Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Odlican bio danas, velika steta ako je povreda ozbiljna, znamo kako se sporo vraca u ritam nakon povrede.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Meni je isto izgledalo u prenosu da su zaustavili pogrešan trenutak, ali sam ovde video da je sve okej, tj. da je lopta pala ispred linije posle odbrane.

      Comment


      • Mogao bi vala Cembers na zadnjego veznog, deluje mi mnogo sigurnije na lopti nego Flamini.. A pokazao je i da ima ne sutinu nego suterdu
        Jos jedna stvar.. Idemo na Celski bez Remzija i Artete sigurno, a verovatno i Vilserice.. Ja stvarno ne znam ko ce tu da igra..
        Last edited by Dimitrije; 28-09-14, 22:04.

        Comment


        • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...FB_mirror_main

          aj, fala @rcu
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Mene samo plasi Flamini u toj vezi.. U crno ce nas zaviti covek protiv Celsija...

            Comment


            • Remzika najmanje mjesec dana out

              Alexis nije igrao u prvoj zato sto usporava pasove, te rade na treninzima da se brze oslobodi lopte. Jebote on je igrao u Barceloni i kad skontas kakve oni pasove imaju, onda pogledas Arsenal i mi imamo jos brze pasove, vjerovatno zbog brzine samog fudbala i presinga
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Presla liniju lagano samo da li punim obimom ili je malo kacila to je pitanje. Oni su ladno prikazali na onoj tehnologiji trenutak kada je golman intervenisao a lopta je tek posle toga usla u gol...Dali tolika pare za to a ne valja nista.

                Last edited by Lillard; 29-09-14, 18:08.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Lillard View Post
                  Presla liniju lagano samo da li punim obimom ili je malo kacila to je pitanje. Oni su ladno prikazali na onoj tehnologiji trenutak kada je golman intervenisao a lopta je tek posle toga usla u gol...Dali tolika pare za to a ne valja nista.
                  Pusti sliku, tu je lopta u skoku. Eno imaš gore snimak, lepo se vidi kad staviš full screen HD da nije prešla liniju.

                  Evo i ovaj ugao.
                  [VINE]OZHzK6q2VIF[/VINE]
                  Last edited by Abel; 29-09-14, 18:15.

                  Comment


                  • Ne radi ti snimak Ne kazem ja da je gol ali u svakom slucaju nisu trebali gledati poziciju lopte odma kada je golman odbranio jel tada nije bila najbliza liniji nego tek posle.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Remzika najmanje mjesec dana out

                      Alexis nije igrao u prvoj zato sto usporava pasove, te rade na treninzima da se brze oslobodi lopte. Jebote on je igrao u Barceloni i kad skontas kakve oni pasove imaju, onda pogledas Arsenal i mi imamo jos brze pasove, vjerovatno zbog brzine samog fudbala i presinga
                      Vengeru smeta sto ,,jedino,, Sancez trci i radi presing, ne uklapa mu se u koncept igre

                      Comment


                      • Ma taj presing i trcanje je super, problem je sto uzme loptu upusti se u ludacke driblinge i gubi loptu, posebno kad se otvori prilika za kontru. Valjda je nakon Borusije skontao da mora da se radi na tom segmetu davanja lopte ranije
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Giroud produzio ugovor do 2018.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ovo sto se gola tice ne valja ni jedan od ova dva ugla , meni nije jasno da li je moguce da nema ni jedna kamera sa strane da moze normalno da se vidi
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ja sad citam o tome zasto Alexis sedi na klupi u poslednje vreme i samo cu reci... Pa ako njemu Alexis usporava igru driblinzima sta rade Wilshere/Ozil/Ramsey na krilu? Prso je on sa mozgom ove sezone posteno, ne kontam njegove poteze.

                              Em nemamo nikakvu igru, a vala ni neke zapazene rezultate, a imamo igrace za nesto konkretnije. A da ne pricam kako iz nedelje u nedelju sve vise uvidjam kako je Wenger ocajan takticar. Veliki covek, poslodavac i sve to, ali postavka taktike, formacije veoma slabo.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Vilser i Remzi ubijaju koliko dave loptu.. Uostalom, sto je onda uopste i dovodio Sanceza? Njegova glavna odlika u Barsi jesu bili fenomenalni driblinzi, ali i pozamasno zadrzavanje lopte..
                                Last edited by Dimitrije; 29-09-14, 23:55.

                                Comment

                                Working...
                                X