Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Mozda bude prenos na onom nemackom kanalu Sport 1(bas sada gledam na njemu Chelsea - Birmingham).
    Nista od toga...
    http://www.sport1.de/dynamic/tv-programm/

    Nego, nikako da pitam. Igra li neko od vas hattrick ?
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Evo Miyaich prvi put zaigrao za Bolton nije mu trebalo 5 minuta da da gol
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Arsenal: Fabianski, Sagna, Djourou, Vermaelen, Coquelin, Arteta, Song, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Gervinho, Van Persie.
        Subs: Rosicky, Szczesny, Walcott, Squillaci, Arshavin, Chamakh, Benayoun.

        Gibbs nije otputovao navodno nije fizicki spreman za tekmu ali dobra je postava Zervinjo i Ox ima da bude veselo
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • kad je izvlacenje za cevrtfinale?

          Comment


          • Loš Arsenal danas totalno. Odbrana skroz ispod nivoa, očigledno da je onaj poraz od Milana ostavio dubok trag među igračima Arsenala. Ništa ni od FA Cupa ove sezone...
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Ne znam sta da kazem ostao sam bez teksta necu nikog da kritikujem ,sledeca stvar koja nas ceka naleto je najverovatnije odlazak Persija i postujem njegovu odluku ovo sto nam se desava ove godine je i vise od sramote .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Na leto odlazi Van Persi a zatim Song, a verovatno i Rosicki,Arsavin a kad ode Van Persi i Song verujem da ce i Remzi,Vilser jer zasto bi da igraju za Arsenal.A Venger ce kupovati igrace koji su nepoznati i od njih praviti zvezde i ova godina bez trofeja,mislim sta reci posle poraza od tima koji smo pre 7 dana pobedili.Pobedonosni go je postigao Anri.Mislim da Wenger treba da napusti Arsenal,da se izvrsi rekonstrukcija tima i tek tada se mozemo nadati trofeju jer dalje ovako vise ne ide.

                Comment


                • Zasto bi Remzi igrao za Arsenal?Pa verovatno zato sto mu je alternativa da sedi na klupi u Kardifu.Klipan je i danas pokazao da je pogresio sto je izabrao fudbal umesto ragbija,mada sumnjam i da je za to.

                  Sto se danasnjeg poraza tice,potpuno ocekivano.Prosle nedelje smo pobedili Sanderlend jer tada njima nije igrao Sesenjo,a nama Djuru i Skilaci.Danas je sve bilo drugacije,i voila,izbaceni smo iz jos jednog takmicenja.

                  Aj da nekako budemo cetvrti,pa da se i sledece godine blamiramo u Evropi

                  Comment


                  • Od svih tih sto si reko samo ne bi voleo Vilser da ode.Za Persija ovo nam je mozda zadnja sansa da uzmemo velike pare,Remzi me uopste ne zanima, mozda jeste on talenat ali nista dosad nisam video od njega,osim 4 nesrece xD Mozda i bolje da ode,ako daje golove u nekom drugom klubu niko nece da umre.
                    Sad za Songa nemam pojma,dobar je on,njega ne bi dao.
                    Da se ja pitam,a ne pitam se,ja bi na leto prodao Volkota, Rosickog, Arsavina, Remzija, Persija, Samaka, Bendtnera i Sanju. Sanja ne znam zadnj put kad je imao neku dobar centarsut, nije los u odbrani ali kako se igra danasnji fudbal igra u odbrani mu nije dovoljna.
                    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                    Comment


                    • Kolike god mi pare uzeli za Robina,nece biti dovoljne da se dovede neko njegovih kvaliteta.Jednostavno on je trenutno najbolji napadac na svetu.I jos je kapiten i vodja ekipe.To bi znacilo da menjamo kapitena svake godine,da ta kapitenska traka sluzi samo da se za igraca dobije koji milion vise.To verovatno jeste ruzna istina,ali ja ne mogu i necu da je prihvatim.Radije bih da padnemo pod stecaj nego da prodamo Robina.

                      Sanja je jedan od najboljih desnih bekova Premijer lige.Odsustvo dobrih centarsuteva verovatno ima veze sa tim sto mi nemamo ofanzivnog igraca koji je sposoban da nadskoci protivnika,osim Kachamaka koji je umro ili tako nesto.Ostale koje si naveo bih prodao bez razmisljanja.

                      Comment


                      • Evo sad smo ispali iz Kupa i Lige Sampiona trenutno smo cetvrti kad bi smo pobedjivali sve do kraja verujem da bismo bili cetvrti ALI posto Arsenal moze od svakog da izgubi verujem da cemo sledece godine igrati u Ligi Evropi,da ce vecina igraca otici oni koji vrede nesto a ostali ce ostati a sto se tice kupovine novih igraca Venger ce nastaviti da se drzi svoje politike.A sto se tice titule ili nekog drugo trofeja mislim da smo daleko od osvajanja bilo kog trofeja jedino mozemo da osvojimo Emirate kup.Znam da klub nema dovoljno para da bi kupio neka velika pojacanja ali nikako nemogu da razumem zasto dovodimo 'buduce talente' kad ti svi talenti igraju za druge klubove kao pozamljeni igraci.

                        Comment


                        • Inace citao sam da je Ibrahimovic savetovao Robina da ide iz Arsenala ako zeli da osvoji trofej. I slazem se sa tom Ibrinom izjavom. Plus ce i Arsenal zaraditi dobre pare za njega. Mislim da Songa nece prodati, ali cini mi se da Walcotta,Arshavina,Rosickog i tu ekipiu hoce.
                          A Ramseya je trazio i Ferguson u to vreme kad ga je Wenger doveo. Znaci talenat je sigurno cim ga je Ferguson trazio. Kazem opet, dajte mu vremena(sledecu sezonu sa Jackom).
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Arsenal ako proda Van Persia moze slobodno da ugasi svetlo kad bude izlazio,nisu mi jasni sa ovom politikom prodavanje WC igraca i dovodjenje igraca iz druge grupe vrtica 'Cvece'

                            Comment


                            • Kad smo preziveli bez Anrija koji nam je bio glavni target man i gde nam se igra zasnivala nesmalo samo na njemu prezivecemo i bez Persija ako ode.Glavni problem nam je sto ne samo drzimo nego i forsiramo igrace koji nisu za Championship kamoli PL,necu da ih imenujem ali svi znamo koji su . Prvo otarasiti se njih onda pricati o necemu drugom.


                              Evo i jucerasnje statistike cisto da nije sve tako crno bili smo bolji statisticki ali rezultata i igre nigde .


                              Last edited by Lord Gangarić; 19-02-12, 06:34.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Prica se da ce Pep Gvardiola da nasledi Vengera,a da ce Venger da ostane u klubu kao direktor
                                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                                Comment

                                Working...
                                X