Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Guillem Balague: "Falcao's not going to Arsenal. Too expensive, even on loan. Mendes trying to get him to Arsenal, Real or Juve. All unlikely moves"

    Brat moj, spusti mu malo platu, dogovori bonuse po golu 50k i sve rijeseno
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ajde resavajte Carvalha barem, ne znam bas da li ce se dovoditi napadac. Sreca pa od Zigica nista... Sto se stopera tice po meni bi dobro resenje bio Ron Vlaar iz Aston Ville. Samo ne znam da li bi pristao da bude rezervista.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Eh Zigara vam mogao i zadnjeg veznog i centarfora igrati

        Comment


        • Originally posted by Deni View Post
          Eh Zigara vam mogao i zadnjeg veznog i centarfora igrati
          Dovedite ga vi, svejedno vam je guzva na sredini
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Deni - humor lvl 1

            Comment


            • Ne treba se mnogo nadati da ce uopste doci neki napadac. Cekace Venger do zadnjeg dana da mu se neki zicer za dovodjenje pojavi na trzistu u vidu veceg imena nekog napadaca, kao slucaj sa Ozilom. Ako toga ne bude, nista od napadaca.

              Comment


              • Provjerena info iz AST-a. Budzet za ovo ljeto je bio 100m funti. Potroseno je oko 75m ukljucujuci agent's fee, plus jos je se dobilo 30m od prodaje igraca, te je ostalo jos oko 50-60m funti za potrositi u naredna 3 dana i sredstva ce se vrlo vjerovatno potrositi.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Povecana ponuda za Sokratisa, sada je otisla na 16m funti, ovi navodno hoce jos 1m
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • On bi bio super pojacanje... Drago mi je sto smo zagrizli..

                    Comment


                    • Kad se sve sabere, oduzme i sumira, iako je naravno suludo bilo sta tvrditi, s obzirom na okolnosti mislim da ce nam u narednih 48 sati otici Podolski a doci Draxler i Carvalho, eventualno neki napadac na posudbu. Draxler je tipicni Wengerov transfer, malo se spominje, ni sa kim ga ne povezuju, mogao bi i za manje love doci, nekih 25 m funti, a toliko je bio povezivan ranije da smo bili sigurni da je nas. Ovaj drugi savrseno odgovara jer pokriva pozicije za koje treba da se popuni roster, jebuckamo se citavo ljeto sa Sportingom oko cijene, propale su neke alternative, oni su malo popustili, sad cemo malo mi i eto ga. Sve ukupno, ja bih rekao, ne vise od 50 m funti.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Pa i nece biti vise od 50m funti, ostalo jos 60m budzeta za ovo ljeto, ali ako naleti Wengerica na napadaca bez problema ce ga uzeti, ali mora se raditi o nenormalnom kvalitetu.

                        Sto se tice Draxlera, nece on nigdje, kao ni Podolski. Ovaj prethodni je rekao da nece iz Salkea bar jos jednu sezonu, a ovaj drugi je bio pred potpisom za Juve i onda se povrijedio Giroud i to je propalo.

                        Doci ce stoper, vjerovatno Sokratis i BvB jer smo zagrizli i zadnji vezni, vrlo vjerovatno Carvalho, jer je Rabiot otisao u Romu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Podoski nece igrati CFa, to je evidentno. Transfer je stopiran jer je bilo rizicno dati ga kada se saznalo da smo bez francuza ostali. Medjutim, ovo za Draxlera mi je toliko cudno, predhodni rok se najvise o njemu pisalo, sad nista. Wenger voli takve prilike. Ona povreda ga je malo kamuflirala i mnogi su zaboravili na ogromni potencijal ovog momka. Mozda cak i trampa Podolski - Draxler da bude, uz nasu doplatu, sto da ne. Izgledno mi je ovo, ne znam.

                          Inace, da mogu birati scenario, Belerina bih ubacio u prvi tim za rezervu Debusiju, Cembers neka bude rezervni stoper, a 50 m funti pljunuti za Cavanija i vozdrica! Da moze tako, ja bih tako. Jbs zadnjeg veznog u tom slucaju, igracemo na gol vise!
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Trik je da se jos uvijek pokusava za Cavania. Nema on basnoslovnu platu, a i transfer bi bio oko 40ak m funti. Ako se uspije dogovoriti Cavani, Campbel odlazi definitivno
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ako je to tako, mogli bi i Kembel i Podolski, pa da se ima i za Karvalja i onda smo kompletni! Na pozicijama koje njih dvojica pokrivaju najdeblji nam je roster.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Ma nece PSG da proda, a Cavani bi htio da predje. Vuce se ta prica cijelo ljeto ima tu nesto sigurno, al cisto sumnjam zato sto je Ibra povrijedjen. A da bi nam dobro dosao, bi
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X