Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi po meni Adidas pravi najbolju opremu,ja i dan danas imam par onih adidas predator kopački.Samo nekako ne verujem da ćemo napustiti Pumu posle jednog ugovora ali sam definitivno za Adidas
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Adidas realno najkvalitetniji sto se lepote tice Puma

      Comment


      • Po meni je čak Adidas i lepši to sam oduvek pričao ali opet stvar ukusa.

        Kolašinac postao prava zvezda na ostrvu posle Komjuniti Šilda,stvarno da ne poveruješ da smo ga maznuli za džabe

        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Vengerica odradio pljačku godine sa Seadom [emoji16] I kompletirao odbranu koja definitivno mora da se uigra u punom sastavu. Nacho ce biti taj treci stoper a Sead ce na bok po mojoj proceni.

          Comment


          • Jedan od najboljih veznih igrača koje sam gledao u svom životu,šteta što su ga povrede uništile imao bi jednu neverovatnu karijeru.Onaj njegov spoljni felš je nešto što treba da se izučava u školama fudbala

            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • I meni je bio jedan od omiljenih, jos sam navijao za taj tim Dortmunda (Koler, Dede i kompanija)...

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Rosicky za slobodnjake bio tata mata dok je igrao u Borusiji

                Comment


                • Slobodnjaci manje više prosto imao je fantastičan pregled igre,još bolji dugi pas i onaj njegov prepoznatljiv spoljni felš gde bukvalno iz zgloda šutne loptu.Bio je on i u Arsenalu dobar samo što nije mogao da izgura celu sezonu bez neke nenormalne povrede,ja se sećam one sezone kad smo kuburili zadnjih par kola da upadnemo u LŠ i on se baš tad oporavi i čovek u 4 utakmice izdominira i dobije nov ugovor i plasira nas u LŠ.Stvarno fantastičan igrač ali eto nije imao sreće sa povredama.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Dosta ljudi u klubu i van kluba pričaju kako je Leman toliko pozitivnih stvari doneo u svlačionici da su stvarno iznenađeni.Neki kažu Wengericin naslednik ali tako pričaju o svakom bivšem fudbaleru koji se dohvati trenerskog posla
                    Last edited by Lord Gangarić; 09-08-17, 07:37.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ni sezona nije pocela a vec su pocele povrede

                      Comment


                      • Gledacemo isti sastav kao i protiv Celzija samo Kole umesto Merta. A ono sto ja priželjkujem je da budu i Lakazet i Ziru u startnoj a iza njih mladjani Ivobi.

                        Comment


                        • Sumnjam da ce to Wenger izvesti,mislim na njih dvoje zajedno,deluje mi posle onih priprema da se ne mirisu nikako,vidim potvrdio i Wenger za Aleksisa da nece igrati
                          abdomen.
                          A jel se zna sta je sa Ozilom koje njega brige muce

                          Comment


                          • Ja mislim da je to iza njih cak su zajedno slavili posle osvanja super kupa. Naravno Venger ce staviti Velbeka ali ja kazem sta bi ja voleo videti

                            Comment


                            • Pazi iskreno ja mislim da Lakazet igra samo zato što je plaćen koliko je plaćen i da je to neki očajnički potez Wengera da sačuva Mesuta i Sančeza šatro kupovinom neke zvezde koja je daleko precenjena.Sančez sam je plaćen manje a za ovog je doktor.Nije Dešamp lud što stavlja Žirua svaku utakmicu pre Lakazeta a i kombinacija njega i Grizmana kao tog nekog shadow strikera ne da daje rezultate nego je fantastična.Ako protivnik igra povučenu odbranu tu je Žiru za razbijanje i skok igru a ako igraju ofanzivnu Žirua prekomanduje na AMC-a a Grizmana na napadača i to ne da daje vodu nego je i više nego fantastično.Prosto ima opcije za svakakve vrste odbrana i pristupa igri dok smo mi daleko ograničeni.Čelzi se na primer povuče u 16 metara a mi očajnički pokušavamo sa Lakazetom te neke pas u prostor kombinacije koje ne piju vodu i nemamo drugu alternativu.Prosto Wenger je daleko taktički iza nekih pristupa kakvi su danas potrebni za neku ozbiljniju igru.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                                Pazi iskreno ja mislim da Lakazet igra samo zato što je plaćen koliko je plaćen i da je to neki očajnički potez Wengera da sačuva Mesuta i Sančeza šatro kupovinom neke zvezde koja je daleko precenjena.
                                Vecu glupost odavno nisam procitao.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X