Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema muda u ovom timu. Kao godinama već. Talentovani su to momčići, sve fino, ali džaba.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Crni Đorđe View Post
      Nema muda u ovom timu. Kao godinama već.
      Imaju ravno 4 komad. Dva kod malog Cileanskog ludaka i dva kod Coquelina. Znatno premalo. Ostali imaju instagram vagine.

      Comment


      • Originally posted by Henryj View Post
        Jos mi samo ovi tripleta klaunovi trebaju. Svake godine se ponavlja isto. Glava u pijesak, nema veze ide iduce kolo. Kakve veze ima sto prosipamo bodove koji ce falit na kraju sezone dok drugi maste brk kod komsinice i njene susjede po tri puta u sezoni dok mi gledamo. Ovako se ne moze igrat u najgorem dijelu sezone.

        Tko je zadovoljan stalnim ponavljanjem istih gresaka i zmiri za ocigledni nedostatak karaktera i znanja kod vecine igraca nek se ostavi pracenja Arsenala
        Jedini klaun ovdje si ti. I mani se vise neke svoje price. Nisi povezano napisao post otkako si zajebavao Unitedovce 24/7 i onda fasova ban.

        Nijedan konstruktivan post nisi napisao otkako si dosao, a ispisao si ih 1200. Dovoljno mi to govori o tebi.

        Bio si gotivan u pocetku, al sad si dosadan.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment




        • #tripleta

          Comment


          • Aki ubi sa sudijama majke mi ajde jedan put dva puta,al ne svaki put kad kiksnemo!,igraci zazluzuju kritike ,bitan period lose igramo,kako ebeni lester ,totenh.igraju konstatno dobro,sta radi onaj Flamini na terenu!,pa i da mu je rodjeni sin ne bi mi igrao,covek je slucajno zavrsio u arsenalu i sad na najosetljivijoj poziciji on treba da nas vodi do titule?Jedan napac u rosteru,drugi u ocajnoj formi plus nije mu prirodna pozicija CF,ja i dalje verujem u titulu jer mislim jednostavno mora sad il nikad,i prvi put osecam da Wenger veruje isto,al njegova tvrdoglavost ce nas mozda kostati ,svako zna kako poslujemo sto se tice transfer politike,sto se tice formacije,bas smo predvidljivi,ono bas,pih sto sam popizdeo.
            sigpic

            Comment


            • Ja ako pocnem o igracima, banovat ce me s interneta.

              Mesut je stvorio 10 sansi.

              Poslije toga samo cu reci Aron Remzi jebo ti Dejvid Bekam pola familije i furanje na njega.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Sto je najgore Flamini je bio solidan veceras, pazio odlicno manea, problem je bio ova gromada na golu gde god sutnu pogode ga neverovatno! Remzi me razocarao a omiljen mi je igrac sta on radi sa onim pasovima a kad treba pas onda suta, kembel se borio lavovski i zasluzuje da bude u prvoj, ozil na nivou nije ga hteo gool... Malo je i do nas a malo je i stil sudjwnja doprineo, Gabriel kritican, nije jos za prvu... Monreal brat odigrao jos jednu odličnu partiju sve u svemu idemoo dalje samo sad da ne padnemo skroz, treba lestera dobiti i uhvatiti momentum sto se kaze.

                Sent from my D6503 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Svaki jebeni put kad se udje u neku seriju losih rezultata navijaci pocnu da imaju ozbiljan mentalni slom i onda niko da stane iza tima kako treba.

                  Eno Donald Trump dvije godine sere kako ce da pobjedjuje, da ce Amerikancima dosaditi pobjedjivanje i bio je porazen na Caucus-u sinocu Iowi. Sta ce on sada da uradi? Cestitat pobjedniku i uzet ce da pobjedi u New Hempsiru.


                  #tripleta
                  Pa kako da stanes iza tima kad se tri godine ponavlja isti januar,mi prvi,svi se tripujemo da sad osvajamo titulu,dodje taj prelazni rok,mi dovedemo igraca kog nece ni da pustamo da igra nego igra onaj retard Flamini.Giroudu ne ide nikako,mi nemamo drugog napadaca da ubacimo,cekamo jebenog Velbeka koji ce ko zna kad moci da odigra 90 min ako se ne povredi do tad. Volkot je ograničen igrač,ovo je njegov maksimum,on nije igrač svetske klase,mozda je za neki Everton i takav rang ekipe,koja se bori za ligu evrope.Mozak nema,samo tu brzinu koju nimalo ne zna da iskoristi,bljesne par tekmi pa ga nema godinama.
                  Oxlade je zamalo bolji od njega,sve se nadam za njega da ce da krene da igra. Remzi u poslednje vreme loš,a mi na jebenoj klupi nemamo zamenu za njega jer glupi Venger nece nikoga da dovede.Ne znam sta koj djavo sve racunamo na Wilshera kad i on ne moze da spoji 2 meseca vec 5 god,realno ko da ga i nemamo.
                  Odbrana je odigrala sasvim solidno,sa par gresaka koje su mogle da nas kostaju i ovog boda.Ali ovi centarsutevi, pa Cvetkovic i Andjelkovic bolje centriraju,svaki 10-ti centarsut su nasi igraci uspeli da zakace loptu,inace sve u gol aut.

                  Ponovo je realno Venger kriv,ma koliko god ga branili,morao je da dovede pojacanja,svake godine ista prica,kao vracaju nam se povredjeni i bice bolje,ali dok se oni vrate,gotovo em gubimo bodove em se neki novi povrede tako da mu na isto dodje.
                  СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                  Comment


                  • nema Santija nema fudbala
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      nema Santija nema fudbala
                      Najbolje nesto sto sam procitao veceras.

                      Ja sam bio ubijedjen da Santi usporava igru, ali kad sam vidio da nema apsolutno niko da iznese loptu na polovinu, debelo sam se prevario.

                      Remzika sve sto zna jest, vratit Kosu. Arteta 2.0.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ja sam za njega jos dok je igrao na krilu ili prednjeg veznog govorio da mora dublje igrati, jer svakako dolazi po loptu, vuce je u sredinu i onda siri igru. Covjek sa njegovom tehnikom i pokretljivoscu morao je izdominirati. Govorili ste kako to nema smisla, kao nizak je, nema snagu za box to box itd. Sad se sve jasno vidi. Nema Mesut vjetar u ledja.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Ovako se gube titule, rece neki igrac da ako misle je osvojit moraju doma sve sve dobit s obzirmo kakva su im gostovanja. Ali eto ima jos 14 kola da se igra svasta moze biti. Prvo poluvrijeme su katastrofa bili mimo one dvije dje mesut promasi nista se nije vidjelo. Drugo stvarno nisu imali srece onako covjek da brani je bolesno, alo 12 suteva u okvir gola , skidanje sa gol linije i cuda. Previse su pokusavali da udju u go, pogotovo Mesut u 3-4 navrata, zato je steta sto ne vidjesmo elnenya nocas koji bi umio da je pospremi van kaznenog siguran sam. Igra znaci nije bila problem, barem ne sto se tice drugog pol. zato ne pricajte svasta.Golman odigra jednu od boljih partija u karijeri i to je to, dovoljno da ti se usere u planove.Ramsey vam ne odigra dva, tri meca dobro odma prozivate coeka, neka to. A sto se tice titule, to ko je najveca opasnost mislim da nisu ni lester ( iako ima 5 poena vise ) ni siti, nego totenhem. Likovi gaze igraju trenutno najbolji fudbal u engleskuk, tim mlad i premocan, solidan raspored. Ako zadrze bar 70% trenuutnih igraca u naredne 3 godine stvorice sampionski tim, pa cemo malo mi ispod njih bit bojim se.
                          No ajmo dalje moze se za pocetak nove pozitivne serije sredit taj Bornmut sve mu jebbem

                          Comment


                          • Bit ispod njih... Ne preteruj btw kad smo vec poceli da pljujemo Wilshera


                            Sent from my D6503 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Robin van Persie, osam godina mediokriteta, jedna sezona i otisao je. Sljedece sezone je igrao Walcott sezonu zivota sa 20 golova i 11 asistencija i sam bukvalno odrzao status TOP4 kluba u Engleskoj.

                              Pljuje se godinama Giroud.

                              Remzika je kao neki majstor. Jedino sto radi zadnjih 20 dana jest trci ko sumanut gore dole i ostavlja rupu.

                              Kembel sad kao neka igracina, covjek koji jos uvijek ima sekund kasnu reakciju na pas.

                              Walcott igra lijevo krilo, poziciju koju nikada nije igrao, zarad toga da bi Kembl mogao da igra desno i izvuce sve iz sebe. Walcott ne zna centrirati lijevom nogom i zato ulazi u sredinu i biva blokiran uvijek jer nema dribling za ulazak u sredinu.

                              Vidjet cemo mi njega na CF-u protiv Barce.

                              140k je prosjek plata, s obzirom da je jedan Adebayor imao platu 170k u City da sjedi na trbinama sve je jasno ili jedan mentol kao Baloteli da ima platu oko 120k da moze da gadja pikado strelicama djecu okolo ko kakav psihopata.

                              Al ne fin, porodicni covjek, sa finim vrijednostima, te veliki sluga klubu ne zasluzuje da bude nagradjen za to sto je bio lojalan. Manite me te price. Prica da bi se nasla ljuska u jajetu. Ne znam jel rijeci receno o pobjedi juce ili o Elnenyu koji je igrao fantasticno.

                              Al neka Walcottova plata je ogroman problem.

                              Btw onaj mali Odegard ima 100k platu u Realu, nidje ga na mapi. Svadja se sa Zidanom u Kastilji, al neka Walcott je bezobraznik sto je trazio 140k
                              Ako su osam godina karijere Van Persija na nivou mediokriteta, sta onda reci za celokupnu karijeru Tea Volkota?

                              To da je Volkot sam ugurao klub u top cetiri mozes da pricas nekome ko nije gledao i da farbas sa statistikom postignutom u svim takmicenjima u kontekstu njegovog doprinosa u ligi. Ako vec toliko volis statistiku, iznesi Volkotovu statistiku zadnjih tri sezona. Da ironija bude veca, bas tu sezonu koju si spomenuo je isti poceo na klupi jer nije hteo da potpise ugovor koji po njemu nije nudio dovoljnu cifru za njegovu ,,lojalnost,,.

                              Kembel je tokom karijere igrao vise kao levo krilo nego kao desno, tako da me zaobidji tih farsi. Volkot igra levo jer mu jaca desna noga, Kembel igra desno jer je kao levak opasniji po gol. To je nesto sto je Venger poceo da forsira u poslednje vreme. Volkot ne da nema dribling, nego nema nista sem brzine.

                              Zar ti nije logicnije kada se hvatas poredjenja sa platama da poredis plate igraca u Arsenalu i doprinos na terenu koji imaju u Arsenalu? Meni je logicnicnije nego govoriti o platama igraca Sitija koje kao abnormalne same po sebi nisu nikakvo merilo za bilo sta.

                              Hoces da kazes da je u fudbalu bitnije biti porodican covek i biti ,,lojalan,, sa najvecom platom i bez ikakvog doprinosa, nego li ko kakve partije pruza???? Takvu apsurdnu argumentaciju moraces nekom drugom da plasiras, pa mozda ti i poveruje ako je osoba podlezna da misli tudjom glavom .

                              Ja sam i ranije govorio i sada to mislim da Kembel nikada nece praviti razliku u Arsenalu, ali bolje imati takvog zahvalnog igraca kao dzokera, nego li Volkota koji zauzima mesto i platu nekom novom Sancezu
                              Last edited by Lion; 04-02-16, 01:04.

                              Comment


                              • Mislim da me vise ne interesuje rasprava o Walcottu i njegovoj plati.

                                Stosta nije fer, ali sad da naglabam dalje o tome da li Walcott zasluzuje platu ili ne, totalno mi se jebe. Dat ce mu iduci ugovor na 200k, sta ima veze, taman ce do tad inflacija da se pobrine i da ovih 140k bude ko 100k
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X