Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je Radamel manje realan cak i od Kavanija... Rojs bi bio super, ali i on vise igra krilo nego centarfora...

    Comment


    • 66m se zasad potrosilo to je ogromna cifra. Dobili smo nekih 25 od Vermalena, Vele i Fabregasa plus jos onih malih nebitnih igracica. Bit ce jos 10-15 od Podolskog i bit ce neke love da se pukne na zadnjeg veznog, stopera i napadaca.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Spominje se Tobi Aldernesto poslednjih dana..

        Comment


        • Alderwierd svaki prelazni ide ta prica, nista bitno ovaj put, barem od ogvoga sto sam vidio
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • A je l' se moze znati koji su to pouzdani izvori posto ja sve neke indijance nalazim?

            Comment


            • Ma imas onog DC, ne znam kako mu ide tacno TW, imas Arsenal Horse-a i Geoff Arsenal. To su ti najpouzdaniji na twitteru sto se tice Arsenala
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ovo je nas covjek! http://www.mirror.co.uk/sport/footba...ustavo-4100523

                Luiz Gustavo se toliko spominjao ranije, pokriva covjek osim DMf i pozicije stopera, te lijevog beka, a to je upravo ono sto sam spominjao, sto nam treba. Mislim da ce 15 m funti odraditi posao.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Bilo bi super!

                  Comment


                  • Sporting are ready to lower their asking price for Arsenal target William Carvalho to €30m, but will ask for a player on loan in return. The Portuguese side would be interested in Yaya Sanogo, Serge Gnabry, Francos Coquelin or Ryo Miyaichi.
                    goal.com
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • To je goal preveo portugalce. By the way ganja se Carvalho. Sto se tice Gustava 25m eura otkupna klauzula, nema od toga nista
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Taman im Sanoga uvaljamo, dovedemo jos jednog napadaca, a treca opcija da bude mladi Akpom

                        Comment


                        • Akpom ode na pozajmicu u C'ship. Samo se nadam da Carvalho dodje i da se nesto prokonta oko Poldia i novog napadaca
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Na mozzartu pisu da sporting trazi 35 miliona evra i da jos jednu sezonu ostane u sportingu Ludi ljudi totalno

                            Comment


                            • Venger bi bio pametan kad bi doveo Destra iz Rome... Mlad je, ume da suta lopte, a kod nas bi procvetao... Moje neko misljenje... Verujem cak i da nije nesto skup...

                              Comment


                              • Originally posted by Dimitrije View Post
                                Venger bi bio pametan kad bi doveo Destra iz Rome... Mlad je, ume da suta lopte, a kod nas bi procvetao... Moje neko misljenje... Verujem cak i da nije nesto skup...
                                Mora da se salis Arsenalu treba vrhunski spic znaci neka top klasa tipa Falcao,Cavani ili Higuain.
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X