Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li kakvih naznaka u vezi transfera? Ja sam skoro video da je Venger rekao kako se vec ozbiljno radi na tome, ali ne sme pred kamerama da kaze imena..

    Comment


    • Brozovic ili Vanjama su najrealniji. Ocekivao da ce se mozda izimati neki napadac ili krilo, ali sa ovakvom formom Zirua i solidnim Kembelom, msm. da nema nista od toga.

      Comment


      • Nisam bas gledao Brozovica.. Kakav je?

        Comment




        • Jos samo Rozza za gitarom i u fulu su
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Dimitrije View Post
            Nisam bas gledao Brozovica.. Kakav je?
            Poseti pdf Seria A pa ćeš videti hvalospeve upućene njemu

            Comment


            • Originally posted by Dimitrije View Post
              Nisam bas gledao Brozovica.. Kakav je?
              Po postovima momka pod nickname "tenis" to je najbolji vezni igrac ikada rodjen.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Po postovima momka pod nickname "tenis" to je najbolji vezni igrac ikada rodjen.
                Nije, najbolji je Modric, ovaj deli drugo mesto sa Rakiticem
                sigpic

                Comment


                • A Mandzuka je kalibra debelog Ronalda.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Evo ga Brozovic. Weakness: Tackling/Discipline. Obecavajuce za jednog zadnjeg veznog.

                    sigpic

                    Comment


                    • Sad sam pricao sa tenis'om rek'o covek da je to laz za slabe tacka i da to kod ove zivotinje ne postoji i da je sve zavera

                      Inace sto se tekme tice zadovoljan sam do zla boga . Imali su dizelasi nekoliko protracenih prilika pre primljenih golova bog nas je pogledao pa smo ih ubacili u masinu . Inace Pera me odusevio covek je izdominirao ujedao je gde stigne i konacno ga koristimo kako treba sa dubokom defanzivnom linijom gde moze da izdominira .

                      I moram Topdziji da kritikujem Remziku covek me izbacio iz takta , radi posao na polovini terena za sve pare mora da se prizna ali zato u 16 metara od gola je katastrofalan . Treba mu staviti zabranu prilaska tudjem golu cim se priblizi na 16 metara da se oslobodi lopte sto pre
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Mozemo mi pljuvat Remziku kolko god hocemo za to sto je isto retard ispred gola, posebno ja zadnjih par mjeseci, al covjek je apsolutno kljucan igrac za nas.

                        Zadnji put kad su on i Flamidal igrali sredinu protiv nekog jaceg, bilo je to protiv Citya na Emptyhadu kad su nas ispratili sa 6-3. Ostavljao je propuh pozadi i Coty je to kaznio. Sinoc, odigrao takticki zrelo, cuvao povrijedjenog Flamidala koji je zatvorio Silvu kao Coq prosle godine. Juce je pokazao Remzika da moze biti disciplonovan i ako on bude zdrav protiv Barce ne brinem se previse. Bit ce sigurno lakse igrati sa njim kao terminatorem koji pretrci 13km u prosjeku, a ako kojim slucajem otkrije formu ispred gola od prije 2 sezone, e onda tripleta vec postaje bliza.

                        Sto se Perice tice. Covjek odigrao tekmu kao sto je Terry igrao cijelu proslu sezonu. Jednom je bio u problemu i to nakon sto je Kos ispao prelagano, sa Monrealom preko pola. Ali i tu je blokirao pozicioniranjem pokusaj pasa za Silvu koji bi imao samo da cusne loptu u mrezu, i primorao de Brujnea na sut protiv Cehare.

                        Ono sto je meni bar interesantno jeste da kad se suocis sa Ceharom, podsvjesno znas da moras 20% bolji biti nego inace, jer je toliko veliki Cehara velicanstveni.

                        Kakvo pojacanje, nevjerovatno. Hvala ti Romane do neba
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Juce da je Cazorla igrao umesto Remzike na toj poziciji bi mi primili sigurno vise od jednog gola. Imao je Remzi par dobrih poteza, nazad odlican, ali i ja sam ga psovao(verovali ili ne), izasao je 2 puta 1 na 1 sa Hartom i oba puta izvodio nesto umesto da sutne normalno i osigura pobedu.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Kriv je Remzika za go. Pustio Yayu da mu pobjegne u nadi da ce ga zatvoriti Flamidal. Ne pusta se igrac kalibra Yaya Toure da ima 5m prostora da sutne bilo kojom nogom.

                            Ali generalno, kljucan igrac. Dok nije igrao nismo mogli da se sastaivmo. Sad bar pobjedjujemo.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Remzi je bas ispao tu, dozvolio je da mu igrac nestane iz vidokruga i tu u trenutku kada je lopta bila blizu. Nedopustivo.

                              Mada je bio sasvim solidan sinoc.

                              Comment




                              • Poluvrijeme
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X