Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dale brate, nemoj da se uvredis, osetljivi su na Jack-a.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Odo da slusam brata Wengera kako own-uje novinare

      Sutra po pobjeduuuuuu
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Po meni jedina sansa za prolazak Bajerna je: ne primiti gol kod kuce i dati ga u gostima.
        Dakle danas je cak i pozeljno odigrati 0:0, mada to bas i nije realno. Po meni Walcott i Giroud mogu svakoj odbrani da daju gol, a Jack i Santi ce da izdominiraju danas na sredini. Ocekujem vecu aktivnost Jack-a u odbrani i tamo da krpi rupe, dok ce dosta da zavisi od same inspiracije Santi-ja. Ne moze covek da namesti nogu nikako, dosta pokusava iz daljine, mogao bi koncano pasti taj njegov gol iz daljine. Nadam se ovo nece biti jedna od njegovih "tihih" utakmica.

        EDIT: "Lukas Podolski has scored three goals from three shots on target in the Champions League" - zanimlljilo, vrlo zanimljivo. Valjda ce sutnuti bar jednom u gol. .
        Last edited by Gologuzan; 19-02-13, 07:30.
        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

        Comment


        • Veceras ocekujem jednu od ove dvije postave.:

          Woja-Sagna-Pero-Kos-Verma-Arteta-Remzika-Jack-Poldi-Santi-Theo

          Ili

          Woja-Sagna-Pero-Kos-Verma-Arteta-Jack-Santi-Poldi-Giroud-Theo.

          Kos je navodno spreman za utakmicu.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Vazno je da se ne primi gol. Bice jako tesko, ali ako se vec ne moze dobiti, da bude barem 0-0.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Veceras ocekujem jednu od ove dvije postave.:

              Woja-Sagna-Pero-Kos-Verma-Arteta-Remzika-Jack-Poldi-Santi-Theo

              Ili

              Woja-Sagna-Pero-Kos-Verma-Arteta-Jack-Santi-Poldi-Giroud-Theo.

              Kos je navodno spreman za utakmicu.
              Nek bude ta bez Remzike .
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Formacija s Remzikom je defanzivan prilaz, bez njega ofanzivan. Vidjet cemo da li je Wenger dosao do pozicije da ga boli kurac i gdje ce sve karte u napad staviti ili ce to biti ponovo oprezni Wenger iz Milana prosle godine...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment



                • Poldi je spreman


                  EDIT: Kos izjavio " ready for the battle " ,znaci verovatno Verma na beka...
                  Last edited by Lillard; 19-02-13, 12:27.
                  sigpic

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Veceras treba da sacuvamo nasu mrezu to je veoma bitno za revans,moramo da budemo maksimalno kocentrisani,da ginemo za loptu,markirace verovatno veceras Wilshera tako da bi Cazorla mogao da bude odlucujuci faktor veceras,mislim da bi u napadu trebali da igramo u kombinaciji spic Podolski,gore Walcott dole Cazorla,sredina Wilshere,Arteta,Coqelan,odbrana Sagna,Per,Kos,Verma,ne znam mogao bi da konkurise i Diaby,moramo da udvajamo Riberija,na levoj strani daj boze da igra Miler a ne Roben,zato sto veceras nemamo pravog levog beka,lakse ce Vermi ici sa Milerom koji je sporiji od Robena

                      Comment


                      • Remzika pocinje veceras vrlo vjerovatno. Kao glavni cilj mu je da cuva Shweinstaigera(valjda se ovako pise )

                        Inace evo brat Wenger koji ne voli da trosi pare je htio Gustava u januaru...

                        http://www.goal.com/en-gb/news/2892/...idfielder-luiz
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ja imam neki predosecaj da cemo dobro proci danas.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Nadam se pobedi Arsenala bas iz razloga sto su ih svi uvukli u taj mod autsajdera. Ne igra bilo koja ekipa osminu finala LS. Svi misle da ce Bayern lagano doci do pobede u sta sumnjam, stari je lisac Wenger i nece sigurno dozvoliti sramotu na Emiratima.
                            Wenger smislja genijalnu taktiku i Giroud postize pobedonosni pogodak.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Nadam se pobedi Arsenala bas iz razloga sto su ih svi uvukli u taj mod autsajdera. Ne igra bilo koja ekipa osminu finala LS. Svi misle da ce Bayern lagano doci do pobede u sta sumnjam, stari je lisac Wenger i nece sigurno dozvoliti sramotu na Emiratima.
                              Wenger smislja genijalnu taktiku i Giroud postize pobedonosni pogodak.
                              Skroz se slazem s tobom. Svi moji prijatelji/poznanici su potpuno otpisali Arsenal i ocekuju laganu pobedu Bajerna. Pustio sam ih da tako misle i osecam da ce da se (ne)prijatno iznenade. Takodje mnogo njih je igralo cistu dvojku na Bajern na kladionici.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Mnogo se skuplje prodaje koza u LS nego u FA kupu ili PL. Ne verujem da ce doci dvojka bez obzira na ovako snazan Bayern, nebrojano puta se ovakva situacija ponavljala u proslosti, i takozvani "autsajder" je uvek nalazio nacin da izadje sa favoritima. Ko je prosle godine ocekivao od Celzija da ce izbaciti Barselonu, niko, naravno sem navijaca Celzija koji su verovali u pobedu. Svi ostali su bili skeptici, naravno i ja.
                                Domaci teren se ne prodaje tako lako.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X