Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Negde procitah da Per treba samo da prodje lekarske

    Comment


    • Grimandi je potvrdio transfer Andre Santosa i Mertesackera.
      Sutra zadnji dan roka lov na veznjake,vjerovatno najvece pojacanje.

      Comment


      • Znaci dosli levi bek,spic,stoper...jos dvojica sutra i sve ce biti u redu i gledacemo jako zanimljiv Arsenal

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Evo i stopera.....


          Znao sam da mozes da ubedis Vengera da razmislja ozbiljno o dovodjenju Mertezakera.
          Fala puno sto ste dali toliko za njega.Sledece godine mu ionako istekao ugovor, a bio bi prevelik gubitak za ekipu da u jednom letu odu Vize, Mertezaker i Marin.Od toga prva dvojica bi otisli besplatno.Nesto mi govori da cemo vam Marina uvaliti sledeceg leta.

          Na Goal-u sam naleteo na vest da je prvi favorit na mestu ofanzivnog veznog, fudbaler Fulama Klint Dempsi.
          Nego sta se desava sa Sisokom?

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Znao sam da mozes da ubedis Vengera da razmislja ozbiljno o dovodjenju Mertezakera.
            Fala puno sto ste dali toliko za njega.Sledece godine mu ionako istekao ugovor, a bio bi prevelik gubitak za ekipu da u jednom letu odu Vize, Mertezaker i Marin.Od toga prva dvojica bi otisli besplatno.Nesto mi govori da cemo vam Marina uvaliti sledeceg leta.

            Na Goal-u sam naleteo na vest da je prvi favorit na mestu ofanzivnog veznog, fudbaler Fulama Klint Dempsi.
            Nego sta se desava sa Sisokom?
            Sa kojim Sisokom?Jel mislis na onog iz Tuluza?

            Comment


            • Naravno da na njega mislim.
              Nijednu vest o njemu danas nisam naleteo.

              Comment


              • Još jedan srednji vezni i možemo da igramo CMON ARSENE !!!
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • http://www.arsenalnews.co.uk/arsenal-prepare-pound25m-bid-to-sign-serie-a-playmaker-as-samir-nasri-replacement/link/89463/


                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • SAd i mi imao i Younga i Parka
                    Evo prvi intervju u novom klubu

                    Comment


                    • Šta mislite ima li leba od ovog ?
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ne verujem, dok makar malo ne nauci engleski...

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Šta mislite ima li leba od ovog ?
                          Ima leba po mom misljenju i po onom sto sam video. Limitiran igrac ali prilicno pouzdan, za male ekipe i kupove bi trebalo da je ubica i kad je sam covek ga lepo uvali, nije Bentner.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mertesacker je prosao ljekarski,imace platu oko 8o.000 funti.
                            Parkova mana je kao sto ste vidjeli iz videa je sto mora do januara 2013 u vojsku natrag u Koreju. Jedini nacin da se to ne desi jeste da osvoji medalju na olimpijskim igrama ili azijsko prvenstvo.
                            Pregledao sam dosta videa ima ubitacan pas mislim da bi mogao biti dobar u tandemu sa RvP-om.

                            Comment


                            • Originally posted by Funkerman View Post
                              Mertesacker je prosao ljekarski,imace platu oko 8o.000 funti.
                              Parkova mana je kao sto ste vidjeli iz videa je sto mora do januara 2013 u vojsku natrag u Koreju. Jedini nacin da se to ne desi jeste da osvoji medalju na olimpijskim igrama ili azijsko prvenstvo.
                              Pregledao sam dosta videa ima ubitacan pas mislim da bi mogao biti dobar u tandemu sa RvP-om.
                              Šta je ovo

                              Ovo je ludo

                              EDIT: I Mertezaker potpisuje, to su već 3 pojačanja za Arsenal.

                              Golman Poljak, Andre Santos, Mertezaker, Vermalen, Sanja, Vilšir, Song (Diabi), Volkot, Žervinjo, Aršavin (ili novo pojačanje). Van Persi (Park)...

                              Treba još jedan igrač na sredini i to je to. Bravo za Vengera. Samo da se pokažu ova pojačanja da ne budu promašaji...
                              Last edited by Il Capitano; 30-08-11, 23:05.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Monday morning...Mrs Wenger: Wake up Arsene, its 9 already!
                                Arsene: What? They scored another one?

                                Comment

                                Working...
                                X