Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Debuchy 2 mjeseca, ostecenje ligamenata, sto je nakon onog prizora odlicno.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Procitao Goku ja te tvoje prethodne postove i mnogo ides iz krajnosti u krajnost. Nije Ozil tip fudbalera koji ce da kidise na druge igraca, da kao Sancez jurisa non stop i radi presing i sl. On je umetnik koji ce jednim pasom da resi utakmicu. Njemu treba prostor u sredini i oko njega brzi igraci i ima decko da se sprda. U Realu je npr. oko sebe imao Ronalda i Di Mariu na krilima i Benzemu u napadu. Sve dok Venger ne prestane da se glupira sa stavljanjem Ozila na krilo i ne podredi igru njemu sa brzim krilima, Ozil ce u najvecem broju slucaja biti igrac manje.
      Kada bude Venger postavio Ozila u sredini, Sanceza levo, Tea/Oxa desno i Velbeka u napad, onda ima smisla kritikovati njegove igre ukoliko budu lose, a ovako je besmisleno ocekivati od levonogog pleja da igra na levom krilu i da asistira i daje golove sa te pozicije. Nije Murinjo za dzabe rekao da je Ozil najbolja desetka na svetu.
      Last edited by Lion; 14-09-14, 14:53.

      Comment


      • Murinjo svašta priča, ne uzimaj njegove reči zdravo za gotovo. Za Ozilovu poziciju si možda u pravu, vidim i drugi pišu slično, ali postoje tu dve stvari. Prva je da na tom nivou fudbala ekipa ne može da se prilagođava pojedincu, već samo suprotno, posebno ako ga platiš 50 miliona i daš mu platu skoro 200 hiljada nedeljno, a možda i više. Na ovom nivou svaki igrač mora biti šraf u mašini, kad ispadne da ga zameni drugi, jer šta ako se povredi, a igra se podredila njemu? Mislim nije Ozil stavljen da igra na beka ili zadnjeg veznog već na srodnu poziciju. A i to je samo teorija da bi bolje igrao kao polu špic. Jako loše igra i ne odaje utisak da bi bolje igrao na nekoj drugoj poziciji. Druga stvar je vrlo prosta, ne znamo mi bolje od Vengera gde Mesut treba da igra. Samo čekam kad će Arsen izgubiti strpljenje jer Ozil je prošlost, suviše dugo loše igra da bi bila samo kriza. Ok par utakmica, ali ovo je iritirajuće za tolike pare. Ne znam otkud svima toliko strpljenja za njega kao da je neki junior. Ja imam strpljenja za Gnabrija, ali za Ozila nemam, on mora da pravi razliku, a ne pravi je. Pogledaj šta su dobili ostali za slične pare: Di Mariju, Kostu, Fabregasa koji je sa povučenije pozicije uradio više za mesec dana nego Ozil od marta. Neko je napisao da mu je work rate 0, a to je ono što me još više iritira od loše igre. Ne igra se tako za Arsenal, ne poštuje klub, trenera, saigrače i navijače.
        Last edited by goku; 14-09-14, 19:09.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Neko je napisao da mu je work rate 0, a to je ono što me još više iritira od loše igre. Ne igra se tako za Arsenal, ne poštuje klub, trenera, saigrače i navijače.
          Tu se apsolutno slazem...

          Comment


          • Dupli post, izvinjavam se..

            Po svemu sudeci, uz Vilserove i Vengerove izjave, mi ostajemo u ovoj formaciji... Najverovatnije da bi i Dzek i Rambo mogli zajedno da ulecu u sesnaesterac... Kako ce, a pre svega, kada ce se Ozil snaci, videcemo...

            Comment


            • Monreal nije putovao u Dortmund, Chambers ima mali problem, Sanogo zadnja loza. Bellerin i Hyden su otputovali, vrlo vjerovatno sutra na desnom beku Hektor majstor da izdominira
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Kako cemo veceras?

                Comment


                • Borussia Dortmund: Weidenfeller, Subotić, Papastathopoulos, Schmelzer, Durm, Kehl, Bender, Grosskreutz, Immobile, Mkhitaryan, Aubameyang.

                  Subs: Langerak, Ginter, Bandowski, Kagawa, Jojic, Amini, Ramos

                  Arsenal: Szczesny, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Ramsey, Wilshere, Ozil, Alexis, Welbeck.

                  Subs: Ospina, Chambers, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Podolski, Campbell


                  Bellerin, I Arteta da malo zameni istosenog Flaminija,Ocekivao sam mozda OXa il Santija,al dobro sa klupe opet imamo opcija..samo sto Arsen u zadnje vreme i retko vrsi izmene,videcemo
                  Last edited by Jack; 16-09-14, 18:51.
                  sigpic

                  Comment


                  • E pa da konacno vidimo sta zna Bellerin
                    Ocekivao sam Santija u prvoj posto nije odigrao ni minuta protiv Sitija ali slabo Venger rotira...
                    sigpic

                    Comment


                    • Bolje da je stavio Cazorlu na krilo od pocetka, nego Ozila. Pa dokle ce vise Mesuta forsirati na krilu?

                      Drago mi je zbog Bellerina, konacno dobija sansu, mislim da ce vise koristiti na beku nego npr. Chambers.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Kada smo poslednji put pobedili? A samo neka kaze Venger da smo igrali dobro, a da nismo imali srece...

                        Comment


                        • To je ta forma

                          sigpic

                          Comment


                          • Ok,mislim da gore od ovog ne moze,svi su skoro bili ocajni,nikog necu da izdvajam,osim mozda Wengera koji mogao napraviti neku rotaciju,ali dobro videcemo dal ce pojednci startovati i protiv Vile..Nije ni kraj septembra a vec cemo osecati potrebu za CB i DMF,ja uopste ne vidim plan kako izdrazti do janura sa Artetom,Flaminijem,Kosom,Perom,Cembersom,mislim pre svega ako se neko jos povredi o losoj formi necu ni da pricam...
                            Idemo dalje ,mora pobeda da nas trgne,tako da ocekujem mnogo bolju pariju u subotu....
                            sigpic

                            Comment


                            • Čeka se neki Mesutov pas koji otvara sva vrata ...

                              Comment


                              • Vreme je da krenemo da igramo sa dva napadaca i da se uozbiljimo.. Ovo sa tri centralna vezna koji ni sami ne znaju sta rade nema smisla.. Neka stavi Ozila na krilo, ali bez Artete na tom zadnjem veznom... Dzek i Rambo u sredini, Ozil jedno krilo, bilo ko na drugom, Velbek u napadu, a Sancez kao i dosada, svuda po malo

                                Comment

                                Working...
                                X