Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego, koga da prizeljkujemo u zrebu danas?

    Po meni idealna grupa Arsenal, Basel, Ajax, Maribor/Malmo. Red bi bio da nas sreca pogleda pored onakvog zreba prosle sezone i u grupi i u nokaut fazi.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Italijanska liga se raspada, Napoli ispao iz lige sampiona, a Higuain sasvim sigurno spreman i sretan da igra za Arsenal! Istina, ima ugovor do '18. sto znaci da bi nekih 30m funti platilo avionsku kartu za London.

      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Dimitrije View Post
          Ja se vise radovao Manolasu :/
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • ^
            Isto ti se 'vata, ni ovaj neće doći...
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Ludnica. Danas brat moj Mendes u Monte Carlu ima 3 sastanka vezana za Falcao-a. Real, Juventus i pogadjate Arsenal. 16m funti pozajmica sa platama na godinu dana, gdje da potpisemo?
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ma manite se Falkaa, Kavanija i ostalih, to nam je što nam je...


                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Sokratis je do jaja igrao u BVB-u..

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ludnica. Danas brat moj Mendes u Monte Carlu ima 3 sastanka vezana za Falcao-a. Real, Juventus i pogadjate Arsenal. 16m funti pozajmica sa platama na godinu dana, gdje da potpisemo?
                    Jel ti to licno on javio :?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Jel ti to licno on javio :?
                      Pa ja uskoro cu da mu se javljam na telefon, da mu budem asistent, da trpim torturu kao Loyd u Entourage
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • RMC

                        Arsenal officials will meet with Radamel Falcao's agent today in Paris regarding a loan move for the AS Monaco striker. (Source; RMC)

                        Italian journalist Nicolo Schira says Arsenal are set to hold talks with Falcao’s agent Jorge Mendes #AFC

                        Ali, Mendes trenutno na rucku sa predsjednikom PSG-a i jednim jedinim Florentino Perez-om.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Prodao Perez Di mariu i Alonsa, sace lagano da zavrsi Falkaa. Nema sta tu Arsenal da trazi.

                          Comment


                          • Evening Standard pise da je Cercijev agent sleteo u London... Ostale novine navode njih kao izvor, a ja prvi put cujem za iste...

                            Comment


                            • Pauza od racunovodstva, racunovodstvom, kakav sam ja narkoman

                              At 30 November 2013 godine su zadnji finansijski rezultati izasli na arsenal.com

                              Malo sam ih prostudirao ponovo.

                              Stalna sredstva u to spadaju gradjevinski objekti, oprema i investicije duze od 12 mjeseci = £553,878,000

                              Tekuca sredstva u koja spadaju novac u banci, te ostala sredstva, sa kratkorocnim potrazivanjima od drugih = £227,680,000 (od toga kes u banci = £143,474,000)

                              Dionicki kapital = £29,997,000
                              Rezerve = £26,699,000
                              Nerasporedjena dobit/(gubitak) = £249,404,000

                              Ukupan Kapital = £306,162,000

                              Obrt u 6 mjeseci do novembra 2013. godine

                              Fudbal = £135,958,000 gubitak u odnosu na prethodni period £3,111,000
                              Razvoj gradjevinskih objekata = £1,977,000 profit u odnosu na prethodni period £935,000


                              Gate and other match day revenues = £44,961,000
                              Player trading = £540,000
                              Broadcasting = £52,025,000
                              Retail and licensing income = £10,389,000
                              Commercial = £28,043,000
                              Property development = £1,977,000


                              Ukupni prihodi = £137,935,000 (u periodu 6 mjeseci do novembra 2013. godine)
                              Ukupni troskovi = £140,146,000 (u periodu 6 mjeseci do novembra 2013. godine)

                              Dugovanja ka Arsenalu = £59,572,000(ovdje su ukljucene i akontacije)

                              Ukupni dug = £93,221,000
                              Godisnji dug(rata kredita) = £27,463,000

                              http://www.arsenal.com/assets/_files..._-_Interim.pdf
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ovde bi trebalo da bude zreb.. http://www.profreetv.com/?content=watch&tvid=256

                                Comment

                                Working...
                                X