Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova tema je postala izvor bisera, na svakoj strani po neki biser
    Last edited by Lion; 17-09-14, 11:37.

    Comment


    • Na koji biser mislis?

      Comment


      • Originally posted by Dimitrije View Post
        Na koji biser mislis?
        Budimo realni brate ovde bisera u zadnje vreme kolko hoces
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Hahahaha, sto jes', jes'.. Ma gledajmo samo vedro i uzivajmo.. Ko zna sta ce Profa da smisli.. Jebo navijanje za Arsenal ako ne grizes nokte i ne cupas sebi kosu.. To je ta draz koju nam svima nama dragi klub omogucava..

          Comment


          • Kad skonta Wengerica da mora promjeniti nazad na 4-2-3-1 e onda ce pocet da se igra, ovo sada ne odgovara Mesutu i nece mu ni odgovarati. Wenger pokusava da izvuce najbolje iz Jacka, ali tako gusi Remziku i Mesuta
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Pretpostavljam da su ti biseri moji postovi o Mesutu. Pod jedan, trebaš biti mnogo prepotentan pa tako olako i sa omalovažavanjem ocenjivati drugačije mišljenje koje nije izrečeno bez argumenata. Pod dva, mene bi bilo sramota da pišem šta Venger treba da radi, gde da stavi Mesuta i u kojoj formaciji da igra. U redu je komentarisati dešavanja na terenu, formu igrača, navijanje, raspored utakmica i slično, ali vaše ulaženje u taktiku je smešno. Koje su vaše kvalifikacije samozvani stručnjaci, jeste li treneri, sportski novinari, imate li ikakvih dodirnih tačaka sa sportom osim onoga kad gledate u TV ekran. Otkud znate šta se dešava na treninzima, kako ko radi, ko ima kakve probleme fizičke i mentalne, ne znamo mi baš sve i na kraju koja ideja je Arsenu u glavi. U redu, ovo je forum, reći ćete da svako iznosi svoje mišljenje i da on tome služi, ali razmislite koliko ste smešni kad to radite.

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                Pretpostavljam da su ti biseri moji postovi o Mesutu. Pod jedan, trebaš biti mnogo prepotentan pa tako olako i sa omalovažavanjem ocenjivati drugačije mišljenje koje nije izrečeno bez argumenata. Pod dva, mene bi bilo sramota da pišem šta Venger treba da radi, gde da stavi Mesuta i u kojoj formaciji da igra. U redu je komentarisati dešavanja na terenu, formu igrača, navijanje, raspored utakmica i slično, ali vaše ulaženje u taktiku je smešno. Koje su vaše kvalifikacije samozvani stručnjaci, jeste li treneri, sportski novinari, imate li ikakvih dodirnih tačaka sa sportom osim onoga kad gledate u TV ekran. Otkud znate šta se dešava na treninzima, kako ko radi, ko ima kakve probleme fizičke i mentalne, ne znamo mi baš sve i na kraju koja ideja je Arsenu u glavi. U redu, ovo je forum, reći ćete da svako iznosi svoje mišljenje i da on tome služi, ali razmislite koliko ste smešni kad to radite.
                Zamisli koliko si ti smijesan sada kada si svoje misljenje kontradiktovao vlastitim argumentom
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Zamisli koliko si ti smijesan sada kada si svoje misljenje kontradiktovao vlastitim argumentom
                  Nisi shvatio iz prve, pomoći ću ti. Nisam ulazio u taktičke zamisli, samo sam komentarisao Ozilovu formu koja je katastrofalna (ne mislim samo ja tako) i za koju mislim da će ostati takva. U jednom ranijem postu sam rekao da razumem Vengera što ga još drži u timu jer ga je puno platio, isto tako verujem da će ga uskoro preseliti na klupu. Ali ne razumem vas navijače koji imate razumevanje za Ozilovo ne zalaganje i lošu igru. Kada neko tako loše igra, on mora da grize i da se bori na svakom delu terena da to kompenzuje. Tu upadamo u začarani krug, Mesut nije tip igrača koji će da izgara i kada nema njegovih kreacija on je potpuno beskoristan, odnosno igrač manje na terenu plaćen 50 milki, za platu 200 hiljada funti nedeljno. I šta će on Arsenalu? Vratiće se Volkot i Gnabry, na klupi su Kazorla, Ox, pa i Kembel, a on će da se izdrkava po terenu. Kako da ne, stavlja njega profa na klupu uskoro.
                  Last edited by goku; 17-09-14, 17:45.

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    Pretpostavljam da su ti biseri moji postovi o Mesutu. Pod jedan, trebaš biti mnogo prepotentan pa tako olako i sa omalovažavanjem ocenjivati drugačije mišljenje koje nije izrečeno bez argumenata. Pod dva, mene bi bilo sramota da pišem šta Venger treba da radi, gde da stavi Mesuta i u kojoj formaciji da igra. U redu je komentarisati dešavanja na terenu, formu igrača, navijanje, raspored utakmica i slično, ali vaše ulaženje u taktiku je smešno. Koje su vaše kvalifikacije samozvani stručnjaci, jeste li treneri, sportski novinari, imate li ikakvih dodirnih tačaka sa sportom osim onoga kad gledate u TV ekran. Otkud znate šta se dešava na treninzima, kako ko radi, ko ima kakve probleme fizičke i mentalne, ne znamo mi baš sve i na kraju koja ideja je Arsenu u glavi. U redu, ovo je forum, reći ćete da svako iznosi svoje mišljenje i da on tome služi, ali razmislite koliko ste smešni kad to radite.
                    Nije se odnosilo samo na tvoje postove. Pod jedan- jasam prepotentan, ali to nema veze sa celom pricom. Ja postujem tudje misljenje, ali ne mogu da postujem kada neko kaze da je Ozil proslost, a Mesi poluproslost ili sta vec. Ovo sto si naveo pod dva mislim da ni sam ne znas sta si time hteo da kazes s obzirom na stepen kontradiktornosti. Niko ovde ne daje lekarske dijagnoze pa da mu je potrebna diploma medicinskog fakulteta. Ti mora da si strucnjak koji prati treninge pa si zakljucio da je Ozil proslost . Zaista besmisleno.

                    I ne znam koliko je pametno ovde pljuvati po Ozilu s obzirom da je brat Akan jako osetljiv kada mu neko dira Ozila

                    Comment


                    • Ozilu treba prilagoditi formaciju, ali Wenger to nece uraditi. U 4-1-4-1 nema klasicnog playa, a Mesut ne moze igrati povucenije. Pokusava da uklopi Remziku i Jacka na stetu Mesuta.

                      Eno napisao sam u temi LS, imali smo Akan i ja jednu raspravu prije nego sto ce Mesut postat igrac Arsenala o tome ko je bolji Fabregas ili Mesut. Evo sad obojica igraju u Engleskoj, pa ovaj prvi objasnjava neke stvari, 6 asistencija u 4 kola...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pa normalno da Fabregas kida kada ga je Murinjo postavio na pravo mesto. Normalno da je i Ozil kidao kod Murinja jer je igrao tamo gde moze maksimum da pruzi. Ali eto, voli Venger da izmislja toplu vodu. Ne bi se ni Fabregas proslavio na krilu.

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCE View Post
                          Nije se odnosilo samo na tvoje postove. Pod jedan- jasam prepotentan, ali to nema veze sa celom pricom. Ja postujem tudje misljenje, ali ne mogu da postujem kada neko kaze da je Ozil proslost, a Mesi poluproslost ili sta vec. Ovo sto si naveo pod dva mislim da ni sam ne znas sta si time hteo da kazes s obzirom na stepen kontradiktornosti. Niko ovde ne daje lekarske dijagnoze pa da mu je potrebna diploma medicinskog fakulteta. Ti mora da si strucnjak koji prati treninge pa si zakljucio da je Ozil proslost . Zaista besmisleno.

                          I ne znam koliko je pametno ovde pljuvati po Ozilu s obzirom da je brat Akan jako osetljiv kada mu neko dira Ozila
                          Ozil jeste prošlost, ali moramo sačekati još neko vreme da to dobije potvrdu. Ne pratim treninge, ali pratim utakmice i vidim šta pokazuje na njima, komentarišem njegovu formu, a ne taktiku kao vi. Imam diplomu fudbalskog trenera, ali bih bio neozbiljan da pričam šta Venger treba da radi. Ja ne znam bolje od Vengera, a vama svima se izvinjavam ako znate. Znam da nisu u pitanju lekarske dijagnoze i životi ljudi, ovo jeste forum, svako iznosi svoje mišljenje, a moje je da je smešno da vi znate bolje od Vengera šta on treba da radi i ne samo to, besmisleno je, a samim tim i potpuno nepotrebno.

                          S druge strane potpuno sam uživao čitajući vaše postove za vreme prelaznog roka, bio sam oduševljen sa koliko strasti maliajnstajn piše o tome. Skidam mu kapu i na onim postovima o ekonomiji kluba, lovi u banci, Gazidisu i psihologiji ljudi koji pljuju novinare koji najavljuju transfere, a ne onoga koji ih nije završio itd.

                          Za Mesija nisam rekao da je poluprošlost, tumačiš pogrešno moje reči i izvlačiš iz konteksta, rekao sam da polako posustaje, da nije na onom nivou od pre 2-3 godine, ali je i dalje u tri najbolja igrača na svetu, bez obzira što više nije u prajmu i ne znam šta tu nije tačno? Mesi je za mene najbolji fudbaler kojeg sam ikada gledao.

                          Pod dva tačno znam šta sam rekao, a ti za to koristiš istu reč (kontradiktornost) kao i maliajnstajn. U prethodnom mom postu sam objasnio njemu, a možeš pogledati i ti boldovane reči i videćeš da tu nema govora o bilo kakvoj kontradiktornosti.

                          Ekipa na ovom nivou ne može da se prilagođava pojedincu, već samo obrnuto, ko to nije u stanju ne ostaje dugo u toj ekipi. Kraj. Ovo je poslednje što sam napisao na temu Mesut Ozil i više ga neću spominjati na ovom pdf-u.
                          Last edited by goku; 17-09-14, 23:25.

                          Comment


                          • Goku, ako ti ne odgovara, onda ne moras ni da pratis nasu temu.. Mi vec dugo ovako funkcionisemo i ne smetamo jedni drugima.. Meni je uvek drago kada se neko prikljuci temi, ali provokaciji mislim da stvarno nema mesta.. Svaka cast tebi na diplomi fudbalskog trenera, ali opet prelako zakljucujes da drugi nemaju pojma i da u nedostatku kvalifikacija nemaju pravo da razmatraju taktiku, formaciju ili bilo sta drugo.. Upravo je draz u tome, ovde smo svi treneri i svi izlazemo svoja misljenja, tako nam odgovara.. Ponavljam, ako smo ti smesni, ti nadji neku ozbiljniju zanimaciju, hobi ili sagovornike..

                            Comment


                            • A dobro, tebi je smesno ako se neko ne slaze sa ,,taktickim,, odlukama Vengera, meni je smesno kako igra Arsenal ove sezone. Ja nisam rob kulta licnosti i da aminujem sve sto kaze i uradi Venger. Ne treba biti neki strucnjak pa videti da je igra Arsenala ocajna, da se Klopara sprdao bez glavnih igraca sa Arsenalom, da smo ove sezone dobili u ligi jedino Palas u 90 i nekom minutu i Besiktas u dvomecu, da je prelazni rok odradjen lose, da imamo samo tri igraca koji mogu igrati stopera, da nemamo dm-a dostojnog kluba, da smo prethodne sezone masakrirani od Sitija, Liverpula i Celzija (a nismo daleko od takvog scenaria ni ove sezone), da je Venger propustio dve zicer sanse da se ozbiljno prikljuci borbi za titulu. Prethodne sezone, sezone kada su Siti, Celzi i Utd dobili nove trenere, umesto to da se iskoristi i da se iskoristi odlican pocetak sezone, Venger je sve uspeo da upropasti tako sto nije doveo kvalitetnog napadaca i dm-a tokom zimskog prelaznog roka, vec Kalstruma. I naravno Arsenal na kraju cetvrti. Sada kada je imao celo leto da resi deficitarne pozicije i da klub nakon prekida crne serije bez trofeja konacno krene u ozbiljnu borbu za osvajanje lige, uspeo je da dodatno oslabi odbranu i da ne dovede dm-a. I onda se pojavis ti i krenes pricu kako Venger uvek zna najbolje.

                              Comment


                              • Da mi ne odgovara, ne bih vas pratio, sve je ok, samo mi se ne svidja taj deo oko komentarisanja taktike. Zašto sam nazvan provokatorom, zato što sam izneo svoje mišljenje? Zadnje mi je na umu da provociram bilo koga, a to za taktiku ne bih ni napisao da neki od vas koji znaju kako Arsenal treba da igra nisu ismevali moje postove o jednom igraču Arsenala.

                                Nisam ni ja rob kulta ličnosti, recimo političare ne podnosim, ali ljude koji se nametnu znanjem i koji tako dugo traju poštujem. Lako je pljunuti po Vengeru, ali on je doveo Alexisa, Čembersa i Velbeka, to nije loš prelazni rok. Sad je problem što svi imaju para, a malo je kvalitetnih igrača dostupno. Velika potražnja, a mala ponuda.

                                Arsenal sad stvarno loše igra, do Premiershipa će teško, ali možda osvoje Ligu šampiona u maju, ko zna.

                                Klopara se zadnje dve godine u Dortmundu sprdao i sa Realom, a sprdaće se ove godine sa mnogima, videćemo kakav će meč biti na Emiratima.

                                Ne kažem ja da Venger zna sve najbolje, greši i on, ali poznaje samu igru bolje od nas i ja ga u tome neću kritikovati, a vi kako hoćete.

                                Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X