Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo Wengerova presica
    Arsenal manager Arsene Wenger:

    "They are team with quality and are very efficient, they are a good side, so congratulations to Bayern.

    "Let's not hide the truth it will be very difficult [in the second leg] and we will try to make the impossible possible. We will try to play like we do at home and try to change the score. The third goal makes it very difficult but we will try.

    "Our fans were fantastic tonight, we were very disappointed we couldn't give them the win they wanted of course. But [losing to Blackburn] it was not the best preparation mentally, but the players worked very hard and gave absolutely everything, I believe the third goal was a mental blow for the team, but it's very difficult when you are 2-0 down."
    Pa onda

    Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Mertesacker 8 miliona funti,Koscielny 8,5 miliona funti,Santos 6,5 miliona funti,Gervinho 10,5 miliona funti,Park 2 miliona funti,Squillaci 3,5 miliona funti,to je vec oko 40 miliona funti.Jos se tu mogu dodati Ramsey 5 miliona i Arshavin 15 miliona koji zadnji godinu i po dana ne igra nikako.

    Ja postujem Wenger-a i smatram ga za jednog od najboljih trenera,ali se polako poceo gubiti,sve vece investicije je skoro promasio i ima dobar dio zasluga u ovim losim rezultatima.
    Pero flop? OK

    Kos flop? OK

    Santos, je majmun. 6.5 m

    Gervinho je idiot u klubu, superstar u reprezentaciji. 10.5 m

    Park je bio marketinski potez, prodano bruka dresova u Koreji tako da ne vidim zasto je on na listi kada je trodupla cifra zaradjen samo od marketinga na njemu. Al eto 2m

    Sqilacci, ovo je dovoljno

    Ramsey je doveden prije bruku godina kao najveci talent, slomio nogu i od tad se ceka na njega. Sigurno nije FLOP

    Arshavin je za svojih 15 m odigrao odlicne 2 sezone.

    Sve u svemu ovdje si naveo vrlo dobre obrambene igrace individualno koji su dovedeni za ispod 15 m. World Class defanzivci kostaju preko te cifre, ne znam koliko je David Luiz placen, ali on je isti tip kao i Kos mozda cak i veca kiksara od njega. Kada se uporede Wengerovi flopovi, i flopovi drugih klubova nema se sta tu pricati.
    Last edited by maliajnstajn; 19-02-13, 22:38.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Duze se ceka Ramsey nego Godo.

      A ja Per-u dzabe ne bih imao u ekipi.Bandera covjek i opet ne moze duela dobiti,a da ne spominjem da je najvece njegovo umijece dodati prvom do sebe i da je spor uzasno.Dovoljno pogledati kako mu je Van Buyten pobjegao veceras kod gola,ispratio ga je samo pogledom.

      Sto se tice Koscielny-a treba grah bacati kako ce odigrati.U ligi brat bratu ima 15 boljih stopera,a to Arsenal ne smije dopustiti.Ni Luiz mi nije nesto pretjerano drag,ali je profesor doktor za obojicu.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Ajde molim te objasni mi kako je van Buyten pobjegao Mertu koji je stajao na petercu, a van Buyten na jebenih 11 m? Uopste ga nije cuvao Pero, vec mali Arteta i to je greska organizacije. Per je cuvao Mandzu...

        Luiz nije nikakav profesor doktor za njih. Skupo pojacanje koje je meni isto kao Kos. Kiks igrac. Umije odigrat doktorski, a onda se posrat usta cijeloj ekipi sa gluposcu...
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Cuj David Luiz isti kao Koss

          David Luiz je prosle godine izdominirao u LS-u i FA kupu pa Chelsea dodje do titule koliko se ja sjecam,oni nisu sa iste planete da si ti meni ziv i zdrav,kakav crni Francuz kiksara i po,jeste Luiz budala ali brate to se ne poredi,za 20 miliona to je tata realno...

          Wenger je previse dobrih transfera napravio da bi se sada sporili oko ovih koje je promasio,ali ovo sam siguran,Wenger je veceras postavio igru bukvalno kao pocetnik,jeste Bayern jaci ali ovo je jedan takticki fijasko sa svakog moguceg pogleda,mnogo je tu zaostao za ovim najboljim trenerima sada
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Ajde molim te objasni mi kako je van Buyten pobjegao Mertu koji je stajao na petercu, a van Buyten na jebenih 11 m? Uopste ga nije cuvao Pero, vec mali Arteta i to je greska organizacije. Per je cuvao Mandzu...

            Luiz nije nikakav profesor doktor za njih. Skupo pojacanje koje je meni isto kao Kos. Kiks igrac. Umije odigrat doktorski, a onda se posrat usta cijeloj ekipi sa gluposcu...


            0:21
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Ma da se mi ne lazemo i Kos je dominirao prosle sezone poprilicno u obrani Arsenala, ali je isto tako grijesio mnogo. Luiz jeste igracina, ali je kiks igrac. Mozda sada subjektivno previse sagledavam situacije zbog tekme, ali ne znam meni se tako cini da je Luiz kiks igrac kao i Kos.


              Sto se tice taktike vec sam rekao, greska je bila previse oprezan pristup igri je kostao Arsenal. Pocetnicki nije postavljena tekma. Sam posjed lopte u oba poluvremena govori za sebe. Arsene je na to ciljao, da ima skoro 60% posjeda i tu je uspio, ali je pogrijesio jer je izabcio Girouda koji je mnogo bolji u prekidima kako ofanzivnim tako i defanzivnim za Remziku koji je solidno odigrao.

              Walcott nije mogao mnogo, ali to je bila neka egzibicija. Da, pogrijesio je samo u tome sto je mjenjao Girouda i Podolskog nikako drugacije. Da je Giroud igrao od prve min, van Buyten se ne bi prosetao onako kod gola, a i mnogo onih lopti koje su isla na Thea bi bile spustene i zadrzane u posjedu, jer je Walcott bio nemocan protiv one dvije gormade od stopera.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Spoiler


                0:21
                Moja greska, IZVINJAVAM SE.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Covjek je stavio Walcotta izmedju Dantea i Van Buytena,to mi je bas pocetnicki,ne znam sta je ocekivao od Thea,evo ja ga ne volim nikako ali zaista ovdje nije mogao nista i tu je Wenger kriv...ne volim ni Girouda nikako ali je veceras morao poceti,morao jednostavno...

                  Rosicky je isto bio neophodan u ovoj ekipi Arsenala jer jednostavno danas niko pas nije mogao kako treba da sastavi,a on ima to nesto u sebi jos uvijek.Podolski po krilu slovom i brojem prosao jednom.Covjek je jbt tanak kao krilo ove sezone bio i protiv daleko slabijih ekipa i igraca,a sta je Wenger danas ocekivao,da ce se naigrati pored najboljeg desnog beka na svijetu Philipa Lahma,daj molim te

                  Ramsey je nekim cudom cuvao na prvoj stativi Van Buytena kod gola to govorim vec treci put,ni to mi nije jasno zasto
                  Last edited by AK47; 19-02-13, 22:59.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • U defanzivne greske ne bih. Znam zasto je postavio tako utakmicu i pogrijesio je samo u tom segmentu, Podolski i Giroud. Olivier je morao da igra. Santi na krilo, Jack na desetku, Walcott na drugo krilo i Olivier spic. Remzika i Arteta zadnji vezni. Mnogo bolje bi bilo uvjeren sam.

                    Ne znam ni ja sta je ocekivao, ali Walcott nijeimao lopte dobre, a kada je imao bio je sam izmedju 10 igraca Bayerna.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ja ne volim Walcotta to znas,ali 1% nije kriv za nesto veceras,on prosto nije za tog centralnog spica,a pogotovo ne sam izmedju onakve dvije masine...

                      Rekao sam da necu da prisjedam pa neka stoji ovako,ali par Ramsey i Arteta toliko mana ima da ova stranica nema dovoljno prostora,steta bas steta,meni pravo zao ovog malog,dobar igrac skroz a i gotivan mi je kao lik pravo,slomi se on jadnik veceras
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Kako nama nedostaje desni bek, to je bolno... Coquelin zasluzuje priliku.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Sagna nije centarsut napravio da valja ima decenija.

                          Svaki put kad hoce da centrira digne glavu, pogleda, pa tek onda pokusa centrirat i to mu cuvar iskorisit pridje, smanji ugao i izblokira.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Da se izbori LS sledece sezone, pa da se i dalje mogu dovesti donekle kvalitetni igraci, a ako ne daj Boze ne bude LS sledece sezone, to ce biti raspad sistema bojim se. Mnogo toga treba da se promeni u ovoj ekipi. Dva vezna koja ce igrati sa Jack-om, jedno krilo i jedan napadac, odbranu ne smem da spomenem.:S

                            Bolje da je brat moj Bellerin igrao umesto Sagne, koji je krsina raspala ove sezone.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Najveci problem Arsenala ove sezone je sto nisu zamenili Songa, covek je kidao prosle godine, od defanzive do ubitacnih asistencija. Steta sto je otisao, sa Santijem i Jackom bi mogao dosta da uradi...
                              sigpic

                              Comment


                              • Po Wengeru je lakse se plasirati u LP sljedece sezone nego ove godine proci dalje

                                Ja vjerujem jos uvijek u cudo. Schwini ne igra, a tamo ako Martinez zvjerina dobije crveni ili bilo ko onda Arsenal ima sanse da ih napakuje do vrha, ali puno, puno stvari treba se potrefi da bi Arsenal imao sansu da daje golove Bayernu... Ovako je dosta nemoguce, ali eto ja jos uvijek vjerujem da ce se neka sreca desiti i vratiti sav baksuzluk Arsenalu...
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X