Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Ovo je neko prozivanje.

    Znači prethodnih 20-30 katastrofalnih mečeva nema veze, važno je ovo danas, sad može opet do januara da se zajebava, jbt. koja logika. Polako, ne zalećimo se sa Mesutom.

    Sad bih ja mogao da kažem da mu se namestila situacija na terenu, malo igrača, puno prostora, ali neću. Reći ću svaka čast za današnju igru i nadam se da će nastaviti ovako.

    Rekao sam da je ovo dobar prelazni rok, Alexis i Velbek su igrači koji prave razliku.
    Ovdje je slucaj sto je bas pritisak veliki bio i on odigra dobro na vrlo teskom gostovanju protiv dobre ekipe kakva je ove sezone Villa

    Moras da imas razumijevanja za covjeka koji je spor dosta,a stavlja ga na krilo.Meni licno to bi bila tortura za noge i mozak

    Prva asocijacija na krilo ti sigurno nije fenomenalan pregled igre i odlican pas,nego cista fizika
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by goku View Post
      Ovo je neko prozivanje.

      Znači prethodnih 20-30 katastrofalnih mečeva nema veze, važno je ovo danas, sad može opet do januara da se zajebava, jbt. koja logika. Polako, ne zalećimo se sa Mesutom.

      Sad bih ja mogao da kažem da mu se namestila situacija na terenu, malo igrača, puno prostora, ali neću. Reći ću svaka čast za današnju igru i nadam se da će nastaviti ovako.

      Rekao sam da je ovo dobar prelazni rok, Alexis i Velbek su igrači koji prave razliku.
      Ne valja ti to sto radis Goku . Sto ga vise pljujes, to se vise blamiras. Samo stavis Mesuta na njegovu prirodnu poziciju i brat dominira, nema tu velike filozofije.

      Comment


      • Originally posted by PRINCE View Post
        Ne valja ti to sto radis Goku . Sto ga vise pljujes, to se vise blamiras. Samo stavis Mesuta na njegovu prirodnu poziciju i brat dominira, nema tu velike filozofije.
        A u kojem delu današnjeg posta sam ga pljunuo?

        Ovo za blamiranje neću komentarisati, neću se spuštati na tvoj nivo.
        Last edited by goku; 20-09-14, 20:21.

        Comment


        • Realno je da Mesut igra u sredini stalno, ali je fazon sto je Remzika njega gusio i ostajala je rupa na krilu, plus nisu mogli da se razumiju. Danas Remzika poceo malo povucenije, a Mesut imao vise prostora i to je to
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kako se izlupao ovdje telegraf, nenormalno. Prvo su spekulativno rekli da je wage bill narastao na preko 190m funti, sto nije logicno jer, teorije nema da 5 igraca koji su dosli zaradjuju 26m godisnje, plus otislo isto tako par igraca, znaci lupanje. U maju 2014. cifra za plate bila "Wage costs of GBP166.4 million (2013 - GBP154.5 million) represented 55.7% of football revenue (2013 – 63.6%)"

            Onda kako su hladno lupili da je godisnja rata kredita oko 34m funti, Ta cifra je ustvari GBP27.5 million.

            Lupanje, nek zaposle nekoga ko zna sa brojevima, pa onda nek objavljuju ovakve analize.

            Sto se tice svega toga, iskreno nemam nista protiv porasta wage bill-a, jer se moze jednostavno. Dotok novca u klub je nenormalan, drugi najveci u ligi, sto je respektabilno kada shvatimo da United ima 16k mjesta vise na stadionu i da imaju Drvenog, marketing maga
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • A reci mi koliki je profit na osnovu tog izvještaja, odnos prihoda i rashoda? Čisto onako informativno pitam.

              Comment


              • Originally posted by conviction View Post
                A reci mi koliki je profit na osnovu tog izvještaja, odnos prihoda i rashoda? Čisto onako informativno pitam.
                4.7m funti, zakljucno sa 31. majem 2014.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  United ima 16k mjesta vise na stadionu
                  Da samo što Arsenal ima oko 12 miliona, a Junajted oko 8 miliona od karata (kada bi računali da svi uzmu godišnju), jer fino cepate po džepu

                  Comment


                  • Originally posted by Deni View Post
                    Da samo što Arsenal ima oko 12 miliona, a Junajted oko 8 miliona od karata (kada bi računali da svi uzmu godišnju), jer fino cepate po džepu
                    Oko 43k su sezonske karte, ja mislim, a moguce je da sam bas fulio, provjerit cu to. Vi cete ove sezone popusti zestoko zbog neigranja LP na kartama, al eto nadoknadit ce to drveni, sa nekom promotivnom tekmom za neki kineski deterdzent.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • 43 hiljade funti je sezonska karta?!?!?

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        43 hiljade funti je sezonska karta?!?!?
                        Ne, nego 43 hiljade ljudi ima sezonsku kartu, barem to ja mislim, nisam siguran, moguce je da sam fulio bas bas.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ne, nego 43 hiljade ljudi ima sezonsku kartu, barem to ja mislim, nisam siguran, moguce je da sam fulio bas bas.
                          Pa bas citam i pretpostavljam da se nismo razumeli jer mi je nemoguce da su toliko.

                          Mada ako je kapacitet 60k a 43k ode na sezonske plus su jos i najskuplje u PL, svaka cast.

                          Comment


                          • "Arsenal have approximately 45,000 season ticket holders and 150,000 members, many of whom come to games.

                            Evo ga, nasao sam

                            Impresivna brojka definitivno
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment



                            • Prava pozicija ,prava igra i zalaganje na terenu,cak sam procitao negde da je i najvise pretrcao...
                              sigpic

                              Comment


                              • Poslednjih par dana pise se da je dogovoreno 11 miliona funti za Kediru, njemu ugovor istice u junu.. Ne znam da li se neko ozbiljniji oglasio povodom ovoga..

                                Edit: http://www.mozzartsport.com/vesti/ne...ona-evra/85245

                                Predobar je naslov
                                Last edited by Dimitrije; 22-09-14, 16:25.

                                Comment

                                Working...
                                X