevog beka.


                          Cijeni Remziku Pep.

                          A prica oko ostanka i odlaska Sancheza, izgleda zavisi da li ce Wenger da potpise novi ugovor. Ako ne bude Wenger potpisao, nece ni on.
                          Prodat ce Walcotta skoro pa sigurno.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Joj ja cu poludit. Haj napravi jos neko sranje, pa da se opet samobanujes. Kolko gluposti lupas, mati mila

                            Suareza nije kupio jer je Liverpool lagao, a nije se islo na sud i opcenito tu je Arsenal popusio zestoko jer je ostao i bez Pipite kojeg je zavrsio skoro i bez Suareza. Napoli hladno gepekovao Pipitu dok su se ovi vrtili oko Suareza.

                            Arteta je dobio ponudu da ide kod Pepa da mu bude asistent u City, a i Arsenal mu je ponudio da bude trener u akademiji. Rosicky ode, Flamini isto tako.

                            Pero nece dobiti novi ugovor i ganja se Benatia iz Bayerna ili Manolas iz Rome.

                            Sto se tice napadaca prva meta je Lewandovski, druga Aubemeyang. Ako to ne uspije, nece dovesti napadaca, jer nece imati napadaca svjetske klase da dovede.

                            Zainteresovan je i za Mahreza i za Kantea. Mahrez 99% ostaje u Lesteru, dok Kante vjerovatno ide. Nije nemoguce da i njega dovede. Vrlo moguce je i da dovede Mikhtarijana kao bocnog plejmejkera.

                            Treba mu cover za desnog i ljevog beka.


                            Cijeni Remziku Pep.

                            A prica oko ostanka i odlaska Sancheza, izgleda zavisi da li ce Wenger da potpise novi ugovor. Ako ne bude Wenger potpisao, nece ni on.
                            Prodat ce Walcotta skoro pa sigurno.
                            Sta se isao shabanit s tih 40+1 funta, mogao je drapit 60 milja i vozi. Skoro spakovao Higuaina i Suareza, ali zlocesti striceki su ga lagali, buhuhu.

                            Mene uopce ne interesira kud ce Arteta kasnije, ja pricam o proslom prijelaznom roku kad se raspalom penzioneru i panic buyju produzio ugovor na jos jednu sezonu iako nije u stanju odigrat pola sata na male golove, a kamoli pravi nogac. Waste of money.

                            Zasto je Rosicky i dalje s 35 na ledima u klubu bez ikakve ozbiljne uloge. Koliki je kombinirani wage te dvojice penzica? Koliko smo im dali ove godine? Zar nije bolje da se ta lova utrosila na igraca koji eksli moze igrat i razvijat se, a nije mu preostalo samo mazat gel po kosi i drndat po gitari.

                            Nece dovest napadaca ako ne dovede Lewandowskog i Aubameyjanga? Lol. A sto je s recimo Lukakuom koji je za Girouda space shuttle?

                            Comment


                            • Zasto nije isao dati 60 miliona za nesto sto kosta 40m?

                              Jel ti odes u prodavnicu i kazes onoj teti tamo, e daj mi ovaj sok od dva eura, al evo tebi ipak 4 eura iako pise da kosta 2 eura? Jel to uradis ili platis 2 eura?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pojedini ljudi moraju da skontaju da igrači poput Artete,Rosickog i sličnih moraju biti u klubu i to čisto kao zamene u slučaju da se prvotimac povredi. Ne može ti ceo tim biti napravljen od super star igrača prosto mora se održavati taj neki balans u timu , kakvi god da su bili imali su i fantastične sezone evo na primer sam Rosicki koji nas je bukvalno izvukao iz gov*na pre par sezona kada je odigrao zadnje 3 utakmice u sezoni maestralno i bukvalno nam obezbedio top 4 .

                                Prosto ne mogu ti biti sami Ozili i Sančezi u ekipi moraš da imaš i te malo lošije igrače koji će hteti da sede na klupi i prihvatiti da čekaju svoju šansu.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X