Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dimitrije View Post
    Poslednjih par dana pise se da je dogovoreno 11 miliona funti za Kediru, njemu ugovor istice u junu.. Ne znam da li se neko ozbiljniji oglasio povodom ovoga..

    Edit: http://www.mozzartsport.com/vesti/ne...ona-evra/85245

    Predobar je naslov
    za naslov!
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Bio bi dobar transfer samo znam da je pre kocila plata koja je trebala da bude nenormalna
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Debusi dakle definitivno do januara nece igrati. Cembers ce tu biti prva opcija, ali ako se uzme u obzir da nam je on 3. stoper, sve mi nekako govori da je ovo jedinstvena prilika za mladog Belerina da se pokaze i dokaze. Usput, kakav je on bio protiv Borusije, nisam bio u prilici gledati taj mec ( a i ne potezem radikalne mjere da bih gledao LS, ne kao za PL )? I, moze li neko malo objektivnije da mi sumira karijeru Kokelana? On je covjek bio takav talenat i odigrao nekoliko odlicnih utakmica za Arsenal, a nisam ga pratio u njemackoj, tako da mi sad nista nije jasno. Vidim samo da ga Profa ignorise, kako za pozicije veznog tako i za pozicije desnog i lijevog beka.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Coq je spor, ali ne po pitanju brzine trcanja vec po pitanju reakcije. Mnogo mu kasni reakcija i nije dovoljno dobar za PL, veceras ce igrati vjerovatno lijevog beka u kupu.

          Belerin protiv Borusije je bio sasvim solidan, kada u obzir uzmemo kakvi su ostali bili on je bio medju najboljima.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ja jedva cekam da vidim Chubu veceras Nadam se da ce i Kembel dobiti priliku od pocetka...

            Comment


            • Prenosi li ko?
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Niko od ovih domacih.. Moracemo da trazimo inostrani strim

                Comment


                • Igrat ce vjerovatno i Chubastic i Joel od prve min. Takodjer ocekujem i Rosickog i Poldia, cak je mogucei da Diaby odigra odredjeni period utakmice
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Igrao je vec dve utakmice za podmladak..

                    Comment




                    • Dve legende svetskog fudbala.

                      Comment


                      • Ne vidi se slika, ali pretpostavljam da su Ziru i Maradona na istoj?

                        Comment


                        • Arsenal: Ospina, Bellerin, Chambers, Hayden, Coquelin, Rosicky, Diaby, Wilshere, Alexis, Campbell, Podolski

                          Subs: Martinez, Gibbs, Mertesacker, Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Ajayi, Akpon

                          Joel ,Hayden,Diaby ,Ospina, fino
                          sigpic

                          Comment


                          • Jos samo postavlja pitanje gdje nafatati dobar strim
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • http://www.atdhe.cc/soccer/stream-37...vs-southampton

                              http://sportcategory.tv/soccer/arsen...ampton-fs4gjdb

                              Za sada rade oba dobro.. Verovatno ih ima jos na ovim istim sajtovima...

                              Southampton team: Forster, Clyne, Fonte, Gardos, Targett, Wanyama, Schneiderlin, S. Davis, Tadic‡, Mane, Pelle

                              Jako ozbiljan tim su i oni izveli...
                              Last edited by Dimitrije; 23-09-14, 19:16.

                              Comment


                              • Nema se sta zamjeriti, Southampton izasao u skoro punom sastavu. Bellerin, Diaby, Sanchez, Wilserica i Joel polozili veceras. Ostali su blago receno bili ocajni.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X