Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Samo da nam još ne pogine ovaj Park Young u toj vojsci
    Kakve smo srece,ne bi me cudilo xD
    Ajde Arsene kupuj te igrace pa da sa nestrpljenjem cekamo prvu sledecu utakmicu
    EDIT:
    Vidim da se na nekim forumima spominju Heski u zamenu za Bendtnera, da M`Vila ili Hazard dolaze 100%,Clint Dempsey,Maluda,Alex,Podolski...
    Last edited by Bendtner; 31-08-11, 16:14.
    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

    Comment


    • Ajde bre vise i taj vezni da dođe, mislim dva vezna, Hazard i M'Vila....
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ništa od Honde i Lansbury otišao na pozajmicu u West Hem
        Last edited by Lord Gangarić; 31-08-11, 16:54.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Ništa od Honde i Lansbury otišao na pozajmicu u West Hem
          Steta za Hondu, bio bi pun pogodak...
          U ovom trenutku toliko glasina ima za Arsenal da to nije normalno... Povezani ste sa barem 20 igraca...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Velike su sanse kako citam u ovim trenutcima da Arteta potpise. Cini se da je on blizi Arsenalu nego bilo ko od ovih spominjanih veznjaka. Mnogo je izvora, da ne nabrajam.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Malo smo ponudili samo 10 miliona sumljam da će ga dati za te pare
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Voleo bih da vidim artetu vise nego ikog

                Comment


                • Just had confirmation from Pam that Arteta is the man coming in...
                  Arteta will be the last signing of the day. #Arsenal
                  LeGrove
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Neka dodje....ne treba nam niko vise

                    Comment


                    • Kad bi nam došao mogli bi da igramo 4 2 3 1 deep on i Song da igraju odbrambene vezne napred Gervinho Wilshere Walcott špica RVP au sine
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • ja bih pre artetu gurnuo iza RVP-a nego wilshere-a, al ajde, kako god.....samo da dodje

                        Comment


                        • Arteta je vjerovatno najbolje rijesenje, jer je iskusniji od ovih klinaca, stariji i dugo u PL. . Inace, pored Arsenala, i onih praznih 10 mjesta, simpatisem Ajax i Lazio, a nakon njih i Everton. Najvise gotivim Bejnsa, Pienara dok je bio tu, a zatim Artetu i Felainija. Medjutim, taj covjek je sklon povredama. Bio je velika nada kako spanskog fudbala, tako i u Evertonu i svakako je njihov najbolji igrac, ali te povrede ga ubise i bojim se, kakve smo srece da ce se ipak Remzi naigrati. Nadam se jos jednom veznjaku, jer je Lenzburi na pozajmici, a nama treba veznih igraca, kratki smo.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Ja kontam da nam jedan sigurno a možda čak i dva vezna mogu doći čim je Lansbury otišao na pozajmicu nego čekamo nije sve gotovo još uvek xD
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Jbt, pa on ima 29 godina. Ne treba nam Arteta u tom slucaju. Ne znam zasto sam mislio da je oko 27.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Ma dobar je bre....samo nek gura

                                Comment

                                Working...
                                X