Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Pero ce u penziju izgleda. Stoper se juri 100%.

    Kolasinac nije stoper.
    Moze Kolasinac igrati u ovoj formaciji stopera kao sto je to i Monreal radio.

    Neka potrose sve sto imaju na Mbappea i ja zadovoljan.

    Comment


    • Stoperi: Koselni, Mustafi, Gabrijel,Holding. A jos mogu da uskoce Monreal, Cemberas i Kolasinac.
      E sad ako Gabriel ode u Valensiju kao sto se povezuje onda ce verovatno doci neka zamena. Ali neverujem da se ide na nekog top stopera. Nego mislim da ce se kes pljunuti na nekog špica. Sto ce opet dovesti do problema da nam i Ziru i Velbek budu zakovani za klupu.

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

      Comment


      • Nova ponuda za Mbappea, 95m funti.

        Wenger ga hoce. Otet ce ga na silu.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Nova ponuda za Mbappea, 95m funti.

          Wenger ga hoce. Otet ce ga na silu.
          Izvor?

          Comment


          • Ne odaje Aki svoje izvore


            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

            Comment


            • Bit ce u novinama sutra, ako se ne varam.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ja bih pre ovim parama jurio Moratu i Dembelea iz Dortmunda, nego li Mbapea. Mnogo je ovo za jednog klinca

                Comment


                • Princonovic nikad zadovoljan. Hoce da se kupe vrhunski igraci i onda ronda kad se nude ozbiljne pare za nekog igraca.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Saglasan sam. Transfer Mbapea je potencijana bajka, nova era Arsenala, al mi za takav rizik kredita nemamo. Lakazet je cini mi se za nijansu jeftiniji od svih ovih top opcija, konstantno dobar, provjeren, savrseno mi se uklapa. Njega i Mareza za manje para nego samog Kilijana dovesti.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment





                      • https://www.thesun.co.uk/sport/footb...017-18-season/
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Lep dres . Generalno odlicne nam dresove pravi puma iako sam bio skeptik kada se preslo sa najka na pumu, sada imam potpuno suprotno misljenje.

                          Bice ovo sigurno omiljeni dres Gangaricu. Voli on tu roze boju, kaze da pomocu nje dolazi do izrazaja i zenstvena strana njegove licnosti

                          Comment


                          • Mesut potpisao. Dobit ce i broj 10.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Tuga je ako Jack ode. Velika!

                              Benitez daje 15 miliona za Gibbsa. Meni je i to tuzno, al kontam da je za njega najbolje da ode.

                              http://www.squawka.com/news/newcastl...MX30sTZoeac.97

                              Marcotti izjavio kako smatra da Wenger treba dati povjerenje Dannyiju sad kad je fit i da Arsenalu ne treba jos jedan napadac. Ja opet ponavljam, ako ce doci Mahrez/Douglas Costa/Turan ili neko na tom nivou da igra desno, a ovaj ostane zdrav, apsolutno sam saglasan.

                              http://www.thesportreview.com/tsr/20...g-new-striker/
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Nije mi jasno da smo se tako lako odrekli Scesnog za 16 miliona eura niti je pod istekom ugovora niti smo ga morali prodati, bas naprotiv treba nam. Sto nije mogao ostati da bude makar i rezerva Cehu ionako ce biti rezerva Bufonu?

                                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X