Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada sledi paklen raspored, u gostima sa Sunderland-om, pa LS, Tottenham, LFC, LS, Newcastle i Everton..

    Strasno znaci, ali sa druge strane, treba iskoristiti dobru partiju iz ovog kola i nadati se da ce Alex nastaviti da igra kao lud...On i Theo mogu dosta dobrih stvari da nam donesu, a jos kada se Jack vrati, zlo!
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Kako mi je krivo sto nismo doveli Matu covek odvaljuje and btw spanska gamad od novinara pise o dovodjenju van Persija u Barselonu
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ma, da hoce uzeti Dembu, da sa Van Persie-em razbija....

        Demba Ba i Hazard, moze i Marin...i eto...ja zadovoljan.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Ma, da hoce uzeti Dembu, da sa Van Persie-em razbija....

          Demba Ba i Hazard, moze i Marin...i eto...ja zadovoljan.
          Begaj bre, bilo bi greota da jedan od njih dvojica greje klupu.
          Potpisujem, samo dajte 15 miliona evra i svi srecni i zadoovolji, bas kao i kada je MErtezaker presao kod vas.

          Comment


          • Jel ono bjese Van Persiju ugovor istice na ljeto??Ili sam ja nesto pomijesao

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Jel ono bjese Van Persiju ugovor istice na ljeto??Ili sam ja nesto pomijesao
              Da ali sledece godine, valjda...

              Comment


              • Ove godine ulazi u poslednju godinu ugovora tako da sledece godine istice
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • joj sto nece Ibrahimovic onako da osamari jednog naseg igraca pa da izleti napolje i da izbacimo zablje batake

                  Comment


                  • RVP: "Theo will score. Trust me, he will score. He'll get 20 goals at least every season. You'll see. He will, trust me. Have faith in him."


                    Inace Parkov agent je izjavio da ce nas najverovatnije napustiti na leto ako ne bude redovno dobijao sansu za igru
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post


                      Inace Parkov agent je izjavio da ce nas najverovatnije napustiti na leto ako ne bude redovno dobijao sansu za igru
                      pa nije mi jasno zasto su ga doveli kad covek non stop greje klupu

                      Comment


                      • Igrao je samo dve utakmice cini mi se protuv Uniteda i onu u kupu sto nije bio prenos nigde ,jbg sjebao ga Anri
                        Jbt i Frimpong propusta sezonu zbog povrede taman kad je poceo solidno da igra u Wolvsima
                        Last edited by Lord Gangarić; 06-02-12, 14:41.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Igrao je samo dve utakmice cini mi se protuv Uniteda i onu u kupu sto nije bio prenos nigde ,jbg sjebao ga Anri
                          Jbt i Frimpong propusta sezonu zbog povrede taman kad je poceo solidno da igra u Wolvsima
                          koi maler jel u kom si to mesecu trudnoce

                          Comment


                          • Sedmi mesec
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • pa stomaku koliko vidim ce da budu 2-ke
                              ko nam je za sad najblizi od igraca da se vrati u igru od onoliko povreda,jer znam da smo ostali bez Wilshere za ovu sezonu?

                              Comment


                              • Gibbs i Diaby su najblizi ne znam tacan datum doduse vazno je da su na sajtu okacili 20000 playera i svakakvih govana gde mogu da uzmu pare a da listu povredjenih moramo sa lupom da trazimo
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X